مجله ارتباط

    melibet

افاضلی: درباره کالدرون و ویلموتس نباید احساسی عمل کرد

- نظرات : 1 اظهار نظر - بازدید [ 829 ] - دوشنبه, 4 آذر 1398

افاضلی: درباره کالدرون و ویلموتس نباید احساسی عمل کرد

پیشکسوت و کارشناس فوتبال ایران اعتقاد دارد کالدرون هنوز به شناخت کافی از کیفیت شاگردانش دست نیافته و بر اساس آن دست به تغییرات پیاپی در ترکیب می زند. هومن افا... 5 out of 5 based on 1 ratings.
افاضلی: درباره کالدرون و ویلموتس نباید احساسی عمل کرد

پیشکسوت و کارشناس فوتبال ایران اعتقاد دارد کالدرون هنوز به شناخت کافی از کیفیت شاگردانش دست نیافته و بر اساس آن دست به تغییرات پیاپی در ترکیب می زند. هومن افا...

ارتش سرخ دات كام :

پیشکسوت و کارشناس فوتبال ایران اعتقاد دارد کالدرون هنوز به شناخت کافی از کیفیت شاگردانش دست نیافته و بر اساس آن دست به تغییرات پیاپی در ترکیب می زند.

هومن افاضلی، درباره شرایط پرسپولیس و روند نتیجه گیری سینوسی قهرمان فصل گذشته ایران گفت: به نظر من پرسپولیس یک مقدار از آن فرم چند هفته گذشته خودش خارج شده و به هر حال شرایط این تیم مثل سال های قبل نیست که البته یک بخشی از آن طبیعی است. به نظرم تیمی که 3-4 سال قهرمان شده است ناخوداگاه بازیکنانش اشتیاق شان به پیروزی کم شده و همبستگی تیمی هم در بین بازیکنان این تیم کاهش پیدا کرده است.

وی افزود: یک سری مسائل هم به لحاظ تاکتیکی در پرسپولیس می بینم که نشان می دهد کالدرون هنوز به شناخت کافی از بازیکنانش نرسیده است. تغییر و تحولاتی که مدام در ترکیب این تیم رخ می دهد و برای مثال بازی نادری در پست غیر تخصصی یا نبود بازیکنی مثل شجاع خلیل زاده در ترکیب اصلی و تغییرات مداوم در خط دفاعی نشان از این موضوع دارد. شناخت بازیکنان زمان می برد و این فقط خصوصیت های فنی نیست و خصوصیت های روانی و... هم هستند که اهمیت دارند.

کارشناس فوتبال در مورد ناراحتی هواداران پرسپولیس و اینکه خواهان کنار رفتن کالدرون هستند هم گفت: هواداران احساساتی هستند. یک روز در بوشهر با نتیجه پرگل می برند و خوشحال هستند و یک روز در آزادی می بازند و ناراحت هستند. ضمن اینکه پرسپولیس با همین شرایط فنی می توانست همین بازی را هم ببرد و فرصت هایی داشت که فاصله زیادی با گل شدن نداشتند. فکر می کنم هنوز برای تغییر و تحول در کادرفنی خیلی زود است. ما که مثل فوتبال عربستان نیستیم که به این زودی دست به تغییر سرمربی بزنیم. کالدرون هم مربی کوچک و بی رزومه ای نیست و الان برای قضاوت در مورد او خیلی زود است و باید فرصت داده شود تا بتوان براورد بهتری از عملکرد او داشت.

افاضلی در مورد اینکه گفته می شود بیرانوند دیگر آن گلر مقتدر سابق نیست هم گفت: من بیرانوند را مقصر شکست پرسپولیس یا تیم ملی ایران نمی دانم و در این دیدارها اشتباه فاحشی از سوی بیرانوند ندیدم که مقصر گل شناخته شود. وقتی یک تیم پیروز می شود کل تیم برده اند و شکست هم برای همه تیم است و بیرانوند هم عضوی از تیم پرسپولیس و تیم ملی است که درگیر تغییر و تحولات کادرفنی و تغییرات دیگری شده اند و این تغییرات روی نتایج تا امروز تاثیر منفی گذاشته اند و افت فنی بیرانوند را قبول ندارم.

وی در مورد عملکرد غافلگیر کننده نفت با تارتار هم گفت: نفت تیم خوبی است و تارتار همان سبک و سیاق همیشگی خودش را که در تیم های مختلف به کار گرفته در اینجا هم پیاده می کند. سعی دارد با دوندگی و فشار روی توپ بازی حریف را مختل کرده و برای مواقعی که صاحب توپ می شود هم برنامه دارد ولی این برنامه رسیدن به دروازه حریف بسته به بازیکنانی که در اختیار داشته متفاوت است ولی در کل این شیوه بازی را به خوبی بلد است و به خوبی هم در آن نتیجه گرفته است. من خودم تجربه کار در تیم هایی که وضعیت مالی مناسبی ندارند و اوضاع پرداختی هایشان خوب نیست و بنیه مالی برای جذب بازیکنان لازم را ندارند را داشته ام و می دانم کار در این شرایط چقدر سخت است و برای همین می گویم مهدی تارتار موفق عمل کرده است.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
melibet

مجله ارتباط_اخبار
چيدمان به ترتيب :
  • بهرام عظیمی
    بهرام عظیمی :
    اگر قرار باشد مدیریت به ساز هواداران احساسی برقصد که دیگر مدیر نیست!
    کالدرون تجربه بین المللی دارد و قطعا در لیگ قهرمانان آسیا موفق خواهد بود و در ادامه مسابقات لیگ برتر نیز نتایج بهتر خواهد شد..
    با کنار رفتن کالدرون تنها گزینه کریم باقری خواهد و عملا راه برای قهرمانی استقلال هموار خواهد شد

نظرسنجی

کدام گزینه را عامل مهمتری در قهرمانی پرسپولیس می دانید؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
گل گهرسیرجان
گل گهرسیرجان
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : سیرجان
داور مسابقه : ؟؟؟
شنبه, 25 مرداد 1399 / ساعت : 20:45
پرسپولیس
پرسپولیس
0 - 1
ذوب آهن
ذوب آهن
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : کوپال ناظمی
جمعه, 17 مرداد 1399 / ساعت : 20:30

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور10
2مهدی ترابی10
3وحید امیری5
4مهدی عبدی4

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن