کالدرون درباره کمال ریسک می کند؟

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 2269 ] - 9 روز پیش

کالدرون درباره کمال ریسک می کند؟

با اینکه تصور می شد از بازی با صنعت نفت آبادان نام کمال کامیابی نیا را در لیست 18 نفره پرسپولیس ببینیم اما این اتفاق رخ نداد. کمال مدتی است در تمرینات گروهی پ... 3 out of 5 based on 2 ratings.
کالدرون درباره کمال ریسک می کند؟

با اینکه تصور می شد از بازی با صنعت نفت آبادان نام کمال کامیابی نیا را در لیست 18 نفره پرسپولیس ببینیم اما این اتفاق رخ نداد. کمال مدتی است در تمرینات گروهی پ...

ارتش سرخ دات كام :

با اینکه تصور می شد از بازی با صنعت نفت آبادان نام کمال کامیابی نیا را در لیست 18 نفره پرسپولیس ببینیم اما این اتفاق رخ نداد. کمال مدتی است در تمرینات گروهی پرسپولیس حضور دارد و به نظر می رسد آماده حضور در میدان است اما شاید پروسه بازگشتش به ترکیب زمان ببرد. پیش بینی می شود نام این بازیکن از دیدار با نساجی در لیست سرخ ها قرار بگیرد اما حتی اگر این اتفاق هم بیفتد ماجرای بازی کردن این بازیکن در ترکیب تیمش پیچیده خواهد بود. با وجود اینکه ربیع خواه در دیدار با صنعت نفت آبادان توپ های زیادی لو داد اما از وقتی به ترکیب اصلی رسیده نمایش های قانع کننده ای ارائه داده است. در عین حال با توجه به اینکه کامیابی نیا از خردادماه امسال در هیچ مسابقه رسمی به میدان نرفته ورود یکباره او به ترکیب حتی برای دقایقی کوتاه ریسکی بزرگی به حساب می آید مگر اینکه شرایط و نتیجه بازی به سمتی برود که او کم کم وارد ترکیب اصلی شود. با این حساب همچنان مشخص نیست که کمال به لیست بازی با نساجی برسد یا نه اما کارشناسان و پیشکسوتان پرسپولیس معتقدند تیم فعلی پرسپولیس بدون کمال مشکلات زیادی در خط حمله اش دارد و با حضور این بازیکن شرایط خط میانی سرخ ها تغییرات زیادی خواهد کرد.

کارشناسان معتقدند با توجه به تغییرات مداوم کالدرون در خط دفاع پرسپولیس و جابجایی های فراوانی که او داشته حضور هافبکی با توانایی های کمال که بتواند حلقه اتصال خط دفاع به زنجیره دفاعی چهار نفره باشد الزامی است و به خط دفاع کمک خواهد کرد تا کمتر تحت فشار قرار بگیرد اما باید دید کالدرون چنینی ریسکی را به جان خواهد خرید یا حضور کامیابی نیا در ترکیب حالا حالاها طول می شد.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
اخبار پرسپولیس

نظرسنجی

بهترین بازیکن پرسپولیس برابر ذوب آهن کدام بازیکن بود؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
گل گهرسیرجان
گل گهرسیرجان
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : ؟؟؟
سه شنبه, 19 آذر 1398 / ساعت : 17:30
ذوب آهن
ذوب آهن
0 - 3
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : فولادشهر
داور مسابقه : بیژن حیدری
پنجشنبه, 14 آذر 1398 / ساعت : 17:30

گلزنان برتر پرسپولیس

مهدی ترابی
# نام بازیکن تعداد گل
1مهدی ترابی5
2علی علیپور4
3مهدی عبدی1
4احمد نورالهی1

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2019 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن