ربیع خواه؛ بازیکنی که 100 دقیقه پشت دفتر عرب معطل شد!

- نظرات : 1 اظهار نظر - بازدید [ 1877 ] - شنبه, 9 آذر 1398

ربیع خواه؛ بازیکنی که 100 دقیقه پشت دفتر عرب معطل شد!

شماره 18 پرسپولیس که در دوران سرمربیگری برانکو بار ها مورد نقد قرار گرفت حالا بازیکن محبوب و غیرقابل تعویض گابریل کالدرون نیز شده است. حدود 4 ماه پیش محسن ربی... 4 out of 5 based on 4 ratings.
ربیع خواه؛ بازیکنی که 100 دقیقه پشت دفتر عرب معطل شد!

شماره 18 پرسپولیس که در دوران سرمربیگری برانکو بار ها مورد نقد قرار گرفت حالا بازیکن محبوب و غیرقابل تعویض گابریل کالدرون نیز شده است. حدود 4 ماه پیش محسن ربی...

ارتش سرخ دات كام :

شماره 18 پرسپولیس که در دوران سرمربیگری برانکو بار ها مورد نقد قرار گرفت حالا بازیکن محبوب و غیرقابل تعویض گابریل کالدرون نیز شده است.

حدود 4 ماه پیش محسن ربیع خواه، هافبک پرسپولیس برای صحبت درباره مسائل مالی و رقم قراردادش در باشگاه پرسپولیس حاضر شد تا با ایرج عرب، مدیرعامل باشگاه صحبت کند، اما پس از حدود 100 دقیقه انتظار و ماندن پشت در دفتر مدیرعامل باشگاه، موفق به ورود به اتاق عرب نشد تا دست خالی این باشگاه را ترک کند. در حالی که ارباب رجوع های متوالی به اتاق عرب (مدیرعامل سابق پرسپولیس) رفت وآمد می کردند و حتی برخی هواداران هم در باشگاه حاضر شده بودند، اما ربیع خواه که بازیکن چند سال اخیر پرسپولیس است، نتوانست به دفتر مدیرعامل باشگاه برود تا در نهایت پس از 100 دقیقه انتظار دست خالی از این باشگاه بیرون بیاید.

عرب حدود پنج دقیقه به داخل لابی طبقه چهارم آمد تا با ربیع خواه صحبت کند، اما مشکل ربیع خواه حل نشد تا وضعیت این بازیکن کماکان از نظر مالی بلاتکلیف بماند. با این وجود محسن ربیع خواه نه مصاحبه کرد و نه پست اینستاگرامی گذاشت. او بی سروصدا سر تمرین برگشت تا امروز تبدیل به مطمئن ترین هافبک تدافعی پرسپولیس شود.

ربیع خواه در دیدار حذفی برابر صنعت نفت آبادان یکی از بهترین بازیکنان پرسپولیس بود. او نه تنها در امور دفاعی، توپربایی و جمع کردن توپ های سرگردان پشت محوطه جریمه خودی موفق عمل کرد بلکه پاس تنها گل مهدی ترابی را نیز ساخته و پرداخته کرد. شماره 18 پرسپولیس که در دوران سرمربیگری برانکو بار ها مورد نقد قرار گرفت حالا بازیکن محبوب و غیرقابل تعویض گابریل کالدرون نیز شده است. این در حالی است که کمال کامیابی نیا دیگر هافبک دفاعی پرسپولیس دوران نقاهت پس از عمل جراحی را پشت سر گذاشته و در تمرینات گروهی شرکت می کند.

کامیابی نیا آماده بازی است، اما با شرایط این روز های محسن ربیع خواه بعید می دانیم کالدرون دست به ترکیب تیمش در بخش دفاعی خط میانی بزند. محسن ربیع خواه که برانکو به او لقب آنگولو کانته (هافبک دفاعی معروف چلسی و تیم ملی فرانسه) داده بود، در تیم کالدرون هم آنگولو کانته است!


مرتبط با موضوع

چيدمان به ترتيب :

نظرسنجی

کدام دروازه بان را برای ادامه لیگ مناسب می دانید؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پیکان
پیکان
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : شهرقدس
داور مسابقه : ؟؟؟
دوشنبه, 2 تیر 1399 / ساعت : 17:00
پرسپولیس
پرسپولیس
3 - 1
شهرخودرو
شهرخودرو
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : علی صفایی
پنجشنبه, 8 اسفند 1398 / ساعت : 18:30

گلزنان برتر پرسپولیس

مهدی ترابی
# نام بازیکن تعداد گل
1مهدی ترابی8
2علی علیپور7
3وحید امیری5
4احمد نورالهی3

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن