مجله ارتباط

    melibet

محرمی: الان فوتبالیست فقط می خواهد خالکوبی نشان دهد!

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 1384 ] - پنجشنبه, 7 آذر 1398

محرمی: الان فوتبالیست فقط می خواهد خالکوبی نشان دهد!

پیشکسوت باشگاه پرسپولیس گفت: نمی دانم چه بلایی سر فوتبال ما آمده است. متأسفانه احترام ها از بین رفته است. مجتبی محرمی از آن چهره های مشتی و باحال فوتبال ماست.... 5 out of 5 based on 2 ratings.
محرمی: الان فوتبالیست فقط می خواهد خالکوبی نشان دهد!

پیشکسوت باشگاه پرسپولیس گفت: نمی دانم چه بلایی سر فوتبال ما آمده است. متأسفانه احترام ها از بین رفته است. مجتبی محرمی از آن چهره های مشتی و باحال فوتبال ماست....

ارتش سرخ دات كام :

پیشکسوت باشگاه پرسپولیس گفت: نمی دانم چه بلایی سر فوتبال ما آمده است. متأسفانه احترام ها از بین رفته است.

مجتبی محرمی از آن چهره های مشتی و باحال فوتبال ماست. او و هم نسل هایش همیشه خاطراتی تعریف می کنند که کلی گوش شنوا دارد. مثلاً اخیراً مهدی فنونی زاده که همراه مرتضی برادرش به شبکه سوم سیما رفته بود، خاطره جالبی از محرمی تعریف کرد. او با خنده گفت: «یک هفته قبل از شهرآورد مجتبی در خانه ما اردو زده بود. در زمین بازی یک لگد به پای من زد. شب که رفتم خانه مادرم گفت به مجتبی بگو یک ماهی این دوروبر ها پیدایش نشود!» همین خاطره بهانه ای شد با محرمی برای دقایقی همکلام شویم.

*آقامجتبی! مهدی فنونی زاده اخیراً خاطره جالبی در تلویزیون از شما تعریف کرد.
چه خاطره ای بود؟

*در برنامه سلام صبح بخیر شبکه 3 گفت قبل از شهرآورد یک هفته خانه آن ها اردو زده بودید ولی روز بازی او را با لگد در زمین زدید. بعد از مسابقه هم مادر مهدی گفت به محرمی بگو تا یک ماه دوروبر خانه ما پیدایش نشود.
درست می گوید. من آن روز مهدی را در زمین زدم. بعد از بازی هم حاج خانم گفت به محرمی بگویید این طرف ها پیدایش نشود. (خنده) خدا رحمت کند پدر برادران فنونی زاده را. من سر سفر حاج آقا بزرگ شدم. یادش به خیر. آن موقع زیاد خانه شان می رفتیم و خیلی وقت ها آنجا جمع بودیم.

*مثل اینکه عابدزاده هم آنجا زندگی می کرد. کلاً همه دور هم بودید.
بله، بچه ها جمع می شدند خانه آنها. من هم می رفتم. یکهو می دیدم یک ماه خانه خودمان نرفته ایم و کلاً خانه فنونی زاده ها هستیم. قدیم ها زندگی ما این طوری بود. همه چیز سر جای خودش بود. مردم به همه نزدیک بودند. چقدر احترام بود. به خدا الان نمی دانم چه بلایی سر فوتبال ما آمده است. متأسفانه احترام ها از بین رفته است. به خدا قدیم ما رویمان نمی شد جلوی عمونصی (نصرا... عبداللهی) لباس عوض کنیم. احترام می گذاشتیم. می رفتیم یک جای دیگر لباس عوض می کردیم. رویمان نمی شد جلوی محمدآقا صادقی لباس دربیاوریم.

*ولی جالب بود که مثلاً قبلاً از شهرآورد می رفتید خانه رقیب!
بله، این طوری بود. قبل از اردو ها می ‎رفتیم خانه بازیکنان استقلال یا آن ها می آمدند خانه ما. من که می رفتم خانه فنونی زاده ها و مزاحم شان می شدم.

*الان چقدر فوتبال ما فرق کرده.
بله، الان می دانید فوتبال ما چه شده؟ بازیکنان فقط می خواهند خالکوبی خودشان را نشان بدهند. قدیم این طوری نبود که. مردم و فوتبالیست ها اصلاً به چیز دیگری فکر می کردند.

*آن خاطره ماهی و سبزی پلوی خانه شاهرخ بیانی هم خیلی جالب است.
بله، قشنگ یادم هست. شب شهرآورد بود. شاهرخ زنگ زد که مجتبی کجایی؟ بلندشو بیا خانه ما. گفت خانمم سبزی پلو با ماهی درست کرده. خلاصه رفتم و عجب دلی از عزا درآوردم. من دفاع چپ پرسپولیس بودم و شاهرخ هم راست استقلال بازی می کرد. مدام جلوی هم قرار می گرفتیم. من هی شاهرخ را در زمین می زدم. گفت آن سبزی پلو و ماهی چشمت را بگیرد. گفتم ببین اینجا زمین بازی است. فرق دارد. بابت ماهی دم شما گرم ولی اگر می خواهی نزنمت سمت چپ نیا و برو آن طرف. گفتم شاهرخ اگر پدرم هم جای تو باشد، او را می زنم. هی می گفت مجتبی ماهی دیشب را یادت رفته؟


مرتبط با موضوع

تبلیغات
melibet

مجله ارتباط_اخبار

نظرسنجی

پرسپولیس برابر فولاد به چه نتیجه ای دست پیدا خواهد کرد؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
فولاد
فولاد
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : بیژن حیدری
پنجشنبه, 26 تیر 1399 / ساعت : 21:00
ماشین سازی
ماشین سازی
0 - 1
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : بنیان دیزل
داور مسابقه : رضا کرمانشاهی
جمعه, 20 تیر 1399 / ساعت : 20:15

گلزنان برتر پرسپولیس

مهدی ترابی
# نام بازیکن تعداد گل
1مهدی ترابی10
2علی علیپور8
3وحید امیری5
4مهدی عبدی3

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن