بیرونش کنید؛ همین حالا!

- نظرات : 14 اظهار نظر - بازدید [ 6528 ] - دوشنبه, 4 آذر 1398

بیرونش کنید؛ همین حالا!

   نه اینکه گابریل کالدرون کاملا بی ایراد باشد. نه؛ به هیچ وجه. اتفاقا در جریان همین شکست اخیر برابر نفت مسجد سلیمان می شود جدی تر از همیشه رد پای ا... 5 out of 5 based on 28 ratings.
بیرونش کنید؛ همین حالا!

   نه اینکه گابریل کالدرون کاملا بی ایراد باشد. نه؛ به هیچ وجه. اتفاقا در جریان همین شکست اخیر برابر نفت مسجد سلیمان می شود جدی تر از همیشه رد پای ا...

ارتش سرخ دات كام :

   نه اینکه گابریل کالدرون کاملا بی ایراد باشد. نه؛ به هیچ وجه. اتفاقا در جریان همین شکست اخیر برابر نفت مسجد سلیمان می شود جدی تر از همیشه رد پای او را در ناکامی دید؛ اینکه محمد انصاری را با کیفیت پایین بعد از مصدومیتش بیشتر از یک ساعت در زمین تحمل می کند و حتی به خاطر او ارنج خط دفاعی و میانی را به هم می ریزد، اینکه محمد نادری را از دفاع چپ به هافبک چپ و از آنجا به هافبک راست می برد، اینکه نیروهای تخصصی خط میانی مثل عالیشاه و نعمتی را روی نیمکت حبس می کند و اینکه آنقدر موقعیت بازیکنان در زمین را تغییر می دهد که همه سرگیجه می گیرند. اینها بخشی از اشکالات مربی آرژانتینی است، اما همه ماجرا همین نیست. این وسط یک واقعیت تلخ و بزرگ دیگر هم وجود دارد؛ اینکه «فوتبال» با پرسپولیس کالدرون خوب تا نمی کند.

    پرسپولیس پارسال با «برانکو جان» در هیچ کدام از دو بازی رفت و برگشت برابر نفت مسجد سلیمان حتی به اندازه یک چهارم عصر جمعه اخیر موقعیت گل نساخت. آمار این آدینه را بخوانید: 19شوت به سمت دروازه، 11موقعیت گل، 7شوت داخل چارچوب، 3 بار لرزاندن تیرک های عمودی و افقی، وا داشتن گلر حریف به 8 سیو صددرصدی و ارسال بیش از 550پاس؛ اینها یعنی پرسپولیس همه کار کرده که حداقل با 3 گل اختلاف بازی را ببرد، اما گاهی نمی رود که نمی رود که نمی رود. اگر قرار باشد این روی فوتبال را ببینیم، گلر حریف به اندازه کل دوران حضورش در پرسپولیس توپ می گیرد و گلر سر به هوای خودی، با آن لباس آستین کوتاه مسخره در تکاپوی نشان دادن خودش به نمایندگان ویتوریا گیمارش، روی تنها ضربه داخل چارچوب تیم رقیب از زاویه بسته تسلیم می شود. فوتبال انگار قصد دارد انتقام همه مهربانی هایش با برانکو را از کالدرون بگیرد؛ بنابراین عجیب نیست که بازیکنان از دو قدمی توپ ها را به در و دیوار بکوبند و پیشکسوتان آماده حمله را ذوق مرگ کنند.

     هواداری که از اول فصل پشت کالدرون نبود و زندگی با خاطرات برانکو را به حمایت از سرمربی جدید ترجیح می داد، روز تعطیل با حضور تنها 7 هزار نفری اش در ورزشگاه آزادی «حماسه» آفرید. کاش حداقل همین 7هزار نفر قاتق نان بودند نه قاتل جان؛ فریادهای برانکو، برانکو بعد از گل تیم حریف اما واقعیت دیگری را روشن کرد. بسیار خب؛ بیایید شرایطی را فرض کنیم که خواسته این گروه از هواداران محقق شود و کالدرون را بیرون کنند. گزینه جانشینی او کیست؟ برانکو؟ یعنی اینقدر خوش خیالید؟ برانکو همین الان شانس جدی جانشینی با ویلموتس روی نیمکت تیم ملی را دارد و طبیعی است که صد را با نود عوض نکند. حتی اگر اینطور هم نباشد، نشاندن ایوانکوویچ به جای کالدرون مستلزم پرداخت فوری 4هزینه نقدی عمده است؛ اول تسویه همه مطالبات گذشته برانکو و دستیارانش از پرسپولیس، دوم پرداخت مالیات معوق مربی کروات، سوم واریز پیش پرداخت جدید به حساب او و چهارم تسویه حساب با کالدرون. آیا پرسپولیس هم اکنون از نظر مالی چنین بنیه ای دارد؟ راه بعدی استفاده از یک مربی خارجی جدید است؛ هندوانه دربسته دیگری که لابد او هم خیلی زود با برانکو مقایسه خواهد شد و مردم دمار از روزگارش در خواهند آورد. البته خیلی جای نگرانی نیست، چون هنوز گزینه مربی داخلی وجود دارد. مثلا می شود علی دایی را دست در دست اخوی گرامی روی نیمکت پرسپولیس نشاند و از بهزاد غلامپور هم خواهش کرد با استعفا از استقلال منت بگذارد و به کادرفنی سرخپوشان اضافه شود. گزینه روشنفکری تر هم کشاندن یحیی گل محمدی از شهر خودرو به تهران است؛ یعنی عین همان پروژه سیاهی که دوره رویانیان در مورد یحیی و صبای قم انجام شد و سرانجامی زشت و نفرینی داشت. حالا بفرمایید کدام را می خواهید؟ سناریوی بعد از اخراج کالدرون چیست؟ واقعا ما چطور مردمی هستیم که همیشه فقط سر «نخواستن» اجماع می کنیم، بی آنکه دقیقا بدانیم چه می خواهیم؟

     بازیکن نیمکت نشین شده پرسپولیس با یک خروار ادعای تعصب بلافاصله بعد از باخت از رختکن بیرون زده و درحالی که با دمش گردو می شکسته رو به چند خبرنگار گفته: «خدا جای حق نشسته». این حال و روز سرمربی تیم است؛ کسی که روی سکو با خاطره بازان برانکوپرست، در زمین با فوجی از بداقبالی و در رختکن با طعم گس خیانت مواجه است. آخرت هیچ کدام تان مثل دنیای این روزهای کالدرون مباد!

مرتبط با موضوع

چيدمان به ترتيب :
 • رادوین پرسپولیسی قشقایی
  رادوین پرسپولیسی قشقایی :
  از کالدرون حمایت میکنیم..ولی کالدرون باید از داش سیا، احمدزاده،بشار و امیدعالیشاه زیاد استفاده کنه..انصاری و نادری همون دفاع چپ باشن..شیری و ماهینی دفاع راست..سیدجلال، شجاع و کنعانی مدافع،بنظرم تا اومدن مهاجم بهترین زوج برای علیپور همون ترابی باشه..چون آماده تر از امیری هس..البته فرشاد-داش سیا و عالیشاه هم خوبن ولی ترابی بهتره...نادری برای هافبک چپ اصلا مناسب نیس..پراشتباهه
 • amir abedyan
  amir abedyan :
  بالاخره ما نفهمیدیم کالدرون از یکطرف بقول حضرتعالی ارنج بلد نیست و تیم رو بهم میرزه از اونطرفم حق اعتراض نداریم چون برانکو طلبش رو میخواد.من تو تحلیل محتوا ماندم لااقل میخواید مقایسه کنید قیاس مع الفارغ نکنید شما از اینهمه بازی یک بازی رو درآوردید و میگید برانکو هم نتونسته نفت رو ببره..؟!!بازیهای دیگه ملاک نیست؟یک مطلب دیگه اینکه برانکو سال آخر 13بازیکن داشت این آقا اینقد بازیکن داره نمیدونه چیکارکنه و همین ازدیاد باعث سردرگمی شده کاش 12بازیکن داشتیم و مجبور بودیم لااقل تا الان هماهنگ شده بودند.بازیکن فوتبال همینه افلاطون نیست که منافع جمع رو بسنجه خیال کنه حقش نیست نیمکت عکس العمل مشون میده اون مربیه که باید بازیکن رو نسبت به تاکتیکش متقاعدکنه.
 • محسن فهیم
  محسن فهیم :
  اتفاقاً همین بازیکن زیاد داشتن بلای تیم شده. هرکی بازی نکنه یه عده معترض می شوند و حاشیه میشه و مدیریت چنین تیمی سخته. ارنج کالدرون خوب نیست چون هنوز شناخت کافی پیدا نکرده و جانیفتاده. ضمن اینکه محروم هم بود. اگه کالدرون کنار زمین بود قضیه خیلی فرق می کرد.
 • محسن فهیم
  محسن فهیم :
  شجاع خلیل زاده بعد از باخت گفته خدا جای حق نشسته!!؟ واقعاً خیلی زشته ادعای تعصب داشته باشی و چنین حرفی بزنی. نتیجه اینکارها میشه بازیکن سالاری و پدر تیم را درمیاره. من هم حرف شما را می زنم. اخراج هیچ مشکلی را حل نمیکنه. مشکلات تیم باید برطرف بشه. در حالی که همه اول فصل می گفتند مهاجم، امیری و احمدزاده . کنعانی جذب شدند که کمکی به پرسپولیس نکردند. در حالی که میشد پولی یکی از اینها روی پول جونیور گذاشت و یه بازیکن بهتر جذب کرد. تیم نامتوازن تحویل برانکو شده که در دفاع ترافیک زیاده و هر بازیکنی بیرون بیشنه یه عده ایراد می گیرند. چرا شیری بیرون بود، چرا سیدجلال نبود، چرا انصاری و کنعانی بیرون بودند. بشار یکی از مهره های کارساز فصل قبل بود ولی الان کجاست!!؟ نکنه این هم تقصیر کالدرون هست!!؟ محرومیت کالدرون و بازیکنان هم تقصیر کالدرون هست!!؟ 6 بازیکن به تیم ملی می روند و هماهنگی تیم بهم میخوره هم تقصیر کالدرون هست!!؟ بعد هم نسبت به فصل قبل خیلی بد نتیجه نگرفتیم. مگه ته جدولیم!!؟ الان باید سعی کنیم تا نیم فصل مدعی بمونیم تا توی نیم فصل تیم را بالانس کنیم. من تمام قدر از کالدرون حمایت می کنم چون میدانم کالدرون کمترین تقصیر را داره و با حمایت به اوج می رسیم.
 • بهرام عظیمی
  بهرام عظیمی :
  به هیچ عنوان نباید فریب رسانه ها را خورد در این حاشیه سازی ها برای بازیکنان!
  در ضمن اگر کالدرون برود اولین گزینه کریم باقری برای سرمربی گری است که نتیجه اش از الان مشخص است..
 • محسن فهیم
  محسن فهیم :
  بیرانوند شورشو درآورده. این چه گلی بود خورد!!؟ همش از غرور کاذب و عدم حرفه ای گری بود. دست کم گرفتن و تحقیر حریف باعث میشه همچین گلی بخوری. علی پور هم همین کارها را کرد که پنالتی را از دست داد.
 • MAMAL MAMAL
  MAMAL MAMAL :
  سرمربی باید تیم رو متحد کنه ایشون با این تصمیمات تمرکز بازیکنان رو بهم ریخته هم روحیه بازیکنا مثل زمان برانکو نیست.متاسفم با این تحلیل
 • رضا مهدوی
  رضا مهدوی :
  نمیدانم چرا کسی باور نمیکند که پرسپولیس نقص بدنی دارد. نمیدانم چرا هیچکس به کالدرون فیدبک نمیدهد که پرسپولیس نقص جسمانی دارد . بله دقیقا "نقص" و نه "مشکل" . بله پرسپولیس نه اینکه مشکل بدنی بلکه نقص در آمادگی جسمانی دارد .
  من به ارنج و ترکیب فعلا کاری ندارم چرا که اعتقاد دارم حتی در صورتی که کالدرون ارنج و ترکیب را هم مطابق دلخواه کارشناسان بچیند و تغییرات را هم کم کند باز هم پرسپولیس تا نقصان در بدنسازی پیش فصل خود را حل نکند به نقطه ایده آل نخوابد رسید. اعتقاد داشته و دارم که کالدرون از لحاظ تاکتیکی و مدل فوتبال مسیر درستی را در پیش گرفته و حتی اعتقاد راسخ دارم که برنامه های تاکتیکی پرسپولیس در حمله بسیار بهتر و متنوع تر از دوران برانکو است ولی افسوس که تیمی با پتانسیل تاکتیکی برنده شدن با اختلاف متوسط 2-3 گل در هر بازی از ابتدای فصل بدلیل محاسبه غلط بدنسازی کاملی متناسب با روش بازی و ایضا متناسب با قهرمانی در لیگ فیزیکی ایران انجام نداد . فکر میکنید دلیل 4 سال قهرمانیهای متوالی پرسپولیس با برانکو چه بود ؟ آیا تیم برانکو از لحاظ تاکتیکی برتر از تیم کالدرون بود ؟ اطمینان میدهم اینگونه نیست . پرسپولیس کالدرون بیش از هر تیمی " اقدام " به حمله با " طرح و نقشه های هوشمندانه " در مقابل تیمهایی که تا حد توان بسته بازی میکنند، دارد . میتوانید این موضوع را از آنالیزها استخراج کنید . اما این حملات موثر و به اصطلاح زهردار و همراه با توان کافی نیست و این دقیقا به دلیل ضعف در پارامترهای قدرتی است . این در حالیست که پارامترهای چابکی و سرعت و هوازی در سطح قابل قبولی هستند. بازیکنان پرسپولیس دوندگی خوبی دارند اما اما به وضوح نبردهای تنه به تنه را میبازند!!!
  شما فکر میکنید بردهای پشت سر هم و پرگل استقلال به دلیل تاکتیک های استراماچونی است؟ استقلال با آن بازیکنان آشغال تنها و تنها به دلیل بدنسازی عالی کادر فنی این تیم الان قعر جدول نیست و حتی خود را جزو مدعیان قرار داده است. کاری که برانکو 4 سال در پیش گرفت حالا استرا در کیسه در پیش گرفته است .
  البته این موضوع هم به اشتباه خود کالدرون بر میگردد ولی اعتقاد دارم قابل اصلاح شدن است.
  پس لطفا یک نفر این را به انصاریفر ' پیروانی و کالدرون برساند لطفا...
 • حبیب اله شهریاری
  حبیب اله شهریاری :
  ببخشید .... فراموش نکنیم آقای برانکو قبل از استخدام در پرسپولیس سالها در این کشور مربی و سرمربی تیم ملی بوده و فوتبال ما را از تمام مربیان ایرانی بهتر و بهتر می شناخت و در شروع کارش هم دیدیم تا پای سقوط به لیگ پایین تر هم پیش رفت ، حالا آقای کالدرون پس از چند ماه آشنایی با فوتبال این کشور مورد قضاوت قرار گرفته ، فکر کنم باید منصف تر باشیم ، کلاس دو مربی جتی از یک کشور ثالث هم نمی تواند با هم مقایسه شود ، آقای برانکو طی چندین سال به روحیات و خصلت های ایرانیان آگاهی کاملی داشت و پس از خروچ از تیم ملی طبق گفته خودش فوتبال ایران را دنبال میکرد ، حال که تیم با اختلاف چهار امتیاز با صدر جدول فاصله دارد آیا به نظر شما با این بی مهری ها تیم اوج خواهد گرفت یا باید مثل فصل اول برانکو که پس از هر باخت به تشویق تیم می پرداختیم باعث دلگرمی کادر فنی و بازیکنان بپردازیم .
 • محسن فهیم
  محسن فهیم :
  کاملاً درسته. فضای هواداری ما دچار دو دستگی، حاشیه، بهانه گیری و عدم حمایت شده. کو تشویق های بعد باخت!!؟ کو حمایت. مشکل از فضای هواداری پرسپولیس است که دچار بی اعتمادی و سردی و عدم حمایت شده.
 • رضا مهدوی
  رضا مهدوی :
  نقشه های تاکتیکی کالدرون قطعا در بالاترین سطح فوتبال ایران است ولی سطح آمادگی بازیکنان بخصوص آمادگی جسمانی مطابق با یک تیم ته جدولی مثل گل گهر است . به ظاهر بازیکنان پرسپولیس خوب میدوند و حتی نمیشود گفت که نفس کم می آوردند ولی بدنسازی فقط تنفس و توان هوازی نیست. در ایران مربیان بیسواد به غلط تصور میکنند که آمادگی جسمانی خوب یعنی فقط نفس کم نیاوردن در حالیکه پارامترهای بدنی در فوتبال علاوه بر استقامت ، سرعت ، چابکی و قدرتی هم هست. از نظر سرعت ، چابکی و حتی استقامتی بازیکنان شرایط قابل قبولی دارند ولی از لحاظ قدرتی و عضلانی ضعیف هستیم . بازیکنان خوب می دوند و خوب درگیر می شوند ولی در این این درگیریها بر خلاف دوران برانکو کمتر موفق هستند . مشکل بدنسازی پرسپولیس عمدتا به پارامترهای " عضلانی " بر میگردد و نه " تنفسی " .
  این موضوع به مرور قابل حل است حتی در کوران مسابقات البته اگر کالدرون متوجه شود .
  متد بدنسازی و همچنین سطح فشار تمرینات بدنی کالدرون به اشتباه متناسب با اعراب حوزه خلیج فارس تدارک دیده شده و کالدرون با این تصور اشتباه برنامه تمرینی تیم را طراحی کرده است و اگر بخواهم دقیق تر بگویم در فوتبال ایران بدلیل فشردگی فضاها درگیریهای نزدیک و یا به اصطلاح تنه به تنه بیشتری بوجود می آید که مستلزم افزایش توان عضلانی بازیکنان در برنامه بدنسازی است ضمن اینکه به طور ذاتی بازیکنان ایرانی نسبت به اعراب میبایست فشار بیشتری از لحاظ بدنی متحمل شوند و این نقصی است که از روی نوع کنشها و برآیند یا نتیجه درگیریهای فیزیکی بازیکنان پرسپولیس در زمین قابل تشخیص است .
 • حسین چهارنائی گرگان
  حسین چهارنائی گرگان :
  کالدرون یک مربی درجه 3 هم نیست هیچکس تووی خود ارژانتین بهش تیم نمیده .ایشون مارکوپولوی فوتبال حاشیه خلیج پارس بودن ک بعنوان ی مربی تماموشده با استاد عرب ک واقعا در سطح همن پرسپولیس رویایی برانکو رو نابودد کردن.تمام حواشی تیم رو حماقت کالدرون ایجاد کرده .اگه پول نداریم ب مربی های داخلی خودمون اعتماد کنیم ن بنجل های خارجی گدا
 • قلمراد دوم
  قلمراد دوم :
  بزرگترین مشکل کالدرون اینه که تیمی رو تحویل گرفته که سه سال قهرمان شده و هوادارها و تو گذشته موندن و تمام فوتبال کشور و فدراسیون هم تلاش میکنن پرسپولیس بزرگ دوباره قهرمان نشه همه کمک کردن تیم آبکی از زیر فشار بیرون بیاد و همه چی برای زردک اصفهان جور شده به ترتر هم فول امکانات دادن اما همش جلو پای کالدرون و تیمش سنگ اندازی میکنن در ضمن باخت تیم هیچ ربطی به نبودن شجاع نداره اگه دو موقعیت گل میشد یا همون تک به تک ترابی گل میشد اونایی که امروز شجاع شجاع میکنن منتظر یه باخت میموندن تا بگن مشکل نبودن شجاع بوده همین شجاع اگه بمونه تیم رو به هم میربزه باید بفرستنش ور دل سروش با همون بچه اینستاگرامیها حال کنن نیم فصل باید نعمتی و ماهینی و همین شجاع رو رد کنن بره دو تا دفاع راست درست حسابی و یه هافبک طراح بیارن بدنها رو خوب بسازن
 • محمد صادق نادریان
  محمد صادق نادریان :
  1.مشکل اول اینجاست که شاید چنتا از آن 16 شوت در چارچوب یا آن سه توپ به تیر خورده یا آن پنالتی چیپ علیپور در دو بازی خانگی اخیر به تور دروازه رسیده بود الان خیلی از کسانی که روضه وامصیبتا سر داده اند در اینستاگرام یا توییتر در حال کری خوانی های حال به هم زن با اردوگاه رقیب بودند با این حال بردن در این مسابقات دلیلی بر بی نقص بودن ترکیب یا کیفیت تیمی نبود در مقابلش تساوی و باخت به ماشین و نفت هم دلیلی بر فاجعه نیست.شاید بهتر باشد در زمان برد سرمست نواقص را نبینیم و چشم پوشی نکنیم و زمان باخت هم با تبر به جان همه چیز نیفتیم رفتاری که عموما جماعت طرفدار فوتبال در ایران گرفتارش هستند،شاید همان هایی که فکر میکنند با لگد زدن به ابزار الکترونیکی مشکلش را برطرف میکنند
  2.حالا که تیم کالدرون نمیبرد به صورت خودجوش بعضی از پیشکسوتان و هواداران هیچ موقعیتی در بازی های این تیم نمیبینند،یکی از آنها گفته پرسپولیس کالدرون فقط روی ضربات ایستگاهی به گل میرسد،این دقیقا جاییست که پرسپولیس در آن ضعف دارد!!!!تصورم اینست که عده ای فکر کرده اند اگر زمان بازی پرسپولیس پشتشان را به تلویزیون کنند و از آن منظر بازی را تماشا کنند در نهایت هیئتی بلند پایه برای بازگردانندن برانکو که عامدانه یک سال دستمزدش را ندادند تا ول کند و برود عازم کرواسی میشود.انگار از تماشای فوتبال فقط تخمه شکستن را خوب فهمیده اند و اصلا نمیدانند برانکو به چه شکلی از ایران رفت.کسانی که در استادیوم اسم برانکو را آوردند به هیچ کس آسیبی نزدند به غیر پرسپولیس،خودزنی به معنای واقعی کلمه.برانکو برای پرسپولیس ممنوع است آقای عزیز حالا تا میتوانی با صدا کردن او در استادیوم پدر تیم و سرمربی تیم را دربیاور و آنهایی را که موجبات رفتناش را فراهم کردند خوشحالتر کن.
  3.به هر حال کالدرون سرمربی تیم است و مسئولیت ارنج تیمش را دارد و نقد فنی تیمش نظر و حق هر هواداریست در حالی که هیچ کس نباید فکر کند اگر مربی نظرات پربارش را اجرا نمیکند باید بروذ استادیوم و بر علیهش شعار دهد.با این حال بعد از گذشت 11 هفته از لیگ و رصد کلیه بازیکنان به نظر میرسد وحید امیری با بازیکنی که دو فصل قبل پرسپولیس را ترک کرد شباهت آنچنانی به جز اینکه وحید امیری است و هم قیافه ندارد در بیشتر مواقع بازی قبل تقریبا حرمت مثبتی از او نمیبینیم و بیشتر از حد استاندارد توپ را لو میدهد و مشخصا در انجام وظایفش کاملا وامانده است فرقی هم ندارد در پست تخصصی است یا خارج آن.محمد انصاری گرچه در دفاع خوب است ولی به همان اندازه در حمله بی اثر است معمولا هم اولین اقدامش در حین حمله سانترهایی است بی اثر البته اگر سانترش همان ابتدا بلوکه نشود.بازی دادن محمد نادری به عنوان هافبک هم علامت سوال بزرگیست یعنی وضعیت هافبک های پرسپولیس اینقدر خراب است که یک دفاع چپ به آنهاا رجحیت بیشتری دارد؟محمد نادری شاید اولین خصلت یک هافبک که حفظ توپ را ندارد و در همکاری او و انصاری در جناح چپ این مشهود است در حالی که او در پست تخصصی خودش به خوبی میتواند اضافه شود و به داخل بزند چیزی که از انصاری نمبینیم.در بازی قبلی زمانی که انصاری بیرون رفت و انصاری به دفاع چپ و عالیشاه جلوی او قرار گرفت به صورت مشهودی روی حرکت مثیب تیم اثر گذاشت.به هر حال کالدرون دیگر هر چیزی قرار بوده از بازیکنانش ببیند دیده،معجزه ای در کار نیست و بازیکنانش همین ها هستند در دروازه و دفاع بازیکنان خوبی دارد در هافبک بازگشت کمال میتواند تاثیر گزار باشد در حمله هم یک انتخاب درست که در دستان اوست.

نظرسنجی

کدام دروازه بان را برای ادامه لیگ مناسب می دانید؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پیکان
پیکان
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : شهرقدس
داور مسابقه : ؟؟؟
دوشنبه, 2 تیر 1399 / ساعت : 17:00
پرسپولیس
پرسپولیس
3 - 1
شهرخودرو
شهرخودرو
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : علی صفایی
پنجشنبه, 8 اسفند 1398 / ساعت : 18:30

گلزنان برتر پرسپولیس

مهدی ترابی
# نام بازیکن تعداد گل
1مهدی ترابی8
2علی علیپور7
3وحید امیری5
4احمد نورالهی3

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن