هوای ورزشگاه آزادی پس از لغو بازی پرسپولیس + تصاویر

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 2337 ] - 6 روز پیش

هوای ورزشگاه آزادی پس از لغو بازی پرسپولیس + تصاویر

دیدار دو تیم پرسپولیس و نساجی به دلیل آنچه بالا بودن شاخص آلودگی هوای تهران عنوان شد لغو شد. دیداری که باید از ساعت 15 در هوایی که تصاویر آن را در ذیل می بینی... 5 out of 5 based on 2 ratings.
هوای ورزشگاه آزادی پس از لغو بازی پرسپولیس + تصاویر

دیدار دو تیم پرسپولیس و نساجی به دلیل آنچه بالا بودن شاخص آلودگی هوای تهران عنوان شد لغو شد. دیداری که باید از ساعت 15 در هوایی که تصاویر آن را در ذیل می بینی...

ارتش سرخ دات كام :

دیدار دو تیم پرسپولیس و نساجی به دلیل آنچه بالا بودن شاخص آلودگی هوای تهران عنوان شد لغو شد. دیداری که باید از ساعت 15 در هوایی که تصاویر آن را در ذیل می بینیم برگزار می شد.

هرچند در روزهای اخیر صحبت های فراوانی درباره برگزاری دیدار پرسپولیس و نساجی مازندران به گوش می رسید در نهایت همین اتفاق هم افتاد و برگزاری بازی مورد نظر در آخرین دقایق و توسط شورای تامین استان لغو شد.

این اتفاق در حالی افتاد که خیلی ها معتقدند درصد شاخص آلودگی هوا به گونه ای نبود که این بازی قابل برگزاری نباشد و البته نوع تنظیم خبر لغو بازی توسط سازمان لیگ نیز نشان می دهد مسئولان برگزار کننده بازی های لیگ راضی به برگزاری این دیدار بودند اما به دلیل تصمیم گیری در استانداری به لغو بازی مورد نظر رضایت دادند.

تصاویر ثبت شده نشان می دهد در ساعاتی که این دیدار باید برگزار می شد هوای آسمان آزادی، متعادل بوده و پیش از این هم در شرایطی بسیار عجیب تر دیدارهای لیگ برگزار شده است و به نوعی می توان گفت هوای ورزشگاه آزادی و حوالی آن، آنقدرها هم غریب نبوده که نتوان دیداری مانند بازی پرسپولیس و نساجی را برگزار کرد.
مرتبط با موضوع

تبلیغات
اخبار پرسپولیس

نظرسنجی

بهترین بازیکن پرسپولیس برابر ذوب آهن کدام بازیکن بود؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
گل گهرسیرجان
گل گهرسیرجان
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : اشکان خورشیدی
سه شنبه, 19 آذر 1398 / ساعت : 17:30
ذوب آهن
ذوب آهن
0 - 3
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : فولادشهر
داور مسابقه : بیژن حیدری
پنجشنبه, 14 آذر 1398 / ساعت : 17:30

گلزنان برتر پرسپولیس

مهدی ترابی
# نام بازیکن تعداد گل
1مهدی ترابی5
2علی علیپور4
3مهدی عبدی1
4احمد نورالهی1

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2019 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن