اکسید هد

پورموسوی: برزگر نیازمند زمان در پرسپولیس است

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 1029 ] - دوشنبه, 11 آذر 1398

پورموسوی: برزگر نیازمند زمان در پرسپولیس است

آریا برزگر یکی از جوانان آینده دار فوتبال ایران است. مهاجمی که بعد از درخشش در ترکیب تیم ملی جوانان به عضویت تیم پرسپولیس در آمد. سیروس پورموسوی – سرمربی تیم ... 5 out of 5 based on 1 ratings.
پورموسوی: برزگر نیازمند زمان در پرسپولیس است

آریا برزگر یکی از جوانان آینده دار فوتبال ایران است. مهاجمی که بعد از درخشش در ترکیب تیم ملی جوانان به عضویت تیم پرسپولیس در آمد. سیروس پورموسوی – سرمربی تیم ...

ارتش سرخ دات كام :

آریا برزگر یکی از جوانان آینده دار فوتبال ایران است. مهاجمی که بعد از درخشش در ترکیب تیم ملی جوانان به عضویت تیم پرسپولیس در آمد.

سیروس پورموسوی – سرمربی تیم ملی جوانان در پاسخ به این سؤال که نخستین بار چه زمانی آریا برزگر را دید، می گوید:« آریا قبل از حضور در تیم جوانان، یک مقطع بازیکن تیم نوجوانان بود. او را نخستین بار با تیم شیراز در رقابت های آموزشگاه های کشور در بندرعباس دیدم. آموزش و پرورش با توجه به شرایط موجود، این رقابت ها را در رده جوانان و بین 24 استان برگزار کرد. یک هفته آنجا بودم و از هر تیم سه، چهار بازیکن را دیدم. وقتی برگشتم باید یک تیم می ساختم. حتی از من انتقاد کردند و گفتند چرا اینقدر برای استعدادیابی وقت می گذاری که در جواب گفتم عجله ای ندارم، چون باید یک تیم جدید بسازم. آریا در این بازی ها مهاجم تیم شیراز بود و عملکرد خوبی هم ارائه داد. آن بازی ها باعث شد آریا را بهتر ببینیم. آریا هم روی زمین قوی است و هم روی هوا. عده ای او را فقط سرزن می دانند اما اکثر گل های او برای تیم جوانان با پا به ثمر رسیده است. برزگر اول راه است و کار دارد تا به مهاجمی شش دانگ تبدیل شود.»

سرمربی تیم ملی جوانان در سایه تعریف از شاگردش که به تیم پرسپولیس راه پیدا کرده به این نکته هم اشاره می کند آریا برزگر نیازمند زمان است تا در ترکیب تیم پرسپولیس جای خود را پیدا کند و تبدیل به مهاجم ششدانگ شود. به واقع او به خاطر گل هایی که برای تیم ملی جوانان در بازی های مقدماتی به ثمر رسانده به یکباره نباید تبدیل به مهاجم اصلی و کلیدی تیم پرسپولیس شود چرا که فشار زیادی را به روی او وارد خواهد کرد و اگر نتواند انتظارات را برآورده کند از نظر روحی و روانی ضربه شدیدی خواهد خورد. هر چند کالدرون نشان داده شیوه بازی دادن به جوانان را بلد است و در ابتدای مسیر همه وظایف را روی دوش آنها بار نخواهد کرد.

گفتنی است آریا برزگر از نظر سبک بازی همانند سردار آزمون است. یعنی هم روی هوا خوب بازی می کند و هم روی زمین با اینکه قامت بلندی دارد.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
اکسید نیوز

نظرسنجی

پرسپولیس برابر صنعت نفت به چه نتیجه ای دست پیدا خواهد کرد؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
صنعت نفت
صنعت نفت
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : تختی آبادان
داور مسابقه : امیر عرب براقی
شنبه, 16 اسفند 1399 / ساعت : 15:00
پرسپولیس
پرسپولیس
1 - 0
سایپا
سایپا
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : سید رضا مهدوی
دوشنبه, 11 اسفند 1399 / ساعت : 17:25

گلزنان برتر پرسپولیس

احمد نورالهی
# نام بازیکن تعداد گل
1احمد نورالهی6
2سیدجلال حسینی4
3وحید امیری2
4مهدی عبدی2

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2021 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن