حلال کن عقاب آسیا!

- نظرات : 5 اظهار نظر - بازدید [ 4056 ] - 5 روز پیش

حلال کن عقاب آسیا!

«طلب من از پرسپولیس هشتصدوپنجاه میلیون است، نه صدوپنجاه میلیونی که کمیته تعیین وضعیت حکم داده. مطمئن باشید تا آخرش می روم و به اندازه هزار تومان هم تخفیف نمی ... 5 out of 5 based on 27 ratings.
حلال کن عقاب آسیا!

«طلب من از پرسپولیس هشتصدوپنجاه میلیون است، نه صدوپنجاه میلیونی که کمیته تعیین وضعیت حکم داده. مطمئن باشید تا آخرش می روم و به اندازه هزار تومان هم تخفیف نمی ...

ارتش سرخ دات كام :

«طلب من از پرسپولیس هشتصدوپنجاه میلیون است، نه صدوپنجاه میلیونی که کمیته تعیین وضعیت حکم داده. مطمئن باشید تا آخرش می روم و به اندازه هزار تومان هم تخفیف نمی دهم. من اقامت نروژ را دارم و اگر لازم باشد به فیفا شکایت می کنم. جوانی ام را برای پرسپولیس گذاشته ام و این پول حق من است.»

اینها را سوشا مکانی گفته؛ تازه ترین شاکی پرسپولیس که خب البته اگر حقی دارد، باید آن را پیگیری کند و تا اینجای کار اصلا مشکلی نیست. اما آدم آنجایی دردش می گیرد که استاد بحث را به حوزه فنی می کشاند و می گوید: «به هافبکی که یک پاس گل هم نداد نهصد میلیون دادند، اما پول مرا ندادند.»

یک جوری که انگار مثلا مکانی دوره حضورش در پرسپولیس همه حد نصاب های کلین شیت در تاریخ فوتبال جهان را جابه جا کرده و برایش خیلی زور دارد که پولش را نداده اند. خب البته اگر سوشا پاس گلی حساب کرده باشد حق دارد؛ چون بعید است آنقدر که او رقبا را در موقعیت گل قرار دارد، هیچ هافبکی برای بازیکنان خودی فرصت سازی کرده باشد! جناب مکانی در لیگ چهاردهم به تنهایی عامل اخراج دو سرمربی پرسپولیس شد؛ هفته هفتم جلوی تراکتور یک گل به خودی زد و دو گل شیک دیگر خورد تا دایی را بردارند و هفته بیست وسوم هم دو گل از نفت مسجد سلیمان ده نفره خورد تا مقدمات اخراج حمید درخشان فراهم شود و پرسپولیس هم رسما در منطقه سقوط قرار بگیرد.

مکانی که با نیلسون نمی ساخت و بسیاری عقیده دارند همین مساله باعث فسخ قرارداد دروازه بان برزیلی شد، پرسپولیس را در هچل گلر سوخته دیگری به اسم مسعود همامی انداخت که تا همین چند هفته پیش هر هشت ساعت یک بار مصاحبه می کرد و می گفت پولش را می خواهد. اصلا برو با اقامت نروژی ات به خود سازمان ملل شکایت کن و پولت را بگیر، اما «جوانی ام را برای پرسپولیس گذاشته ام» به شما و آن شلوار باب اسفنجی ات نمی آید رفیق.

شما که وقتی پرسپولیس در کورس قهرمانی بود با حکم رسمی مراجع قضایی بازداشت شدی و یک حاشیه بزرگ برای تیم ساختی؛ یک باشگاه حرفه ای فقط به خاطر همین یک قلم، چقدر از قراردادت کسر می کرد اخوی؟ این درست که حافظه افکار عمومی ضعیف است؛ اما نه آنقدر که دیگر سوشا مکانی هم سر پرسپولیس منت بگذارد. کاش می فهمیدی هنوز اگر کلیک می خوری و دیده می شوی، به خاطر آن چند صباح حضور فاجعه بارت در همین تیم است، نه افتخار حراست از سنگر میوندالن نروژ!


مرتبط با موضوع

تبلیغات
اخبار پرسپولیس
چيدمان به ترتيب :
 • omid 110
  omid 110 :
  مسعود همامی بهتر از این بود از نظر فنی..اگر فقط 2تا گل کمتر میخورد الان 4تا قهرمانی پشت سر هم داشتیم......خدارو شکر دیگه خواب برگشتن به پرسپولیس رو هم نمیبینه
 • حبیب اله شهریاری
  حبیب اله شهریاری :
  آقای سوشا فراموش کرده به دنبال گرفتن عکس های مستهجن با نامزد سینه چاک و قرار دادن در فضای مجازی ، و پوشیدن لباسهای من در آوردی ، جوانی اش را صرف نابود کردن تیم کرده ، و هفته های متوالی به خاطر در گیری های کاملا بی مورد در محرومیت به سر می برده ، دروازه بانی که از گرفتن یک پاس رو به عقب یار خودی عاجز بود و آن گل مسخره را دریافت کرد ، حال دم از پرسپولیسی بودن هم میزند ، این ننگ را هیچ هواداری نمی تواند هضم کند. اگر نفوذ مدیران وقت نبود ایشان سالها باید در زندان آب خنک میل می فرمودند . حیا و شرم هم برای خیلی از افراد امثال ایشان کاری از پیش نخواهد برد.
 • رادوین پرسپولیسی قشقایی
  رادوین پرسپولیسی قشقایی :
  سوشای بی حیا کی گفته پرسپولیسی هستی؟؟؟برو بابا..همش دختربازی میکردی احمق...حالا فکرپولی؟خجالت بکش..اسم پرسپولیسو نیار آقای حاشیه
 • ایبو صامت
  ایبو صامت :
  مرسی به علی دایی به خطرآوردن نورالهی به پرسپولیس
  وننگ برعلی دایی به خاطرانداختن این مایه ننگ به پرسپولیس
 • علی نوروزی
  علی نوروزی :
  سوشا مکانی با اون دروازه بانی مسخره ش واقعا مانع قهرمانی پرسپولیس شد وگرنه الان چهارتا قهرمانی پشت سر هم داشتیم، همش ادعا،جلوی پرسپولیس هم شانس آورد گل نخورد بعضی توپ دقیقا زدن همون جایی که سوشا بود وگرنه سه چهار تا میخورد

نظرسنجی

بهترین بازیکن پرسپولیس برابر ذوب آهن کدام بازیکن بود؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
گل گهرسیرجان
گل گهرسیرجان
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : ؟؟؟
سه شنبه, 19 آذر 1398 / ساعت : 17:30
ذوب آهن
ذوب آهن
0 - 3
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : فولادشهر
داور مسابقه : بیژن حیدری
پنجشنبه, 14 آذر 1398 / ساعت : 17:30

گلزنان برتر پرسپولیس

مهدی ترابی
# نام بازیکن تعداد گل
1مهدی ترابی5
2علی علیپور4
3مهدی عبدی1
4احمد نورالهی1

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2019 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن