اکسید هد

کلانی: با انتخاب نشدن بیرانوند اجازه ثبت رکورد ندادند

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 1108 ] - چهارشنبه, 13 آذر 1398

کلانی: با انتخاب نشدن بیرانوند اجازه ثبت رکورد ندادند

مهندس حسینعلی کلانی یکی از بازیکنان شاخص فوتبال ایران و پرسپولیس از زوایای مختلف دلایل انتخاب نشدن بیرانوند را مورد ارزیابی قرار می دهد و در این ارتباط توضیحا... 5 out of 5 based on 2 ratings.
کلانی: با انتخاب نشدن بیرانوند اجازه ثبت رکورد ندادند

مهندس حسینعلی کلانی یکی از بازیکنان شاخص فوتبال ایران و پرسپولیس از زوایای مختلف دلایل انتخاب نشدن بیرانوند را مورد ارزیابی قرار می دهد و در این ارتباط توضیحا...

ارتش سرخ دات كام :

مهندس حسینعلی کلانی یکی از بازیکنان شاخص فوتبال ایران و پرسپولیس از زوایای مختلف دلایل انتخاب نشدن بیرانوند را مورد ارزیابی قرار می دهد و در این ارتباط توضیحاتش را ارائه می دهد.
   
*با انتخاب نشدن بیرانوند چه لطمه ای به فوتبال ما وارد شد؟
 من فکر می کنم بقیه مدعیان بعد از چند سال که ما تیم اول آسیا بودیم به هر بهانه ای می خواهند فوتبال ما را تضعیف کرده و بکوبند به همین دلیل هم این بار نماینده ما را از عنوان مرد سال آسیا محروم ساختند تا با کوبیدن بیرانوند، به نوعی فوتبال ما را بکوبند اما با این وجود همه آسیا و حتی مسئولان رده بالای کنفدراسیون هم خوب می دانند که حق بیرانوند بود که انتخاب شود. قبلاً در اروپا و قاره هایی دیگر داشتیم که یک دروازه بان به عنوان مرد سال انتخاب شود اما در آسیا این مورد را نداشتیم به همین دلیل مسئولان آسیا اجازه ندادند که یک دروازه بان ایرانی برای اولین بار در بین دروازه بان ها چنین پیروزی را کسب کرده و برنده شود و او را از حق خودش محروم ساختند.

*چرا برای اولین بار نتوانستیم حتی در فوتسال و بقیه رشته های فوتبالی هم موفقیتی را کسب کنیم؟
 بالاخره فوتبال، گل سرسبد رشته ها در بین سایر رشته ها و زیر شاخه های این رشته مهیج محسوب می شود و زمانی که ما در این عنوان ناکام ماندیم جنگ اصلی را باختیم که به نوعی در انتخاب نشدن بقیه رشته های این ورزش مهیج نظیر فوتسال و فوتبال ساحلی و بقیه هم تأثیرگذار بود. از سوی دیگر ما نماینده های شاخص و کرسی های بزرگ در کنفدراسیون نداریم به همین دلیل حق مان خورده می شود و کسی را هم نداریم که از حق مان دفاع کند.

*دلایل فنی و افت فوتبالی مان را در نداشتن نماینده تأثیرگذار نمی دانید؟
 بدون شک بعد از جدایی کی روش و از آنجا که ما بعد از مربی پرتغالی مان دچار افت شدیم و تا حدودی بی تفاوتی در فوتبال ملی مان به وجود آمد ما ناخودآگاه در زمینه مسائل فنی جنگ را باختیم و عدم رسیدگی به این موضوع و انتخاب بد هم مزید بر علت شد تا ما نتوانیم به جایگاه قبلی مان برگردیم. در حال حاضر هم با شرایطی که داریم و فوتبال ملی مان دچار بی ثباتی شده ما زورمان به کشورهای پرنفوذی مانند قطر که میزبانی جام جهانی را می گیرد و چندین دوره هم هست که بازیکنانش عنوان مرد سال آسیا را به خود اختصاص می دهند نمی رسد. به همین دلیل با مشکلاتی مواجهیم که مجبوریم با آن کنار بیاییم. در این بین شاهد توهین مستقیم و غیر مستقیم مربیانی مانند ویلموتس به فوتبال مان هستیم. مربیان پروازی که من نمی دانم با چه متر و مقیاسی دو روز قبل از بازی حساس ما به ایران می آیند و تمرین می گذارند و دو روز بعد از باخت تیم ملی کشورمان و در اوج جریحه دارشدن احساسات ملی هم از کشور ما می روند و بعد از آن هم با به میان آوردن دلایل عجیب باخت و شکست شان را توجیه می کنند.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
اکسید نیوز

نظرسنجی

پرسپولیس در گروه پنجم لیگ قهرمانان چه جایگاهی را کسب می کند؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
الریان قطر
الریان قطر
ورزشگاه : گوا هند
داور مسابقه : ؟؟؟
شنبه, 28 فروردین 1400 / ساعت : 21:30
پرسپولیس
پرسپولیس
1 - 0
الوحده امارات
الوحده امارات
ورزشگاه : گوا هند
داور مسابقه : کیمورا (ژاپن)
چهارشنبه, 25 فروردین 1400 / ساعت : 19:00

گلزنان برتر پرسپولیس

احمد نورالهی
# نام بازیکن تعداد گل
1احمد نورالهی6
2سیدجلال حسینی4
3وحید امیری3
4میلاد سرلک2

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2021 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن