خان محمدی: جای تعجب دارد که کالدرون بازیکنان را نمیشناسد!

- نظرات : 1 اظهار نظر - بازدید [ 588 ] - 7 روز پیش
خان محمدی: جای تعجب دارد که کالدرون بازیکنان را نمیشناسد!

پیشکسوت باشگاه پرسپولیس گفت: سرمربی پرسپولیس هنوز شناخت کافی از بازیکنان بدست نیاورده است. حسن خان محمدی در گفت وگویی، در ارتباط با عملکرد تیم فوتبال پرسپولیس...

ارتش سرخ دات كام :

پیشکسوت باشگاه پرسپولیس گفت: سرمربی پرسپولیس هنوز شناخت کافی از بازیکنان بدست نیاورده است.

حسن خان محمدی در گفت وگویی، در ارتباط با عملکرد تیم فوتبال پرسپولیس تحت هدایت گابریل کالدرون سرمربی آرژانتینی در فصل جاری اظهار داشت: کالدرون هنوز شناخت کافی از بازیکنان بدست نیاورده و نمی داند کدام بازیکنان می توانند در کنار هم مکمل های خوبی باشند. سرمربی پرسپولیس هنوز به ترکیب ایده ‎آل خود نرسیده و نمی داند از کدام بازیکنان در کدام پست ها باید استفاده کند.

وی در ادامه در خصوص ترکیب پرسپولیس تصریح کرد: او از بازیکنان در پست های غیرتخصصی آن ها استفاده می کند. مثلا شجاع خلیل زاده را در پست دفاع راست بازی داد که او نمی تواند آنجا بازی کند. خلیل زاده دفاع وسط است، اما به هر حال کالدرون نمی خواهد او را روی نیمکت بگذارد. برای اینکه شجاع را بازی دهد از او در پست دفاع راست گذاشت.

خان محمدی پیرامون تغییر پست بازیکنان در ترکیب پرسپولیس، خاطرنشان کرد: سرمربی پرسپولیس به نوعی مجبور به تغییر پست بازیکنان شد و باید به کالدرون زمان داد تا به ترکیب اصلی و ثابت مورد نظرش برسد. اگر پرسپولیس هر چه زودتر ترکیب اصلی خود را پیدا نکند، به مشکل بر خواهد خورد. باید ترکیب اصلی مشخص شود تا بازیکنان در پست های خود جا بیفتند و با یکدیگر هماهنگ شوند.

وی در مورد تغییر پست بازیکنان در زمان برانکو افزود: در زمان برانکو، او بازیکن نداشت و مجبور بود از مهره های خود در پست های غیرتخصصی استفاده کند. مثلا محسن ربیع خواه را در چند پست بازی می داد، اما کالدرون تیم پرمهره ای در اختیار دارد. اگر سرمربی پرسپولیس می خواهد بازیکنی مثل شجاع را روی نیمکت نگذارد و بازی دهد، باید این بازیکن را در پست اصلی او یعنی دفاع وسط قرار بدهد.

پیشکسوت باشگاه پرسپولیس در پایان این تیم، گفت: کالدرون اگر به ترکیب اصلی و ثابت خود برسد، با توجه به اینکه افرادی مانند کریم باقری و افشین پیروانی کنار او هستند و محمدحسن انصاری فرد هم مدیریت باشگاه را به خوبی انجام می دهد، تیم به جایگاه اصلی خود برمی گردد. شاکله تیم پرسپولیس از فصل قبل حفظ شده و بسیاری از از بازیکنان با برانکو کنار هم کار کردند و هماهنگ هستند، باید همه کالدرون کمک کنند تا بتواند موفق شود.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
اخبار پرسپولیس
چيدمان به ترتيب :
  • amir abedyan
    amir abedyan :
    کالدرون چون سیستمش با برانکو فرق داره به بازیکنای باهوش و سرعتی نیاز داره و متاسفانه این چندتایی که امتحان میکنه باید در عین سرعت دقت هم داشته باشند اینه که اینقدر عوض میکنه. این سیستم یک هافبک سرعتی و یک مهاجم تیز هم میخواد در تعجبم علیپور چطور تو این سیستم جواب نمیده چون این خصوصیات رو داره و به نظر میرسه بیشتر مشکل هماهنگی داریم. بشارهم سرعت و دقت نسبی خوبی داره.

نظرسنجی

بهترین بازیکن پرسپولیس برابر ذوب آهن کدام بازیکن بود؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
گل گهرسیرجان
گل گهرسیرجان
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : اشکان خورشیدی
سه شنبه, 19 آذر 1398 / ساعت : 17:30
ذوب آهن
ذوب آهن
0 - 3
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : فولادشهر
داور مسابقه : بیژن حیدری
پنجشنبه, 14 آذر 1398 / ساعت : 17:30

گلزنان برتر پرسپولیس

مهدی ترابی
# نام بازیکن تعداد گل
1مهدی ترابی5
2علی علیپور4
3مهدی عبدی1
4احمد نورالهی1

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2019 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن