پنجعلی: انصاری فرد با کوهی از بدهی ها مواجه است

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 418 ] - 4 روز پیش
پنجعلی: انصاری فرد با کوهی از بدهی ها مواجه است

محمد پنجعلی، مدیر تیم های پایه باشگاه پرسپولیس گفت: بازیکنان و مربیان پایه یک ریال هم دریافتی نداشته اند، اما شرایط سخت باشگاه را درک می کنیم. محمد پنجعلی در ...

ارتش سرخ دات كام :

محمد پنجعلی، مدیر تیم های پایه باشگاه پرسپولیس گفت: بازیکنان و مربیان پایه یک ریال هم دریافتی نداشته اند، اما شرایط سخت باشگاه را درک می کنیم.

محمد پنجعلی در گفت وگویی در مورد مشکلاتی که پیرامون تیم های پایه پرسپولیس وجود دارد و باعث شد مربیان این تیم ها امروز (دوشنبه) نزد انصاری فرد بروند، گفت: متأسفانه از ابتدای فصل حتی یک ریال هم به مربیان و بازیکنان پایه پرداخت نشده است و دیروز هم اجازه ندادند در زمین مجموعه شهیداسماعیلی تمرین کنیم. همین مسئله باعث شد مربیان امروز نزد مدیریت باشگاه حاضر شده و مشکلات را مطرح کنند. البته آقای انصاری فرد خیلی مشتاق به حل مشکلات است، اما او با کوهی از بدهی های انباشته شده مواجه است. من خودم در این چند ماه چند بار با انصاری فرد پیرامون مشکلات حرف زده بودم، اما او سخت درگیر بدهی های باشگاه بود و در این زمینه کاملاً به انصاری فرد حق می دهم.

وی در ادامه افزود: باشگاه امروز پول مجموعه شهیداسماعیلی را پرداخت کرد تا بتوانیم حداقل تمرینات را برگزار کنیم و قرار شد تا 10 روز آینده هم پرداختی به بازیکنان و مربیان انجام شود. خدا وکیلی تیم های پایه ما هفته هاست خیلی خوب نتیجه می گیرند و نیاز به توجه دارند. من می دانم که باشگاه شرایط سختی دارد و همین چند روز پیش بالای یک میلیارد به بازیکن برزیلی پرداخت شد که بدترین کارنامه را در فوتبال ایران داشت. من کاملاً انصاری فرد را درک می کنم و می دانم او روز های سختی را می گذراند.

مدیر تیم های پایه پرسپولیس با انتقاد از مدیریت پیشین این باشگاه اضافه کرد: خیلی راحت یک بازیکن برزیلی که هنوز هم مشخص نیست او واقعاً فوتبالیست بوده یا نه را به پرسپولیس آوردند و قرارداد چند میلیاردی با او امضا کردند. همه عملکرد فنی او را دیدند و در آخر هم چند میلیارد پول گرفت و رفت. هیچ کس هم خودش را مسئول آوردن جونیور ندانست و جوابگو نشد که واقعاً خودش جای تأسف و بحث دارد. البته تا بوده همین بوده است و قطعاً از این بازیکنان در آینده باز هم به فوتبال ایران خواهند آمد.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
اخبار پرسپولیس

نظرسنجی

بهترین بازیکن پرسپولیس برابر ذوب آهن کدام بازیکن بود؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
گل گهرسیرجان
گل گهرسیرجان
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : ؟؟؟
سه شنبه, 19 آذر 1398 / ساعت : 17:30
ذوب آهن
ذوب آهن
0 - 3
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : فولادشهر
داور مسابقه : بیژن حیدری
پنجشنبه, 14 آذر 1398 / ساعت : 17:30

گلزنان برتر پرسپولیس

مهدی ترابی
# نام بازیکن تعداد گل
1مهدی ترابی5
2علی علیپور4
3مهدی عبدی1
4احمد نورالهی1

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2019 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن