betbord_head

قدوسی: انصاری فرد از حقوق باشگاه دفاع کرده است

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 846 ] - چهارشنبه, 6 آذر 1398

قدوسی: انصاری فرد از حقوق باشگاه دفاع کرده است

مدیر روابط عمومی باشگاه پرسپولیس گفت: با توجه به بازی با نساجی احتمالاً زمان حضور آقای انصاری فرد در کمیته انضباطی تغییر خواهد کرد. حسین قدوسی در گفت وگویی، د... 5 out of 5 based on 1 ratings.
قدوسی: انصاری فرد از حقوق باشگاه دفاع کرده است

مدیر روابط عمومی باشگاه پرسپولیس گفت: با توجه به بازی با نساجی احتمالاً زمان حضور آقای انصاری فرد در کمیته انضباطی تغییر خواهد کرد. حسین قدوسی در گفت وگویی، د...

ارتش سرخ دات كام :

مدیر روابط عمومی باشگاه پرسپولیس گفت: با توجه به بازی با نساجی احتمالاً زمان حضور آقای انصاری فرد در کمیته انضباطی تغییر خواهد کرد.

حسین قدوسی در گفت وگویی، در خصوص ارسال شکایت برانکو و دستیارانش از سوی فیفا به باشگاه پرسپولیس اظهار داشت: در روزهای قبل شکایت آقای برانکو و همکارانش به باشگاه رسیده اما ما در تلاش هستیم تا بین طرفین تفاهم صورت بگیرد. تلاش ما این است که این تفاهم در خارج از فیفا به دست بیاید چرا که آقای برانکو و همکارانش برای پرسپولیس زحمات زیادی کشیدند و افتخارات زیادی به دست آوردند و مدیریت جدید باشگاه تاکید دارد جای پرسپولیس و آقای برانکو و همکاران شان فیفا نیست .

وی افزود: مطمئناً دیر یا زود بین باشگاه پرسپولیس و آقای برانکو توافق حاصل خواهد شد اما در این بین باید هم حق آقای برانکو حفظ شود و هم حق باشگاه. آقای برانکو و دستیارانش بابت زحماتی که کشیدند طبق قرارداد مطالباتی که دارند که اتفاقا مطالبات سنگینی هم هست و حقی خواهند داشت اما از طرف دیگر به دلیل فسخ یک طرفه قرارداد، باشگاه پرسپولیس هم برای خود حقی قائل است. به همین دلیل و  به قول آقای انصاری فرد بحث گرفتن تخفیف از آقای برانکو اصطلاح درستی نیست. در مجموع امیدواریم که به توافق و تفاهم برسیم.

مدیر روابط عمومی باشگاه پرسپولیس درباره احضار محمدحسن انصاری فرد مدیرعامل این باشگاه به کمیته انضباطی جهت پاره ای از توضیحات افزود: باشگاه پرسپولیس از جهات مختلف متضرر شده و آقای انصاری فرد در فضایی کاملاً محترمانه اما قاطعانه از حقوق باشگاه پرسپولیس و هوادارانش دفاع کرده است. در این بین برخی ها مصاحبه های تندتری انجام داده اند اما هیچ گاه به کمیته انضباطی  دعوت نشده اند.

قدوسی تصریح کرد: اگر آقای کالدرون محروم شد به خاطر این بود که گفتند او در مصاحبه اش صحبت هایی مطرح کرده و باشگاه استقلال از او شکایت کرده است اما برخی از مدیران و  مربیان و بازیکنان تیم های رقیب پرسپولیس تندترین اتهامات را علیه پرسپولیس، فدراسیون و ارکان فوتبال کشورمان مطرح کرده اند که در وهله اول اتهام به فدراسیون فوتبال، سازمان لیگ و کلیه ارکان برگزارکننده مسابقات فوتبال بود و بعداً این اتهامات متوجه پرسپولیس می شد. این افراد اما هیچ گاه دعوت نشدند اما آقای انصاری فرد که اتهامی نزده و فقط از حق پرسپولیس دفاع کرده است دعوت می شود. البته ما هنوز دلیل دعوت از آقای انصاری فرد به کمیته انضباطی را نمی دانیم.

وی افزود: موضوع دیگری که وجود دارد این است که آقای انصاری فرد 9 آذر به کمیته انضباطی دعوت شده و این در حالی است که ما در این روز با تیم نساجی بازی داریم و شاید با هماهنگی فدراسیون فوتبال زمان حضور مدیرعامل باشگاه در کمیته انضباطی تغییر کند. در مجموع باید بگوییم مدیریت باشگاه وظیفه خود می داند از حق تیم دفاع کند. کمیته انضباطی هم این حق را دارد توضیح بخواهد اما این سوال هم مطرح است که چرا دیگران که تندترین اتهامات را می زنند و با تخلفات تیم شان هم برخورد قاطع و لازم صورت نگرفته احضار نمی شوند؟


مرتبط با موضوع

تبلیغات
betbord_news

نظرسنجی

بهترین بازیکن پرسپولیس برابر تراکتورسازی کدام بازیکن بود؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
صنعت نفت
صنعت نفت
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : تختی آبادان
داور مسابقه : سیدوحید کاظمی
شنبه, 12 بهمن 1398 / ساعت : 15:00
پرسپولیس
پرسپولیس
2 - 0
تراکتور
تراکتور
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : محمدرضا اکبریان
یکشنبه, 6 بهمن 1398 / ساعت : 15:15

گلزنان برتر پرسپولیس

مهدی ترابی
# نام بازیکن تعداد گل
1مهدی ترابی7
2علی علیپور6
3وحید امیری4
4احمد نورالهی2

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن