مجله ارتباط

    melibet

پیروانی: مشکلات داخلی در پرسپولیس یک توهم است

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 945 ] - چهارشنبه, 6 آذر 1398

پیروانی: مشکلات داخلی در پرسپولیس یک توهم است

مدیر تیم فوتبال پرسپولیس گفت: این که در تیم پرسپولیس، مشکلات داخلی یا گروه بندی وجود داشته باشد، یک توهم است.  افشین پیروانی گفت: من قصد مصاحبه نداشتم، ا... 5 out of 5 based on 1 ratings.
پیروانی: مشکلات داخلی در پرسپولیس یک توهم است

مدیر تیم فوتبال پرسپولیس گفت: این که در تیم پرسپولیس، مشکلات داخلی یا گروه بندی وجود داشته باشد، یک توهم است.  افشین پیروانی گفت: من قصد مصاحبه نداشتم، ا...

ارتش سرخ دات كام :

مدیر تیم فوتبال پرسپولیس گفت: این که در تیم پرسپولیس، مشکلات داخلی یا گروه بندی وجود داشته باشد، یک توهم است.

 افشین پیروانی گفت: من قصد مصاحبه نداشتم، اما وقتی متوجه شدم یکی از رسانه ها قصد حاشیه سازی، شیطنت و دادن خوراک خبری نادرست به رسانه های دیگر و هواداران را دارد، نتوانستم سکوت کنم. چنین اقداماتی، قبل از این هم سابقه داشته است و هر چند ناگفته پیدا است که مسائل مطرح شده صحت ندارد و ساخته و پرداخته ذهن بعضی افراد است، اما برای این که شائبه ای برای هواداران و رسانه های محترم نباشد، لازم بود، اشاره ای به بعضی مسائل داشته باشیم.

وی ادامه داد: این که در تیم پرسپولیس، مشکلات داخلی یا گروه بندی وجود داشته باشد، یک توهم است. در این فصل هر بار که احساس شد تیم ما در حال بهبود شرایط خود است، یک داستان به وجود آوردند. آنچه در این قبیل رسانه ها مطرح می شود در شأن هیچ یک از بازیکنان ما نیست. شخصیت پرسپولیس و بازیکنانش فراتر از این حرف ها است.

پیراوانی خاطرنشان کرد: شرایط تیم ما خیلی خوب است. توانستیم نفت آبادان را شکست بدهیم. مشکلاتی از این قبیل هم که بعضی تلاش در القای آن به افکار عمومی دارند، در پرسپولیس وجود ندارد. ما بازیکنان خیلی خوبی داریم که هر یک از آن ها می توانند در هر بازی در ترکیب اصلی باشند. بازیکنانی هستند که دیگر تیم های لیگ برتری خواهان در اختیار داشتن آن ها هستند. این بازیکنان به قدری حرفه ای و با شرافت هستند که چنین وصله هایی هیچگاه به آن ها نمی چسبد و اگر غیر از این بود نمی توانستند سه سال پیاپی قهرمان فوتبال ایران باشند و این همه افتخار برای پرسپولیس و هواداران به ارمغان بیاورند.

مدیر تیم فوتبال پرسپولیس تصریح کرد: این حرف هایی که می سازند، شیطنت است وگرنه این بازیکنان در سخت ترین شرایط، از مشکلات مالی گرفته تا محرومیت های بزرگ، دست از تلاش نکشیدند. این قهرمانی ها بدون همدلی و کوشش فراوان به دست نمی آمد و حالا همان بازیکنان با همان ویژگی ها هر کاری می کنند تا تیم نتیجه بگیرد و می خواهند هواداران نیز همانگونه پشت سر تیم خودشان باشند که در این سال ها شاهد بودیم.

پیروانی عنوان کرد: از هواداران و رسانه ها می خواهیم که به چنین حاشیه سازی هایی توجه نکنند. بازیکن پرسپولیس قطعا کاری نمی کند که برای خودش و تیمش بد شود. تیم در حال نتیجه گرفتن است و در حال حاضر هیچ خواسته ای بالاتر از این برای تیم وجود ندارد که می خواهند جایگاه خودشان را پس بگیرند.

افشین پیروانی اضافه کرد: در حال حاضر فضای خوبی در تیم داریم. تمام تیم مصمم هستند و این میل به قدری در آن ها شدید است که حتی از مشکلات خودشان غافل شده اند و همه می بینند که حاشیه های ما اصلا به اندازه تیم های دیگر نبوده است. من از زمانی که دوباره به تیم برگشتم، کاملا شاهد این مسائل بودم و به شخصه از بچه های تیم بابت تمام زحماتی که برای تیم و هواداران می کشند، تشکر می کنم. این جا همه با هم یکپارچه هستیم تا بتوانیم حق خودمان را از این فوتبال بگیرم.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
melibet

مجله ارتباط_اخبار

نظرسنجی

کدام گزینه را عامل مهمتری در قهرمانی پرسپولیس می دانید؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
گل گهرسیرجان
گل گهرسیرجان
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : سیرجان
داور مسابقه : ؟؟؟
شنبه, 25 مرداد 1399 / ساعت : 20:45
پرسپولیس
پرسپولیس
0 - 1
ذوب آهن
ذوب آهن
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : کوپال ناظمی
جمعه, 17 مرداد 1399 / ساعت : 20:30

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور10
2مهدی ترابی10
3وحید امیری5
4مهدی عبدی4

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن