قدوسی: در تلاشیم مشکلات مالی را پشت سر بگذاریم

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 714 ] - دوشنبه, 11 آذر 1398
قدوسی: در تلاشیم مشکلات مالی را پشت سر بگذاریم

 مدیر روابط عمومی باشگاه پرسپولیس وضعیت مالی این باشگاه و مشکلاتی را که پیرامون تیم های پایه سرخپوشان وجود دارد، تشریح کرد. حسین قدوسی در مورد مسائل مالی...

ارتش سرخ دات كام :

 مدیر روابط عمومی باشگاه پرسپولیس وضعیت مالی این باشگاه و مشکلاتی را که پیرامون تیم های پایه سرخپوشان وجود دارد، تشریح کرد.

حسین قدوسی در مورد مسائل مالی باشگاه پرسپولیس و مشکلاتی که پیرامون تیم های پایه این باشگاه به وجود آمده است اظهار داشت: باشگاه پرسپولیس در حال حاضر از نظر مالی شرایط خاصی را نسبت به سال های گذشته دارد. فارغ از اینکه رفتن برانکو و قهرمانی های متوالی، کار تیم را نیز از نظر فنی هم سخت کرده، بازیکنان تیم های پایه باشگاه بیش از 12 ماه است که دریافتی نداشته اند. زمانی که انصاری فرد به باشگاه پرسپولیس آمد مربیان این تیم ها در ملاقات با وی اعلام کردند که 10 ماه است حق و حقوق شان عقب افتاده! اگرچه از زمان حضور انصاری فرد زیاد نمی گذرد، اما با این حال باشگاه واقعاً شرمنده کادر و بازیکنان پایه خود است. آنها حق دارند که دلخور باشند و انصاری فرد در تلاش است هر چه زودتر پرداختی به آنها داشته باشد.

وی در این باره افزود: بدهی های زیادی وجود دارد که به دوران قبل از مدیریت انصاری فرد برمی گردد. از جمله؛ طلب سنگین برانکو و دستیارانش، ماریو بودیمیر، یک آژانس بین المللی، شرکت ریحان فیلم، طلب بازیکنان و مربیان تیم که البته در زمان مدیریت انصاری فرد از صفر درصد به 30 درصد رسید و شکایت هایی که از باشگاه شده و محکوم به پرداخت آن هستیم. در کنار این مسائل اتفاقات دیگری در برخی حوزه ها رخ می دهد که همه به ضرر باشگاه پرسپولیس و به سود دیگر باشگاه هاست. ضمن اینکه انصاری فرد تیمی را تحویل گرفت که به طور کامل تکمیل شده بود. البته او به توانایی های بازیکنان و کادرفنی ایمان دارد.

مدیر روابط عمومی باشگاه پرسپولیس خاطرنشان کرد: تلاش های انصاری فرد در مدت حضورش در باشگاه باعث شده که حداقل 30 درصد قرارداد بازیکنان و مربیان تیم پرداخت شود، هر چند برخی بازیکنان از فصل گذشته همچنان طلب دارند. باشگاه در شرایطی پرداختی ها را به این درصد رسانده که یکسری از درآمد های باشگاه پیش از حضور انصاری فرد در بخش دیگری هزینه شده است. چنانچه بدهی ها اجازه دهند و نفس باشگاه را نبرد، پرداختی های بعدی در زمان خودش به اعضای تیم انجام خواهد شد. به هرحال این شرایطی است که وجود دارد و به طلبکاران باید تیم های پایه را هم اضافه کرد. البته باشگاه نمی خواهد به خیلی از بدهکاری های دیگر که از قبل بوده است، اشاره ای داشته باشد. در حال حاضر مجموعه باشگاه پرسپولیس به دنبال این است که دست در دست هم و با تلاش روز افزون همه ی مشکلات مالی را پشت سر گذاشته و وضعیت خود را بهبود ببخشد.


مرتبط با موضوع

نظرسنجی

کدام دروازه بان را برای ادامه لیگ مناسب می دانید؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پیکان
پیکان
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : شهرقدس
داور مسابقه : ؟؟؟
دوشنبه, 2 تیر 1399 / ساعت : 17:00
پرسپولیس
پرسپولیس
3 - 1
شهرخودرو
شهرخودرو
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : علی صفایی
پنجشنبه, 8 اسفند 1398 / ساعت : 18:30

گلزنان برتر پرسپولیس

مهدی ترابی
# نام بازیکن تعداد گل
1مهدی ترابی8
2علی علیپور7
3وحید امیری5
4احمد نورالهی3

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن