طاهرزاده: نشناختن ترکیب در 12 هفته یعنی ضعف سرمربی

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 1043 ] - چهارشنبه, 13 آذر 1398

طاهرزاده: نشناختن ترکیب در 12 هفته یعنی ضعف سرمربی

بهنام طاهرزاده بازیکن سابق پرسپولیس درباره جواب اخیر کالدرون به انتقادات و اینکه گفته بایرن گواردیولا در 100 بازی ترکیب ثابتی نداشته یا بارسا و رئال در 15 باز... 5 out of 5 based on 1 ratings.
طاهرزاده: نشناختن ترکیب در 12 هفته یعنی ضعف سرمربی

بهنام طاهرزاده بازیکن سابق پرسپولیس درباره جواب اخیر کالدرون به انتقادات و اینکه گفته بایرن گواردیولا در 100 بازی ترکیب ثابتی نداشته یا بارسا و رئال در 15 باز...

ارتش سرخ دات كام :

بهنام طاهرزاده بازیکن سابق پرسپولیس درباره جواب اخیر کالدرون به انتقادات و اینکه گفته بایرن گواردیولا در 100 بازی ترکیب ثابتی نداشته یا بارسا و رئال در 15 بازی ترکیب ثابتی نداشته اند، می گوید: «در جواب آقای کالدرون باید بگویم اینجا اسپانیا و آلمان نیست. اینجا ایران است و با همه جای دنیا فرق می کند. در واقع شما نمی توانید کاری که در کشورهای اروپایی پیاده می کنید اینجا پیاده کنید. مردم ایران و بازیکنان ایرانی به لحاظ روانی و عاطفی با همه جای دنیا فرق می کنند و شما هم باید آنچه مردم و هواداران پرسپولیس می خواهند انجام بدهید و لازم نیست مسائل مربوط به اتفاقات آن سوی دنیا را به رخ ما بکشید.»

وی ادامه می دهد: «برانکو این سیستم را خیلی خوب شناخت و با درک درست از خواسته های تماشاگران و پیشکسوتان فهمید که چطور باید جلو برود اما کالدرون اینطور نبوده است.»

مهاجم سابق پرسپولیس خطاب به کالدرون می گوید: «وقتی شما نتیجه نمی گیرید مدام ترکیب تان را تغییر می دهید در صورتی که اگر با همان ترکیب و سیستم برانکو بازی می کردید قطعاً نتیجه می گرفتید. البته چون نمی خواستید بگویند دارد با سیستم و ترکیب برانکو نتیجه می گیرد لج و لجبازی کردید در حالی که باید بدانید پرسپولیس حتماً باید نتیجه بگیرد.»

طاهرزاده می گوید: «این حرف ها را مربی ای می زند که نتیجه گرفته باشد. پرسپولیس نه خوب بازی می کند نه نتیجه می گیرد. در همه جای دنیا هم کسانی این حرف ها را می زنند که نتیجه گرفته باشند.»

وی ادامه می دهد: «اینکه هر هفته بخواهیم ترکیب را تغییر بدهیم اصلاً منطقی نیست مخصوصاً در شرایط و جو فعلی که فوتبال ما هنوز حرفه ای نیست. شما ببینید در تیم های بزرگ اروپایی 25بازیکن از نقاط مختلف دنیا می آیند. تیم هایی با امکانات و بودجه سنگین که واقعاً حرفه ای هستند و بازیکنان شان هم حرفه ای اند. اینها مال خارج از ایران است و در اینجا جواب نمی دهد.»

طاهرزاده با اشاره به نتایج پرسپولیس می گوید: «چوب خط آقای کالدرون دارد پر می شود و منتظر باشید اگر نتایج ضعیف ادامه داشته باشد صبر تماشاگران لبریز می شود. پرسپولیس چهار سال صدرنشین بوده و کالدرون کار بسیار سختی دارد تا این تیم را در آن جایگاه نگه دارد. الان پرسپولیس در رده چهارم جدول است که جایگاه قابل قبولی برای پرسپولیس نیست اما مطمئن باشید اگر این راه را ادامه بدهد صدای تماشاگران در می آید کمااینکه همین الان هم آنها معترضند.»

این بازیکن سابق سرخ ها می گوید: «وقتی یک مربی بعد از 12 هفته نمی تواند ترکیب تیمش را پیدا کند یعنی ضعف دارد و این جابجایی ها یعنی اینکه تیم ایراد فنی دارد. این چیزی نیست که من بگویم و همه می گویند. سرمربی باید نهایتاً تا هفته هفتم و هشتم ترکیب تیمش را بشناسد اما وقتی مربی تا هفته دوازدهم ارنج را نمی شناسد یعنی ضعف دارد و مطمئن باشید اگر این شرایط تغیر نکند مشکلات او بیشتر خواهد شد.»


مرتبط با موضوع

نظرسنجی

کدام دروازه بان را برای ادامه لیگ مناسب می دانید؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پیکان
پیکان
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : شهرقدس
داور مسابقه : ؟؟؟
دوشنبه, 2 تیر 1399 / ساعت : 17:00
پرسپولیس
پرسپولیس
3 - 1
شهرخودرو
شهرخودرو
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : علی صفایی
پنجشنبه, 8 اسفند 1398 / ساعت : 18:30

گلزنان برتر پرسپولیس

مهدی ترابی
# نام بازیکن تعداد گل
1مهدی ترابی8
2علی علیپور7
3وحید امیری5
4احمد نورالهی3

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن