دلیل احضار انصاری فرد به کمیته انضباطی مشخص شد

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 1225 ] - یکشنبه, 10 آذر 1398

دلیل احضار انصاری فرد به کمیته انضباطی مشخص شد

دلیل احضار مدیرعامل باشگاه پرسپولیس به کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال مشخص شد. هفته گذشته اعلام شد که محمدحسن انصاری فرد مدیرعامل باشگاه پرسپولیس باید در تاریخ... 5 out of 5 based on 3 ratings.
دلیل احضار انصاری فرد به کمیته انضباطی مشخص شد

دلیل احضار مدیرعامل باشگاه پرسپولیس به کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال مشخص شد. هفته گذشته اعلام شد که محمدحسن انصاری فرد مدیرعامل باشگاه پرسپولیس باید در تاریخ...

ارتش سرخ دات كام :

دلیل احضار مدیرعامل باشگاه پرسپولیس به کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال مشخص شد.

هفته گذشته اعلام شد که محمدحسن انصاری فرد مدیرعامل باشگاه پرسپولیس باید در تاریخ شنبه 9 آذرماه (دیروز) در کمیته انضباطی حاضر شود که این مسئله باعث به راه افتادن گمانه زنی های زیادی شد. برخی دلیل احضار انصاری فرد را مصاحبه های اخیر او عنوان می کردند و برخی دیگر معتقد بودند انصاری فرد چون مدیرعامل یک باشگاه چند رشته ای است نباید به کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال دعوت شود.

با این همه روز گذشته مهدی خواجه وند معاون حقوقی باشگاه پرسپولیس به نمایندگی از این باشگاه در فدراسیون فوتبال حاضر شد تا به این جلسه برود اما در این جلسه متوجه شد که دلیل احضار انصاری فرد مصاحبه های او نبوده است بلکه پای یک نامه در میان است. در این جلسه به خواجه وند اعلام شد که چرا در نامه باشگاه پرسپولیس برای تجدیدنظرخواهی محرومیت گابریل کالدرون از عنوان «ناحق» برای محرومیت سرمربی پرسپولیس استفاده شده است.

حسین قدوسی مدیر روابط عمومی باشگاه پرسپولیس با تأیید این مسئله به خبرگزاری فارس اظهار داشت: در خبری که سایت فدراسیون اعلام کرد عنوان شد مدیر عامل  باید برای برخی توضیحات شنبه در کمیته انضباطی حضور یابد اما در نامه ارسالی به باشگاه عنوان شده بود مدیرعامل یا وکیل او باید در کمیته انضباطی شرکت کند. دیروز هم پرسپولیس بازی داشت و آقای خواجه وند مدیر بخش حقوقی باشگاه به کمیته انضباطی رفت و مشخص شد که دلیل دعوت این بوده که چرا مدیریت باشگاه در نامه خود برای تجدید نظر خواهی محرومیت آقای کالدورن نوشته سرمربی تیم  به ناحق محروم شده. این موضوع را آقای خواجه وند دیروز به مدیریت باشگاه منعکس کرد و کل ماجرا همین بوده است.

مدیر روابط عمومی باشگاه پرسپولیس افزود: متأسفانه برخی عوامل برخی تیم های دیگر حرف از مهندسی نتایج یا اتهام حمایت از پرسپولیس را مکرر مطرح می کنند و حتی می بینیم بدترین حرف ها و حتی فحاشی ها را به منتقدان و هواداران فوتبال می گویند اما احضار نمی شوند. با این همه در فصلی که مدیریت باشگاه پرسپولیس نسبت به صدور نیمی از ده جلسه محرومیت پرسپولیس در این فصل اعتراض داشته همین که مدیرعامل پرسپولیس از کلمه «ناحق» آن هم در یک نامه و نه در مصاحبه استفاده کرده او را به کمیته انضباطی احضار می کنند! 

قدوسی تصریح کرد : مدیر حقوقی باشگاه هم در پاسخ گفته طبیعی است وقتی به رأی محرومیت آقای کالدرون اعتراض داریم و درخواست تجدید نظر خواهی کرده ایم یعنی اینکه محرومیت سرمربی تیم خودمان را ناحق می دانیم و اگر محرومیت را به حق می دانستیم که به آن اعتراض نمی کردیم.

وی ادامه داد: هر چه هست این رویکردی است که نسبت به پرسپولیس وجود دارد و شاهد آن هستیم. برخی هر صحبتی که می خواهند مطرح می کنند اما اتفاقی رخ نمی دهد اما مدیرعامل باشگاه ما بابت یک مطلب کاملا عادی  آن هم به صورت مکتوب احضار می شود و از طرفی در طول فصل برخی احکام محرومیت هم صادر شده که جای سوال و ابهام و تعجب برای باشگاه و بازیکن و هوادار داشته اما برای برخی تیم ها نیز در موارد مشابه یا بدتر از محرومیت های صادره برای پرسپولیس حکمی صادر نشده و همه اینها قابل بحث است.

قدوسی تاکید کرد: مدیریت باشگاه و بخش حقوقی حرف های زیادی برای گفتن در ارتباط با این اتفاقات دارند اما فعلا بنده  همین مسایل را مطرح می کنم. فقط همین را بگوییم که این موضوع را در جلسه دیگری که پرسپولیس شاکی بوده مطرح کرده اند که نیز خود به گفته مدیر حقوقی باشگاه جای سوال دارد. 


مرتبط با موضوع

نظرسنجی

از عملکرد بازیکنان پرسپولیس برابر آلومینوم راضی بودید؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
ماشین سازی
ماشین سازی
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : علی صفایی
شنبه, 11 بهمن 1399 / ساعت : 16:55
آلومینیوم اراک
آلومینیوم اراک
2 - 1
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : امام خمینی اراک
داور مسابقه : وحید کاظمی
دوشنبه, 6 بهمن 1399 / ساعت : 15:00

گلزنان برتر پرسپولیس

احمد نورالهی
# نام بازیکن تعداد گل
1احمد نورالهی3
2مهدی عبدی2
3میلاد سرلک1
4وحید امیری1

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2021 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن