مجله ارتباط

    melibet

پانادیچ: مجبور شدیم به فیفا شکایت کنیم

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 810 ] - یکشنبه, 10 آذر 1398

پانادیچ: مجبور شدیم به فیفا شکایت کنیم

مربی سابق پرسپولیس گفت: به خاطر روزهای خوبی که در پرسپولیس داشتیم، دوست نداشتیم به فیفا شکایت کنیم اما وقتی هیچ اقدامی برای حل این مشکل ندیدیم مجبور شدیم به ف... 5 out of 5 based on 1 ratings.
پانادیچ: مجبور شدیم به فیفا شکایت کنیم

مربی سابق پرسپولیس گفت: به خاطر روزهای خوبی که در پرسپولیس داشتیم، دوست نداشتیم به فیفا شکایت کنیم اما وقتی هیچ اقدامی برای حل این مشکل ندیدیم مجبور شدیم به ف...

ارتش سرخ دات كام :

مربی سابق پرسپولیس گفت: به خاطر روزهای خوبی که در پرسپولیس داشتیم، دوست نداشتیم به فیفا شکایت کنیم اما وقتی هیچ اقدامی برای حل این مشکل ندیدیم مجبور شدیم به فیفا شکایت ببریم.

ایگور پانادیچ مربی پیشین دروازه بان های تیم فوتبال پرسپولیس در مورد حضور علیرضا بیرانوند در بین سه نامزد کسب جایزه مرد سال فوتبال آسیا گفت: این اتفاق خیلی خوبی است چرا که او با عملکردش ثابت کرد که بهترین دروازه بان آسیا است.

وی افزود: همه بازیکنانی را می بینند که گل زنی می کنند و دریبل می زنند. خیلی سخت است که میان این همه بازیکن یک دروازه بان در بین سه بازیکن برتر قرار بگیرد. این اتفاق بسیار خوبی است و حق اوست که به عنوان بهترین بازیکن انتخاب شود.

مربی سابق پرسپولیس در مورد اینکه نامه شکایت او و سایر اعضای کادر فنی امروز به باشگاه پرسپولیس رسید، اضافه کرد: خاطرات خوبی از پرسپولیس داشتیم اما با توجه به شرایطی که پیش آمد مجبور شدیم برای گرفتن حقمان از طریق فیفا اقدام کنیم.

وی در مورد اینکه مسئولان پرسپولیس تاکید دارند که این مشکل خارج از فیفا حل شود، اضافه کرد: ما هم دوست نداشتیم بخاطر این مشکل علیه پرسپولیس شکایت کنیم ولی مجبور شدیم. وقتی که می بینیم هیچ اقدامی برای پرداخت پول صورت نگرفته و فقط حرف شنیدیم مجبور شدیم که از طریق فیفا اقدام کنیم.

پانادیچ در مورد اینکه احتمال دارد مصالحه در خارج از دادگاه فیفا صورت بگیرد یا خیر، اضافه کرد: وقتی هیچ اقدامی منطقی صورت نگرفته چگونه صبر کنیم. مسئولان باشگاه بیش از 6 ماه وقت داشتند. حرف زیاد شنیدیم اما هیچ اقدامی برای عملی شدن قول ها ندیدیم. وقتی فقط وعده بدون عمل دیدیم، طبیعی است که برای گرفتن حقمان اقدام کنیم.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
melibet

مجله ارتباط_اخبار

نظرسنجی

بهترین بازیکن پرسپولیس برابر ماشین سازی کدام بازیکن بود؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
فولاد
فولاد
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : ؟؟؟
پنجشنبه, 26 تیر 1399 / ساعت : 21:00
ماشین سازی
ماشین سازی
0 - 1
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : بنیان دیزل
داور مسابقه : رضا کرمانشاهی
جمعه, 20 تیر 1399 / ساعت : 20:15

گلزنان برتر پرسپولیس

مهدی ترابی
# نام بازیکن تعداد گل
1مهدی ترابی10
2علی علیپور8
3وحید امیری5
4مهدی عبدی3

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن