مجله ارتباط

    melibet

ماهینی در آستانه جدایی پس از چندین سال حضور در تیم!

- نظرات : 1 اظهار نظر - بازدید [ 1535 ] - دوشنبه, 11 آذر 1398
ماهینی در آستانه جدایی پس از چندین سال حضور در تیم!

آن طور که شنیده شده است؛ پس از جدایی جونیور به احتمال زیاد حسین ماهینی دومین خروجی پرسپولیس در زمستان لقب خواهد گرفت. در آستانه شروع فصل نقل و انتقالات زمستان...

ارتش سرخ دات كام :

آن طور که شنیده شده است؛ پس از جدایی جونیور به احتمال زیاد حسین ماهینی دومین خروجی پرسپولیس در زمستان لقب خواهد گرفت.

در آستانه شروع فصل نقل و انتقالات زمستانی، معمولاً خبر ها و شایعات زیادی مطرح می شود. یکی از این شایعات مهم که به احتمال فراوان در انتهای نیم فصل به واقعیت بدل خواهد شد جدایی حسین ماهینی است. ماهینی در ابتدای فصل و در اردوی تدارکاتی دچار تشدید مصدومیت از ناحیه زانو شد و از این رو شانس ادامه تمرینات را از دست داد، اما هر طور بود به لیست تیم برگشت که عملکرد او مقابل سپاهان و شهر خودرو بسیار سؤال برانگیز بود.

ماهینی در هر دو بازی به عنوان یار ذخیره راهی زمین شد، اما عملکرد پراشتباهی در آخرین دقایق بازی داشت و نتوانست به تیمش در جهت حفظ نتیجه کمک کند. او حالا از سوی کالدرون در تمرینات گروهی هم کمتر به کار گرفته می شود و در همین راستا، نزدیکان به پرسپولیس می گویند جدایی او در همین زمستان حتمی است تا باشگاه بتواند یاران جدیدی را جذب کند.

در ابتدای فصل، اصلاً قرار نبود ماهینی در لیست بماند، اما فردی که اول فصل سمت مهمی در تیم داشت و حالا مدتی است در پرسپولیس فعالیتی نمی کند، به ما گفت: «حسین از یک متخصص جراحی زانو، نامه ای به باشگاه آورد که مشخص شد هیچ مشکلی برای همراهی تیم و انجام تمرینات سنگین ندارد. فکر می کنم کالدرون قصد داشت مهدی شریفی را در تیم نگه دارد، اما وقتی فهمید اگر ماهینی برود، فقط سیدجلال حسینی به عنوان بزرگتر در تیم حضور خواهد داشت، تصمیم گرفت حسین را حفظ کند. اتفاقاً بازیکنان دیگر هم خوشحال شدند، چون می دانستند حسین برای همه آن ها تلاش می کند و چون با برخی از مدیران باشگاه در تماس است، می تواند برای دریافت مطالبات شان، کمک کند.»

حالا شایعه جدایی ماهینی به گوش می رسد. جالب اینکه برای بروز این شایعه، نشانه دیگری هم وجود دارد. همان طور که می دانید گابریل کالدرون در کنفرانس خبری قبل از دیدار این تیم مقابل نساجی جمله مهمی را به زبان آورد و گفت: «جونیور از تیم ما جدا شد و یک بازیکن خارجی می گیریم. البته به دنبال آن هستیم که دو بازیکن خارجی جذب کنیم.»

البته کالدرون توضیح بیشتری نداد، اما برای اضافه کردن دومین بازیکن خارجی، باشگاه نیاز دارد با یک بازیکن بزرگسال دیگر هم خداحافظی کند و اگر این شایعات صحت داشته باشد، شاهد خداحافظی شماره 13 تیم در همین زمستان خواهیم بود.

ماهینی مدت هاست دیگر در فضای مجازی هم فعالیت چندانی ندارد؛ این موضوع از آن جهت مهم است که او همواره یکی از پرخبرترین فوتبالیست های ایرانی در توئیتر و اینستاگرام به حساب می آمد، اما حالا سکوت اختیار کرده و حتی در تمرینات نیز، به تمرین با تیم ذخیره ها عادت کرده است. ناآمادگی ماهینی دست کالدرون را هم تا حدی بسته است چراکه او مجبور است شیری را بدون جانشین و رقیب برای کسب 3 جام بازی دهد. به عنوان مثال سیامک نعمتی که خاصیت یک وینگر سرعتی را دارد، مجبور به بازی در این پست می شود و در حالت عجیب تر، شجاع خلیل زاده که یک مدافع ایستا به حساب می آید، بدون تخصص کافی در پست دفاع راست که پست غیرتخصصی است بازی می کند. ماهینی اگر حتی 50 درصد هم آمادگی داشت، می توانست در پست خودش راهی زمین شود، اما کالدرون این موضوع را متوجه شده که دیگر نمی تواند روی ماهینی حساب باز کند. با این شرایط، احتمالاً ماهینی دومین خروجی پرسپولیس در زمستان لقب می گیرد.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
melibet

مجله ارتباط_اخبار
چيدمان به ترتيب :
  • رضا مهدوی
    رضا مهدوی :
    خوش آمدید . هیچ وقت آنقدر که در فضای مجازی و مصاحبه خوب کار کردی در فوتبال برای پرسپولیس هرگز

نظرسنجی

کدام گزینه را عامل مهمتری در قهرمانی پرسپولیس می دانید؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
گل گهرسیرجان
گل گهرسیرجان
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : سیرجان
داور مسابقه : ؟؟؟
شنبه, 25 مرداد 1399 / ساعت : 20:45
پرسپولیس
پرسپولیس
0 - 1
ذوب آهن
ذوب آهن
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : کوپال ناظمی
جمعه, 17 مرداد 1399 / ساعت : 20:30

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور10
2مهدی ترابی10
3وحید امیری5
4مهدی عبدی4

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن