اکسید هد

جونیور نمی خواهد بهانه دست باشگاه بدهد!

- نظرات : 2 اظهار نظر - بازدید [ 1973 ] - پنجشنبه, 7 آذر 1398

جونیور نمی خواهد بهانه دست باشگاه بدهد!

چرا جونیور براندائو با وجود آگاه شدن از تفکر کالدرون و خروج از لیست بازیکنان مد نظر سرمربی باز هم در تمرینات شرکت می کند؟ گابریل کالدرون، پس از برد مقابل نفت ... 5 out of 5 based on 3 ratings.
جونیور نمی خواهد بهانه دست باشگاه بدهد!

چرا جونیور براندائو با وجود آگاه شدن از تفکر کالدرون و خروج از لیست بازیکنان مد نظر سرمربی باز هم در تمرینات شرکت می کند؟ گابریل کالدرون، پس از برد مقابل نفت ...

ارتش سرخ دات كام :

چرا جونیور براندائو با وجود آگاه شدن از تفکر کالدرون و خروج از لیست بازیکنان مد نظر سرمربی باز هم در تمرینات شرکت می کند؟

گابریل کالدرون، پس از برد مقابل نفت آبادان در جام حذفی اعلام کرد جونیور براندئو مهاجم برزیلی این تیم دیگر در لیست او نخواهد بود که این مسئله شائبه جدایی این مهاجم را تقویت کرد. با وجود این اظهارات از سوی کالدرون، اما جونیور دیروز هم در تمرینات پرسپولیس حاضر شد و همراه با سایر بازیکنان به انجام تمرینات زیرنظر کادر فنی پرداخت. شرایط این مهاجم برزیلی به گونه ای است که جدایی او از جمع سرخپوشان قطعی است. مسئولان این باشگاه در تلاش هستند تا با هزینه کمی قرارداد این بازیکن را که گفته می شود به نوعی گران ترین بازیکن خارجی تاریخ پرسپولیس است، فسخ کنند.

اما چرا جونیور براندائو با وجود آگاه شدن از تفکر کالدرون و خروج از لیست بازیکنان مد نظر سرمربی باز هم در تمرینات شرکت می کند؟ دلیل آن را باید در این نکته جست وجو کرد که جونیور براندائو نمی خواهد بهانه دست باشگاه پرسپولیس بدهد. او به توصیه مدیر برنامه هایش در تمرینات پرسپولیس شرکت کرده و هر روز هم از حضورش عکس و مدرک جمع می کند. مهاجم برزیلی و مدیربرنامه هایش خوب می دانند غیبت در تمرینات پرسپولیس می تواند به قیمت از دست دادن مبلغ دستمزد او تمام شود. بد نیست یادآوری کنیم باشگاه پرسپولیس که جونیور را به صورت قرضی از تیم لودوگورتس بلغارستان گرفته در همان بدو امر 150 هزار یورو نقد به این مهاجم بی کیفیت پرداخت کرده است. مبلغ کل قرارداد او با پرسپولیس برای یک فصل 500 هزار یورو است که 350 هزار یورو از آن باقی مانده است. جونیور هم در تمرینات شرکت می کند که به این 350 هزار یورو برسد. چه گابریل کالدرون خوشش بیاید و چه نیاید!


مرتبط با موضوع

تبلیغات
اکسید نیوز
چيدمان به ترتيب :
 • عباسي بنارويه
  عباسي بنارويه :
  خدالعنت کند عرب
  که بازیکن ومربی بنجل به ما انداخت
  و روزگار تیم ما را و آخرت خودش را سیاه کرد
  نه براندائو نه احمد زاده بازیکن هستن
  نه کالدرون مربی
 • amir abedyan
  amir abedyan :
  فسخ کرد رفت.

نظرسنجی

بهترین بازیکن پرسپولیس برابر الوحده امارات کدام بازیکن بود؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
الریان قطر
الریان قطر
ورزشگاه : گوا هند
داور مسابقه : ؟؟؟
شنبه, 28 فروردین 1400 / ساعت : 21:30
پرسپولیس
پرسپولیس
1 - 0
الوحده امارات
الوحده امارات
ورزشگاه : گوا هند
داور مسابقه : کیمورا (ژاپن)
چهارشنبه, 25 فروردین 1400 / ساعت : 19:00

گلزنان برتر پرسپولیس

احمد نورالهی
# نام بازیکن تعداد گل
1احمد نورالهی6
2سیدجلال حسینی4
3وحید امیری3
4میلاد سرلک2

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2021 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن