مجله ارتباط

    melibet

پنجعلی: پرسپولیس بهتر از قبل بازی کرد

- نظرات : 1 اظهار نظر - بازدید [ 1040 ] - چهارشنبه, 6 آذر 1398

پنجعلی: پرسپولیس بهتر از قبل بازی کرد

پیشکسوت پرسپولیس و مدیر آکادمی فوتبال پرسپولیس گفت: پرسپولیس بهتر از قبل بازی کرد. کالدرون تقریبا استخوانبندی تیم را به دست آورده است فقط باید از نظر بنده باز... 5 out of 5 based on 6 ratings.
پنجعلی: پرسپولیس بهتر از قبل بازی کرد

پیشکسوت پرسپولیس و مدیر آکادمی فوتبال پرسپولیس گفت: پرسپولیس بهتر از قبل بازی کرد. کالدرون تقریبا استخوانبندی تیم را به دست آورده است فقط باید از نظر بنده باز...

ارتش سرخ دات كام :

پیشکسوت پرسپولیس و مدیر آکادمی فوتبال پرسپولیس گفت: پرسپولیس بهتر از قبل بازی کرد. کالدرون تقریبا استخوانبندی تیم را به دست آورده است فقط باید از نظر بنده بازی به بازی سرعت اجرای تاکتیک بیشتر شود و این مساله می تواند به مهاجمان به ویژه علیپور کمک کند.

محمد پنجعلی در گفتگویی اظهار داشت: تیم پرسپولیس در بازی با صنعت نفت آبادان نه تنها برد خوب و روحیه بخشی داشت بلکه از خوب بازی کردن تیم هم خوشحال شدیم.

وی ادامه داد: در این بازی احساس کردم کالدرون تقریبا استخوابندی تیم را پیدا کرده و به قول معروف، تیم به دستش آمده است. این را با توجه به تغییراتی که در این بازی داد، احساس کردم. البته یک ایرادهایی هم وجود دارد که باید روی آنها کار کرد.

پنجعلی خاطرنشان کرد: به نظرم پرسپولیس از نظر تاکتیکی نظم بهتری پیدا کرده است ولی در اجرای تاکتیک به سرعت بیشتری نیاز دارد. سرعت کم در بازی پرسپولیس چه در بخش زیادی از حرکت های فردی و چه در انتقال بازی این فرصت را به حریف می دهد که سازماندهی دفاعی داشته باشد. این مساله با توجه به اینکه حریفان با تفکرات دفاعی برابر پرسپولیس قرار می گیرند، کار را برای بچه ها سخت می کند. البته انتظار می رود با شناسایی ترکیب اصلی و ایجاد هماهنگی، بازی به بازی سرعت تیم بیشتر شود.

کاپیتان سابق پرسپولیس، تیم ملی و آسیا درباره شرایط گلزنی تیم و به خصوص وضعیت علی علیپور که درباره آن بسیار صحبت می شود، افزود: با توجه به آنچه می بینیم باید بگویم ذهن او بیش از حد درگیر شده است. این که کالدرون می گوید؛ مشکل علیپور به مسائل روحی بر می گردد، حرف درستی است. البته با وجود او نمی توان گفت که پرسپولیس گلزن ندارد ولی باید به او کمک کرد. کالدرون در یکی، دو بازی می تواند فشار را از روی او بر دارد. البته مسائل تاکتیکی هم تاثیر گذار است. اگر سرعت اجرای تاکتیک زیاد شود برای مهاجمان هم کمک خوبی است، چون جلوی سازماندهی دفاعی حریف را می گیرد و مهاجم با شرایط بهتری برای گلزنی روبرو می شود، البته مساله روحی و روانی نکته اصلی است. باید فشار را از روی علیپور کم کرد و به او روحیه داد.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
melibet

مجله ارتباط_اخبار
چيدمان به ترتيب :
  • بهرام عظیمی
    بهرام عظیمی :
    اگر صنعت نفت 30 درصد بازی که برابر پرسپولیس انجام داد در برابر استقلال انجام می داد هرگز 5 گل از این تیم دریافت نمی کرد!
    در بازی با پرسپولیس، صنعت نفتی ها مثل ساعت کارهای دفاعی را دقیقا انجام میدادند و هیچ فضایی برای مانور بازیکنان ما فراهم نمی شد!
    حتی در حمله هم بسیار دقیق و با برنامه بودند... اما همین تیم در برابر استقلال طوری بازی کرد که زمین باید از شرم دهان باز کند!

نظرسنجی

پرسپولیس برابر فولاد به چه نتیجه ای دست پیدا خواهد کرد؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
فولاد
فولاد
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : بیژن حیدری
شنبه, 28 تیر 1399 / ساعت : 21:00
ماشین سازی
ماشین سازی
0 - 1
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : بنیان دیزل
داور مسابقه : رضا کرمانشاهی
جمعه, 20 تیر 1399 / ساعت : 20:15

گلزنان برتر پرسپولیس

مهدی ترابی
# نام بازیکن تعداد گل
1مهدی ترابی10
2علی علیپور8
3وحید امیری5
4مهدی عبدی3

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن