هوای ورزشگاه آزادی پس از لغو بازی پرسپولیس + تصاویر

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 2407 ] - شنبه, 9 آذر 1398

هوای ورزشگاه آزادی پس از لغو بازی پرسپولیس + تصاویر

دیدار دو تیم پرسپولیس و نساجی به دلیل آنچه بالا بودن شاخص آلودگی هوای تهران عنوان شد لغو شد. دیداری که باید از ساعت 15 در هوایی که تصاویر آن را در ذیل می بینی... 5 out of 5 based on 2 ratings.
هوای ورزشگاه آزادی پس از لغو بازی پرسپولیس + تصاویر

دیدار دو تیم پرسپولیس و نساجی به دلیل آنچه بالا بودن شاخص آلودگی هوای تهران عنوان شد لغو شد. دیداری که باید از ساعت 15 در هوایی که تصاویر آن را در ذیل می بینی...

ارتش سرخ دات كام :

دیدار دو تیم پرسپولیس و نساجی به دلیل آنچه بالا بودن شاخص آلودگی هوای تهران عنوان شد لغو شد. دیداری که باید از ساعت 15 در هوایی که تصاویر آن را در ذیل می بینیم برگزار می شد.

هرچند در روزهای اخیر صحبت های فراوانی درباره برگزاری دیدار پرسپولیس و نساجی مازندران به گوش می رسید در نهایت همین اتفاق هم افتاد و برگزاری بازی مورد نظر در آخرین دقایق و توسط شورای تامین استان لغو شد.

این اتفاق در حالی افتاد که خیلی ها معتقدند درصد شاخص آلودگی هوا به گونه ای نبود که این بازی قابل برگزاری نباشد و البته نوع تنظیم خبر لغو بازی توسط سازمان لیگ نیز نشان می دهد مسئولان برگزار کننده بازی های لیگ راضی به برگزاری این دیدار بودند اما به دلیل تصمیم گیری در استانداری به لغو بازی مورد نظر رضایت دادند.

تصاویر ثبت شده نشان می دهد در ساعاتی که این دیدار باید برگزار می شد هوای آسمان آزادی، متعادل بوده و پیش از این هم در شرایطی بسیار عجیب تر دیدارهای لیگ برگزار شده است و به نوعی می توان گفت هوای ورزشگاه آزادی و حوالی آن، آنقدرها هم غریب نبوده که نتوان دیداری مانند بازی پرسپولیس و نساجی را برگزار کرد.
مرتبط با موضوع

نظرسنجی

کدام دروازه بان را برای ادامه لیگ مناسب می دانید؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پیکان
پیکان
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : شهرقدس
داور مسابقه : ؟؟؟
دوشنبه, 2 تیر 1399 / ساعت : 17:00
پرسپولیس
پرسپولیس
3 - 1
شهرخودرو
شهرخودرو
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : علی صفایی
پنجشنبه, 8 اسفند 1398 / ساعت : 18:30

گلزنان برتر پرسپولیس

مهدی ترابی
# نام بازیکن تعداد گل
1مهدی ترابی8
2علی علیپور7
3وحید امیری5
4احمد نورالهی3

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن