کشمکش بر سر برگزاری بازی پرسپولیس ادامه دارد

- نظرات : 1 اظهار نظر - بازدید [ 954 ] - جمعه, 8 آذر 1398
کشمکش بر سر برگزاری بازی پرسپولیس ادامه دارد

با وجود مخالفت استانداری تهران اما سازمان لیگ می گوید برگزاری دیدار پرسپولیس و نساجی برگزار خواهد شد. عصر امروز محمد تقی زاده معاون عمرانی استانداری تهران اعلا...

ارتش سرخ دات كام : با وجود مخالفت استانداری تهران اما سازمان لیگ می گوید برگزاری دیدار پرسپولیس و نساجی برگزار خواهد شد.

عصر امروز محمد تقی زاده معاون عمرانی استانداری تهران اعلام کرد پس از جلسه کمیته اضطرار آلودگی هوا، مقرر شده تمام مسابقه های ورزشی در روز شنبه لغو گردد.

پس از این خبر مسئولان سازمان لیگ اعلام کردند درصدد هستند تا با بررسی شرایط آب و هوایی نظر قطعی خود را درباره برگزاری یا لغو دیدار پرسپولیس و نساجی و همین طوردیدار تراکتور و پیکان اعلام کنند.

در همین رابطه محمد تقی زاده که با یک برنامه تلویزیونی صحبت می کرد عنوان کرد از نظر استانداری تهران تمام رویدادهای ورزشی روز شنبه در سطح استان تهران به دلیل آلودگی هوا باید لغو گردد چرا که علاوه بر ناسالم بودنشرایط  آب و هوایی حضور تعداد زیادی از تماشاگران برای تماشای بازی خود باعث ایجاد ترافیک شده و به افزایش آلودگی هوا می انجامد.

صحبت های معاون استانداری تهران در حالی از لغو دیدارهای پرسپولیس و نساجی و همین طور پیکان و تراکتور خبر می دهد که مسئولان سازمان لیگ معتقد هستند برگزاری مسابقه های فوتبال در روز شنبه مشکلی ندارد.

در همین رابطه سهیل مهدی رییس کمیته مسابقه های سازمان لیگ روی خط همین برنامه تلویزیونی آمد و عنوان کرد: بر اساس قوانین اگر شاخص آلودگی هوا بیشتر از 170 واحد باشد برگزاری مسابقه فوتبال مجاز نیست اما در حال حاضر بر اساس اعلام سایت های مرجع شاخص آلودگی هوا عدد 130 را نشان می دهد و این عدد نیز رو به بهبود است. بنابراین از نظر سازمان لیگ و قوانین بین المللی برگزاری مسابقه فوتبال در این شرایط آب و هوایی مشکلی ندارد البته ما نظر نهایی خود را فردا (شنبه) پیش از ظهر اعلام خواهیم کرد.


مرتبط با موضوع

چيدمان به ترتيب :
  • حسین چهارنائی گرگان
    حسین چهارنائی گرگان :
    یکی دبگر از نقشه های شوم وزارت ورزش و فدراسیون برای نتیجه نگرفتن پرسپولیس مث بازی نفت مسجد و فینال حذفی و دو بازی فولاد و کیسه اهواز پارسال .تا یک ساعت مانده ب بازی تیم و هوادار خبر نداره لغو میشه یا نه

نظرسنجی

کدام دروازه بان را برای ادامه لیگ مناسب می دانید؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پیکان
پیکان
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : شهرقدس
داور مسابقه : ؟؟؟
دوشنبه, 2 تیر 1399 / ساعت : 17:00
پرسپولیس
پرسپولیس
3 - 1
شهرخودرو
شهرخودرو
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : علی صفایی
پنجشنبه, 8 اسفند 1398 / ساعت : 18:30

گلزنان برتر پرسپولیس

مهدی ترابی
# نام بازیکن تعداد گل
1مهدی ترابی8
2علی علیپور7
3وحید امیری5
4احمد نورالهی3

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن