bahrami_head

نه عالیشاه، نه نعمتی، داستان چیست؟

- نظرات : 4 اظهار نظر - بازدید [ 2285 ] - چهارشنبه, 6 آذر 1398

نه عالیشاه، نه نعمتی، داستان چیست؟

در حالی که خط میانی پرسپولیس در نیمه نخست ناکارآمد نشان داد و همه منتظر ورود امید عالیشاه و سیامک نعمتی به زمین بودند کالدرون در اقدامی عجیب فرشاد احمدزاده را... 4 out of 5 based on 4 ratings.
نه عالیشاه، نه نعمتی، داستان چیست؟

در حالی که خط میانی پرسپولیس در نیمه نخست ناکارآمد نشان داد و همه منتظر ورود امید عالیشاه و سیامک نعمتی به زمین بودند کالدرون در اقدامی عجیب فرشاد احمدزاده را...

ارتش سرخ دات كام :

در حالی که خط میانی پرسپولیس در نیمه نخست ناکارآمد نشان داد و همه منتظر ورود امید عالیشاه و سیامک نعمتی به زمین بودند کالدرون در اقدامی عجیب فرشاد احمدزاده را به میدان فرستاد. بازیکنی که به خاطر محرومیت های متوالی چندین هفته دور از میدان و شرایط مسابقه بود. این مسأله البته در نمایش شماره 10 سرخ ها مشهود بود و او با اینکه خیلی سعی می کرد در جریان بازی تأثیرگذار باشد و البته تلاش زیادی هم کرد اما چند بار به راحتی توپ را لو داد تا نشان دهد هنوز در شرایط مسابقه نیست.

در عین حال با در نظر گرفتن اینکه در بازی با نفت مسجدسلیمان عالیشاه و نعمتی با ورود به میدان نمایش مثبتی ارائه کرده و در تغییر شرایط بازی تأثیرگذار بودند پیش بینی می شد حداقل به عنوان بازیکن تعویضی به میدان بروند اما با وجود اینکه گرم کردند، به بازی نرفتند. جالب اینکه با وجود انجام دومین تعویض کالدرون قبل از دقیقه 60 و با توجه به شرایط بازی شاید نیاز بود تا در خط حمله فشار زیادی روی خط دفاع حریف آورده شود، در این وضعیت انتظار می رفت عالیشاه یا نعمتی به عنوان سومین تعویضی به میدان بروند اما این اتفاق رخ نداد و کالدرون بازی را تنها با دو تعویض به پایان رساند.

در مورد عالیشاه و دلایل بازی نکردنش دیروز اخباری در رسانه ها منتشر شد مبنی بر اینکه او درباره کالدرون حرفی زده که به گوش سرمربی آرژانتینی رسیده و همین مسأله باعث شده تا کالدرون از امید استفاده نکند. عالیشاه فصل قبل هم با برانکو در مقطعی مشکل داشت و بازی نمی کرد اما مشخص نیست سیامک نعمتی چرا به بازی نرفت و تعویض نشد. نعمتی بعد از مصدومیت کم کم به فرم بازی رسیده بود و شاید استحقاق این را داشت که برای حداقل 20 دقیقه در میدان باشد.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
bahrami_news
چيدمان به ترتيب :
 • حبیب اله شهریاری
  حبیب اله شهریاری :
  فراموش نکنیم تیمی که هر چهار روز یک بازی انجام میدهد باید به بازیکنان استراحت نوبتی بدهد ، خاطره تلخ سال گذشته که به فاصله چند هفته باعث دو پارگی صلیبی شد (( انصاری و ماهینی )) نتیجه همین موضوع بود ، آقای کالدرون اینقدر بی تجربه نیست که از کیفیت بازیکنانش بی خبر باشد یا برای حرفی که فلان بازیکن زده یا شایعه آن به گوش ما میرسد حیثیت چندین ساله خود را زیر پا بگذارد .
 • احمد بناروئي
  احمد بناروئي :
  کالدرون مخش تاب داره
  بنظرم اصلا مربی نیست
  شما بازیهای تیم راقبول دارید؟
  آخه این چه بازیه که ما میکنیم؟
  دیروزحق مابرد نبود و حق صنعت باخت
  تادیر نشده فکری به حال تیم بکنید ،
  بخدا درجام باشگاههای آسیا بامشکل جدی روبرو هستیم
  مثل آب خوردن حذف می شیم

  حالا ازما گفتن

نظرسنجی

بهترین بازیکن پرسپولیس برابر شاهین چه کسی بود؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
ماشین سازی
ماشین سازی
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : بنیان دیزل
داور مسابقه : ؟؟؟
جمعه, 20 تیر 1399 / ساعت : 20:15
پرسپولیس
پرسپولیس
1 - 0
شاهین بوشهر
شاهین بوشهر
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : سیدوحید کاظمی
شنبه, 14 تیر 1399 / ساعت : 21:00

گلزنان برتر پرسپولیس

مهدی ترابی
# نام بازیکن تعداد گل
1مهدی ترابی9
2علی علیپور8
3وحید امیری5
4مهدی عبدی3

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن