بیرانوند – امیری؛ تمرینات اضافه در پک

- نظرات : 1 اظهار نظر - بازدید [ 1619 ] - دوشنبه, 4 آذر 1398

بیرانوند – امیری؛ تمرینات اضافه در پک

انتشار تصاویری از تمرینات اختصاصی دو بازیکن ملی پوش پرسپولیس در اردوگاه پک، نشان از انگیزه بالای آنها برای اثبات بیشتر توانایی ها می دهد. دو بازیکن ملی پوش عل... 5 out of 5 based on 2 ratings.
بیرانوند – امیری؛ تمرینات اضافه در پک

انتشار تصاویری از تمرینات اختصاصی دو بازیکن ملی پوش پرسپولیس در اردوگاه پک، نشان از انگیزه بالای آنها برای اثبات بیشتر توانایی ها می دهد. دو بازیکن ملی پوش عل...

ارتش سرخ دات كام :

انتشار تصاویری از تمرینات اختصاصی دو بازیکن ملی پوش پرسپولیس در اردوگاه پک، نشان از انگیزه بالای آنها برای اثبات بیشتر توانایی ها می دهد.

دو بازیکن ملی پوش علاوه بر تمرینات باشگاهی خود در پرسپولیس با حضور در مجموعه پک و تمرین زیر نظر مربی اختصاصی خود به دنبال این هستند تا از نظر توان فردی به شرایط مطلوب تری دست یابند.

علیرضا بیرانوند و وحید امیری دو ستاره سال های اخیر فوتبال ایران که با توجه به همشهری بودن و حضوری چند ساله در کنار یکدیگر در نفت تهران، رفاقت دیرینه ای با یکدیگر دارند، این روزها عضو ثابت تیم ملی محسوب می شوند اما این دلیل نمی شود که بعد از چند سال حضور متوالی در تیتر یک و ترکیب تیم ملی، انگیزه های آنها فروکش کرده باشد.
دو ستاره لر فوتبال ایران، این روزها با حضور در مجموعه پک و زیر نظر روزبه جوع عطا به عنوان مربی اختصاصی بدنسازی خود به دنبال این هستند تا از نظر بدنی به شرایط مطلوب تری نزدیک شوند و بتوانند انتظاراتی که از آنها می رود را به شکل بهتری به اجرا بگذارند.

علیرضا بیرانوند که در طی سالیان اخیر و کمی بعدتر از وحید امیری توانسته به ترکیب اصلی تیم ملی دست یابد، این روزها به شدت سایه رقابت از سوی دیگر گلرهای مدعی را بالای سر خود احساس می کند. خصوصا اینکه برخلاف دوره قبلی انتخابی جام جهانی، باز کردن دروازه او برای مهاجمان رقیب یک آرزو محسوب نمی شود و او برابر عراق و بحرین ضمن باز شدن دروازه اش با شکست بازی را به پایان رسانده و تیم ملی را در موقعیت خطرناکی می بیند. علیرضا بیرانوند ضمن اینکه نمی خواهد جایگاه خود را در خطر ببیند، به دنبال این است تا در دیدارهای باقیمانده که از بالاترین اهمیت تاریخی برای او و فوتبال ایران برخوردار هستند، بتواند نمایش بهتری به جا بگذارد. این مساله برای وحید امیری نیز وجود دارد. بازیکنی که شبحی از ستاره آخرین روزهای حضورش با پیراهن پرسپولیس پیش از عزیمت به اروپا و تیم ترابوزان را در زمین به اجرا می گذارد و بازگشت دوباره او به جمع سرخپوشان با موفقیت چشمگیر و آنطور که انتظار می رفته، همراه نبوده است.

وحید امیری که نتوانست خود را با شرایط ترکیه و تیم ترابوزان وفق بدهد، خیلی زود از این تیم جدا شد و در میان پیشنهاداتی که داشت در نهایت بار دیگر با پیراهن شماره 19 به پرسپولیس بازگشت. امیری که همچنان در دسترس تیم ملی قرار دارد، با این حال نمایش نه چندان آرمانی او در 31 سالگی، این انتظار را ایجاد می کند که در قامت ستاره سرخپوشان بار دیگر بتواند روزهای درخشانی از خود به جا بگذارد و در نتایج تیم نیز تاثیرگذاری خود را نشان دهد. اتفاقی که باعث شده امیری نیز در کنار بیرانوند، این روزها علاوه بر تمرینات پرسپولیس و گابریل کالدرون به دنبال این باشد که با تمرینات اختصاصی به روزهای اوج بازگردد.

علیرضا بیرانوند و وحید امیری، فردا در ترکیب اصلی سرخپوشان مقابل نفت آبادان در مرحله یک هشتم جام حذفی به میدان خواهند رفت و هر دو می توانند حساس ترین نقش و تاثیرگذاری را در این بازی از خود به جا بگذارند و باید دید شرایط به سود آنها پیش خواهد رفت یا خیر.


مرتبط با موضوع

چيدمان به ترتيب :
  • رضا مهدوی
    رضا مهدوی :
    علت عصبانیت امیری در بازیها مشکل بدنی اوست .

نظرسنجی

کدام دروازه بان را برای ادامه لیگ مناسب می دانید؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پیکان
پیکان
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : شهرقدس
داور مسابقه : ؟؟؟
دوشنبه, 2 تیر 1399 / ساعت : 17:00
پرسپولیس
پرسپولیس
3 - 1
شهرخودرو
شهرخودرو
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : علی صفایی
پنجشنبه, 8 اسفند 1398 / ساعت : 18:30

گلزنان برتر پرسپولیس

مهدی ترابی
# نام بازیکن تعداد گل
1مهدی ترابی8
2علی علیپور7
3وحید امیری5
4احمد نورالهی3

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن