جونیور چقدر گرفت با پرسپولیس فسخ کرد؟

- نظرات : 1 اظهار نظر - بازدید [ 1490 ] - 7 روز پیش

جونیور چقدر گرفت با پرسپولیس فسخ کرد؟

 رقمی که مهاجم برزیلی پرسپولیس دریافت کرد تا قرارداد خود را با این باشگاه فسخ کند مشخص شد. در نهایت پس از حدود یک ماه مذاکره قرارداد جونیور براندائو با پ... 4 out of 5 based on 5 ratings.
جونیور چقدر گرفت با پرسپولیس فسخ کرد؟

 رقمی که مهاجم برزیلی پرسپولیس دریافت کرد تا قرارداد خود را با این باشگاه فسخ کند مشخص شد. در نهایت پس از حدود یک ماه مذاکره قرارداد جونیور براندائو با پ...

ارتش سرخ دات كام :

 رقمی که مهاجم برزیلی پرسپولیس دریافت کرد تا قرارداد خود را با این باشگاه فسخ کند مشخص شد.

در نهایت پس از حدود یک ماه مذاکره قرارداد جونیور براندائو با پرسپولیس فسخ شد تا این بازیکن به زودی راهی کشورش شود. قرارداد جونیور که با پرسپولیس در حدود 570 هزار دلار بود گران ترین قرارداد تاریخ این باشگاه محسوب می شد اما کیفیت فنی این بازیکن به گونه ای بود که حتی بازیکنان هم از عملکرد او رضایت نداشتند.

حسین قدوسی در گفت وگویی در خصوص رقمی که این بازیکن گرفت و حاضر شد با پرسپولیس فسخ کند، اظهار داشت: بنا به خواسته آقای انصاری فرد ما کاملاً شفاف در این خصوص عمل کرده و صحبت می کنیم. جونیور 252 هزار دلار از پرسپولیس پول گرفت و در نهایت قرارداد او امشب فسخ شد. از یک ماه قبل روند مذاکرات آغاز شد و همه چیز را به مدیریت باشگاه منتقل کردیم. بعد از اینکه آقای کالدرون عدم نیاز خود را در خصوص این بازیکن اعلام کرد مدیر برنامه های او شرایط فسخ را گفت و با همکاری امور بین الملل باشگاه و  امور حقوقی تلاش کردیم تا این اتفاق رخ دهد. خواسته آقای انصاری فرد این بود که همه چیز شفاف گفته شود و بگوییم که چه میزان پرداختی به این بازیکن انجام شده است.

وی افزود: جونیور چون سه ماه پول نگرفته بود می توانست قراردادش را یک طرفه فسخ کند اما با تلاش مدیر برنامه های ایرانی و برزیلی این بازیکن قرار شد که او طلب خود را تا اینجا بگیرد و بعد فسخ کند. جونیور صد هزار دلار زمان امضای قرارداد پول گرفته بود و زمانی که اولین پرداختی از سوی آقای انصاری فرد به کل تیم داده شد او 50 هزار دلار دیگر گرفت و امروز هم 102 هزار دلار دریافت کرد که در مجموع با گرفتن 252 هزار دلار قرارداد او فسخ شد. البته ما به این بازیکن یورو دادیم اما معادل 102 هزار دلاری که باید دریافت می کرد.

مدیر روابط عمومی باشگاه پرسپولیس خاطرنشان کرد: ایجنت جونیور تأیید کرد که اگر لوگودورت بلغارستان نامه بدهد و جونیور شکایتی نداشته باشد ما هم مشکلی نداریم. البته این بازیکن برزیلی خیلی ناراحت بود و می گفت که دوست داشتم تلاش کنم تا در پرسپولیس موفق باشم اما نشد. او می توانست پول بیشتری از پرسپولیس طلب کند اما این کار را نکرد و ما باید واقعیت ها را بگوییم. کاری به عملکرد فنی او نداریم اما جونیور واقعاً رفتار خوب با پرسپولیس داشت.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
اخبار پرسپولیس
چيدمان به ترتيب :

نظرسنجی

بهترین بازیکن پرسپولیس برابر ذوب آهن کدام بازیکن بود؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
گل گهرسیرجان
گل گهرسیرجان
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : ؟؟؟
سه شنبه, 19 آذر 1398 / ساعت : 17:30
ذوب آهن
ذوب آهن
0 - 3
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : فولادشهر
داور مسابقه : بیژن حیدری
پنجشنبه, 14 آذر 1398 / ساعت : 17:30

گلزنان برتر پرسپولیس

مهدی ترابی
# نام بازیکن تعداد گل
1مهدی ترابی5
2علی علیپور4
3مهدی عبدی1
4احمد نورالهی1

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2019 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن