مجله ارتباط

    melibet

کالدرون: پرسپولیس به من اولتیماتومی نداده

- نظرات : 5 اظهار نظر - بازدید [ 1402 ] - دوشنبه, 4 آذر 1398

کالدرون: پرسپولیس به من اولتیماتومی نداده

سرمربی تیم پرسپولیس گفت: قوانین فوتبال را می شناسم و اولتیماتومی به من داده نشده و چیزی نیست که من را نگران کند. گابریل کالدرون در نشست خبری پیش از بازی با نف... 5 out of 5 based on 5 ratings.
کالدرون: پرسپولیس به من اولتیماتومی نداده

سرمربی تیم پرسپولیس گفت: قوانین فوتبال را می شناسم و اولتیماتومی به من داده نشده و چیزی نیست که من را نگران کند. گابریل کالدرون در نشست خبری پیش از بازی با نف...

ارتش سرخ دات كام :

سرمربی تیم پرسپولیس گفت: قوانین فوتبال را می شناسم و اولتیماتومی به من داده نشده و چیزی نیست که من را نگران کند.
گابریل کالدرون در نشست خبری پیش از بازی با نفت آبادان در جام حذفی، عنوان کرد: بازی فردا برای ما مهم است. همانطور که می دانید، این دیدار برای ما یک فینال است که باید از آن عبور کنیم. جام حذفی برای همه تیم ها مهم است و همه ما می دانیم که بردن در جام حذفی چقدر اهمیت دارد.

* اطمینان دارم می توانیم فردا پیروز شویم
وی ادامه داد: برای بردن جام حذفی باید از این مراحل عبور کنیم. این بازی هم مثل بازی های دیگر سخت است و باید برنده شویم. البته، فردا بازی سختی داریم و اطمینان دارم می توانیم پیروز شویم.

*باشگاه هر زمان بخواهد می تواند تصمیم خودش را بگیرد
کالدرون در مورد شایعه اولتیماتوم انصاری فرد، مدیرعامل باشگاه پرسپولیس به او، گفت: قوانین فوتبال را می شناسم. اولتیماتومی به من داده نشده و چیزی نیست که من را نگران کند. مسؤولیتی که ما داریم، در مورد بازی فردا است که باید آن را ببریم. فکر می کنم باشگاه هر زمان بخواهد می تواند تصمیم خودش را بگیرد و این وظیفه من نیست.

* مشکل ما گلزنی است
سرمربی پرسپولیس در خصوص اینکه آیا حواشی بعد از باخت با نفت مسجدسلیمان از این تیم دور شده یا نه، اظهار داشت: بازیکنان من همیشه دوست دارند برنده شوند. مطمئناً این باخت برای آنها بیشتر از همه سخت است. سعی می کنم به بازیکنانم اعتماد بدهم اما برای موفقیت باید متحد بود. مشکل ما گلزنی است اما در طول هفته برای حل این مشکل کار می کنیم.

*  هیچ تیمی بدون گلزن و بازیکن خارجی به موفقت نمی رسد
گابریل کالدرون در خصوص اینکه پیشکسوتان این باشگاه معتقدند هنوز نتوانسته ترکیب اصلی تیم را انتخاب کند، گفت: قبل از بازی آخر، سه برد و یک مساوی داشتیم. تیم همان بود و به جز شجاع خلیل زاده که محروم بود، تغییر دیگری نداشتیم اما چیزی که باید مدنظر داشته باشیم این است که ما بازیکن گلزن نداریم و بدون خارجی ها بازی می کنیم. این در حالی است که شما هیچ تیم بزرگی در دنیا نمی بینید که بدون گلزن و بازیکن خارجی به موفقیت برسد.

* 36 شوت به سمت دروازه زدیم اما گل نزدیم
وی ادامه داد: در بازی قبل 19 شوت به سمت دروازه حریف داشتیم اما گل نزدیم. ممکن است که در ضربات شروع مجدد گل بخوریم اما باید گل بزنیم و این روند را ادامه خواهیم داد. در دو دیدار آخر 36 شوت به سمت دروازه زدیم اما گل نزدیم که این آمار خوبی نیست. ممکن است که پیشکسوتان و مردم صحبت هایی در این باره انجام دهند.

* جونیور را من انتخاب کردم اما به عنوان گزینه نهم
وی درباره اینکه او از این صحبت می کند که بدون بازیکن خارجی تیمش را به زمین می فرستد اما قرارداد بشار رسن با نظر او تمدید شد و جونیور با تأیید او به پرسپولیس پیوست و چرا از آنها استفاده نمی کند، تصریح کرد: بشار اول فصل آسیبی در شانه اش داشت. بعد از آن، وی برای بازی در تیم ملی عراق در فیفادی به کشورش رفت اما به موقع برنگشت چون مشکل پاسپورت داشت و هنوز هم به تهران نیامده است. جونیور هم گزینه نهم ما بود و همانطور که انتظار داشتیم، موفق نبود. من او را انتخاب کردم اما به عنوان گزینه نهم.

*واکنش به صحبت های گذشته خود در مورد جونیور
سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در پاسخ به سؤال خبرنگار خبرگزاری فارس، مبنی بر اینکه شما 20 مرداد در مصاحبه ای اعلام کردید که عملکرد جونیور را تضمین می کنم اما حالا از او انتقاد می کنید، گفت: من می توانم کار خودم را تضمین کنم اما اینکه یک بازیکن خارجی بیاید و بتواند با شرایط وفق پیدا کند، بستگی به خود آن بازیکن دارد.

* جونیور ارزان ترین است نه گران ترین
کالدرون درباره اینکه جونیور گران ترین بازیکن تاریخ پرسپولیس است که با نظر شما به این تیم آمد، اظهار داشت: اینکه می گویید گران ترین است، باید بگویم که او ارزان ترین است چرا که ما 8 بازیکن قبلی که مدنظر داشتیم، باشگاه نتوانست جذب کند. این نظر شماست و من فقط می توانم درباره عملکردم صحبت کنم. من این نظر را دادم که او نهمین بازیکن موردنظر ما بود و بازیکن جوانی هم بود که ظاهراً چون ارزان تر بود، جذب شد.

* خود من نمی توانم گلزنی کنم
وی ادامه داد: ممکن است این پول در ایران زیاد باشد اما در فوتبال جهان مبلغ زیادی نیست. شما بازیکنی می خواهید که در همه بازی ها گل بزند. ممکن است این اتفاق برای یک بازیکن بیفتد و از نظر من چون جونیور یک بازیکن جوان بود، می توانست این شرایط را داشته باشد یا اینکه یک بازیکن 36، 37 ساله که آخر فوتبالش باشد. مسؤولیت تیم با من است، وقتی تیم نمی خواهد ببرد، مسؤولیتش با من است. نتیجه کار من این است که 19 ضربه به سمت دروازه حریف می زنیم اما خود کالدرون نمی تواند گلزنی کند.
وی در مورد اینکه، انصاری فرد اعلام کرده سه گزینه باکیفیت به کالدرون معرفی شده و آیا این سه بازیکن در فهرست 9 نفره قبلی اول فصل حضور داشتند، اظهار داشت: این سه بازیکن جدید هستند. در لیست قبلی 9 بازیکن دیگر بودند. سه گزینه ای که مدیر به من معرفی کرد، با جذب یک نفر از آنها موافقت شد.
سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در مورد اینکه تضمینی وجود دارد که این نفر جدید بتواند مشکل گلزنی پرسپولیس را حل کند، گفت: آیا شما می توانید تضمین بدهید که علیپور آقای گل لیگ شود؟ 


مرتبط با موضوع

تبلیغات
melibet

مجله ارتباط_اخبار
چيدمان به ترتيب :
 • محسن فهیم
  محسن فهیم :
  از کالدرون تمام قد حمایت می کنیم. مشکلات پرسپولیس همون مشکلات فصل قبل است که باعث شد برانکو برود و مشکل از کالدرون نیست. مدیریت باید شرایط را تغییر دهد نه اینکه پشت کالدرون پنهان شود. آقای انصاری فرد باید قاطعانه از کالدرون حمایت کند و بگوید کالدرون با هر نتیجه های ماندگار است تا جلوی باندبازی و بازیکن سالاری گرفته شود.
 • وحيد خان بابالو
  وحيد خان بابالو :
  داداش مشكل پرسپوليس پارسال بي لياقتي عرب بود ن بيشتر ولي امسال كل تيم مشكل داره مخصوصا از نظر تاكتيكي كه معلوم نيس چكاردارن ميكنن تو زمين
 • amir abedyan
  amir abedyan :
  من فقط یک سوال دارم تیمی که بزرگترین نقطه قوتش ضربات ازاد و شروع مجدد بود حالا چطور یک ضربه سر تو چارچوب نمیزنه هیچ بیشترین گل رو هم رو ضربه ازاد میخوره..احیانا ربطی به تاکتیک و تمرینات نداره.؟!!
 • رضا مهدوی
  رضا مهدوی :
  آقای کالدرون عزیز که خیلی هم اینجا ازت حمایت کردم مشکل تیمت ضعف بدنی است وگرنه بجای 11 موقعیت گل( و نه 19) واقعا 19 موقعیت گل می ساختید و بازیکنان با بدن آماده قطعا مسلط تر به توپ ضربه میزنند یعنی از این 19 موقعیت حداقل یک سوم یا یک چهارم موقعیتها گل میشه. این خیلی خوبه که تیمی که از نظر جسمانی نسبت به 4 سال قبل با مربی کرواتش حداقل 20 درصد پائین تر است میتواند موقعیتهای گل برابر و یا بیشتر از آن تیم ایجاد کند و من به این موضوع اطمینان دارم که در صورتی که کالدرون سطح بدنسازی تیمش را به مرور بالا بکشد در هر بازی با اختلاف میبریم حتی اگر باز هم نادری و انصاری را در چپ همزمان بازی دهد و حتی اگر مهاجم خارجی گرانقیمت هم نخرد .
  آقای کالدرون لطفا در مورد تمرینات و فشار کم تمرینات خود تجدید نظر کند.
 • رامین پرسپولیسی
  رامین پرسپولیسی :
  به گفته آقایان بازیکنا تو هربازی 12 تا15 کیلومتر میدون پس مشکل بدنسازی کجا بود خودتون رو بااین حرفا گول نزنید.این تیم تاکتیک نداره نه در دفاع نه درحمله نهدر ضربات اتیستگاهی.ارنج تیم هم که جای خود ایشان روانشناس خوبی هم نیست وگر نه تمام تقصیر رو گردن بازیکنا نمینداخت و روحیه بازیکنا مخصوصا علیپور رو خراب نمیکرد.بد زدن ضربات آخر ناشی از روحیه بد بازیکنها و سردر گمی اونها در شرح وظایف هست نه ضغف بدنی .شاید چند تا بازی رو هم روی خلاقیت بازیکنا ببریم ولی...

نظرسنجی

پرسپولیس برابر فولاد به چه نتیجه ای دست پیدا خواهد کرد؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
فولاد
فولاد
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : بیژن حیدری
شنبه, 28 تیر 1399 / ساعت : 21:00
ماشین سازی
ماشین سازی
0 - 1
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : بنیان دیزل
داور مسابقه : رضا کرمانشاهی
جمعه, 20 تیر 1399 / ساعت : 20:15

گلزنان برتر پرسپولیس

مهدی ترابی
# نام بازیکن تعداد گل
1مهدی ترابی10
2علی علیپور8
3وحید امیری5
4مهدی عبدی3

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن