مهدی: بازی های معوقه را قبل مسابقات پلی آف آسیا برگزار می کنیم

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 818 ] - یکشنبه, 10 آذر 1398
مهدی: بازی های معوقه را قبل مسابقات پلی آف آسیا برگزار می کنیم

سرپرست سازمان لیگ فوتبال گفت: باشگاه هایی که یک هفته مانده به بازی شان در لیگ قهرمانان آسیا است را متقاعد کنیم که با برگزاری بازی عقب مانده خود موافقت کنند. س...

ارتش سرخ دات كام :

سرپرست سازمان لیگ فوتبال گفت: باشگاه هایی که یک هفته مانده به بازی شان در لیگ قهرمانان آسیا است را متقاعد کنیم که با برگزاری بازی عقب مانده خود موافقت کنند.

سهیل مهدی سرپرست سازمان لیگ فوتبال درباره وضعیت 2 بازی به تعویق افتاده هفته دوازدهم لیگ برتر فوتبال و اینکه  طبق قانون بعد از 24 ساعت باید این بازی ها برگزار می شد،   اظهار کرد: از آن جایی که این 2 بازی روز گذشته به علت شرایط جوی قابل برگزاری نبود و امروز هم شرایط فرق نکرده است به همین علت ما این موضوع را می پذیرم و این بازی ها را در زمان دیگری برگزار می کنیم. به هر حال این 2 بازی امروز برگزار نمی شود.

مهدی گفت: هفته آخر نیم فصل اول لیگ برتر که همزمان  با اولین روز پلی آف لیگ قهرمانان آسیا است قصد داریم با باشگاه ها صحبت کنیم و باشگاه هایی که یک هفته مانده به بازی شان در لیگ قهرمانان آسیا است را متقاعد کنیم که با برگزاری بازی عقب مانده خود موافقت کنند و اجازه بدهند که این بازی ها برگزار شود. به هر حال تا اینجا باشگاه ها به علت فشردگی و تاخیر با ما هماهنگی لازم را داشتند. همچنین با باشگاه هایی که در روز پلی آف آسیا بازی ندارند  صحبت می کنیم تا بازی های به تعویق افتاده را برگزار کنیم. جای خالی دیگری در جدول نیست. اگر ما بتوانیم از فرصت ایجاد شده استفاده کنیم  به نیم فصل دوم پرفشار می رسیم. به هر حال این فشردگی ها جزو  محدودیت های ما  محسوب می شود و این فشردگی فشار به تیم ها وارد می کند و امیدواریم بتوانیم با جابه جایی ساعت ها و روز ها این فشار را کمتر کنیم.

او بیان کرد: سعی می کنیم یک بهینه سازی در زمان های بازی های لیگ برتر  داشته باشیم و از دوستان درخواست کردیم که به ما در مدل سازی برنامه بازی های لیگ برتر در نیم فصل دوم کمک کنند.  

مهدی درباره اینکه بازی های هفته سیزدهم در زمان مقرر برگزار می شود، گفت: بله با وجود فشردگی بازی ها باشگاه ها نهایت همکاری را داشتند و ما آماده برگزاری بازی ها از لحاظ فنی هستیم، اما برای برگزاری مسابقات عوامل متعددی دخیل هستند که مهم ترین این عوامل، حضور ماموران یگان ویژه انتظامی در ورزشگاه ها است. به هر حال اگر یگان انتظامی نتواند به ما کمک کند در آن صورت دستمان بسته است و در شورای تامین این قضیه مشخص می شود.  


مرتبط با موضوع

نظرسنجی

پرسپولیس برابر فولاد به چه نتیجه ای دست پیدا خواهد کرد؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
فولاد
فولاد
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : محمد حسین زاهدی فرد
دوشنبه, 29 دی 1399 / ساعت : 16:40
استقلال
استقلال
2 - 2
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : رضا کرمانشاهی
دوشنبه, 22 دی 1399 / ساعت : 16:35

گلزنان برتر پرسپولیس

احمد نورالهی
# نام بازیکن تعداد گل
1احمد نورالهی2
2میلاد سرلک1
3وحید امیری1
4مهدی عبدی1

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2021 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن