ادعای کالدرون؛ پرسپولیس در سطح تیم های اروپایی است

- نظرات : 3 اظهار نظر - بازدید [ 1344 ] - 1 روز پیش

ادعای کالدرون؛ پرسپولیس در سطح تیم های اروپایی است

سرمربی پرسپولیس معتقد است این تیم بهتر از اروپایی ها عمل می کند. تیم فوتبال پرسپولیس در حالی فصل جاری رقابت های لیگ برتر را با گابریل کالدرون آغاز کرد که سه ق... 2 out of 5 based on 5 ratings.
ادعای کالدرون؛ پرسپولیس در سطح تیم های اروپایی است

سرمربی پرسپولیس معتقد است این تیم بهتر از اروپایی ها عمل می کند. تیم فوتبال پرسپولیس در حالی فصل جاری رقابت های لیگ برتر را با گابریل کالدرون آغاز کرد که سه ق...

ارتش سرخ دات كام :

سرمربی پرسپولیس معتقد است این تیم بهتر از اروپایی ها عمل می کند.

تیم فوتبال پرسپولیس در حالی فصل جاری رقابت های لیگ برتر را با گابریل کالدرون آغاز کرد که سه قهرمانی متوالی این تیم باعث شد تا انتظار هواداران از این مربی بیشتر شود.

با این حال عملکرد سرخپوشان تا اینجای فصل باعث شد تا این تیم از 11بازی صاحب 19 امتیاز شود.

عملکردی که انتقاداتی را نسبت به تاکتیک های فنی کالدرون در پرسپولیس ایجاد کرده است. روندی که گابریل کالدرون را مجاب به گفتگوی مستقیم با هواداران از طریق صفحه مجازی اش در اینستاگرام کرده است.

کالدرون در دنیای مجاری به مقایسه سرخ ها با تیم های اروپایی پرداخته است. او در آخرین مطلب خود خطاب به هواداران عنوان کرده است: آیا می دانید در فوتبال اروپا از هر پنج شوت یک گل به ثمر می رسد؟ میانگین شوت در هر بازی پرسپولیس در این فصل، 13.5 است.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
اخبار پرسپولیس
چيدمان به ترتيب :
 • محسن فهیم
  محسن فهیم :
  هرچی کالدرون بگه
 • رضا مهدوی
  رضا مهدوی :
  اینکه مقایسه های آماری کالدرون درست است یا نه به خود او مربوط است ولی اینکه خودمان را گول بزنیم و ضعفهای آشکار را نبینیم مسیر اشتباهی را انتخاب کرده ایم . در اینکه از نظر فوتبالی پرسپولیس قطعا یکی از سه تیم برتر امسال بوده هیچ شکی نیست ولی اینکه پرسپولیس همه این بازیهای خوب و برتر را علیرغم وجود چند اشکال اساسی انجام داده است حسرت ما را بیشتر میکند . شکل بازی و مقاصد یا تاکتیک های هجومی پرسپولیس نشان از وجود یک بسته تاکتیکی مشخص دارد که در صورتی که خوب اجرا شود نتایج حاصله حتما قاطعانه و با فاصله نسبت به حریفان خواهد بود. اعتقاد دارم تغییرات متعدد در ترکیب و جابجائیهای پوزیشن نفرات در جریان بازی مشکل پرسپولیس نیست و حتی اعتقاد دارم با رعایت قواعد حفاظتی روش کوچینگی است که برای مقابله با آنالیز حریفان و گیج کردن آنها در تیمهای بزرگ دنیا استفاده میشود ولی متاسفانه کارناشناسان ایرانی به جای مشورت صحیح از نقاط قوت کالدرون ایراد میگیرند . زمانی شما میتوانید از تغییرات در ارنج ایراد بگیرید که در روند تیمی هنوز ناهماهنگی ببینید. ولی مشکل اصلی تیم ابدا هماهنگی نیست . همانطور که گفتم کالدرون برای هر بازی برای هر بازی برنامه مشخص دارد ولی مشکل اصلی اینست که این برنامه ها بخوبی اجرا نمیشود . ولی اینکه چرا اجرا نمیشود به بحث آمادگی برمیگردد. واقعیت اینست که سطح آمادگی بازیکنان پرسپولیس نسبت به 4 فصل گذشته به لحاظ جسمانی کاهش پیدا کرده و این به برنامه آماده سازی و تمرینات کالدرون و کم فشار بودن آن برمیگردد . شما استقلال را ببینید...با یک مشت بازیکن آشغال .... بجز مسئله شانس و حمایتهایی که از این تیم میشود از لحاظ فنی تنها و تنها و تنها بدلیل بدنسازی خوبی که استراماچونی انجام داده نتایج خوبی برای این تیم در حال رقم خوردن است در واقع به لحاظ بحث آماده سازی برنامه ای که برانکو 4 سال در پرسپولیس اجرا کرد توسط استراماچونی در استقلال پیاده میشود وگرنه استقلال به لحاظ تاکتیکی از پرسپولیس ضعیف تر است . تنها نقطه تاریک پرسپولیس به لحاظ تاکتیکی ضعف در خط دفاعی و بخصوص توپهای بلند است که باز هم علت آن به نقص تمرینی باز میگردد. البته فلسفه کالدرون فوتبال هجومی با گلهای زیاد است ولی متاسفانه برنامه آماده سازی او برای اجرای این نوع فوتبال نقص دارد .
  شک نکنید اگر پرسپولیس تنها از لحاظ فاکتور آمادگی جسمانی مثل 4 سال گذشته بود با توجه به تفکرات و جاه طلبی کالدرون نتایجی به مراتب درخشان تر از 4 سال قبل کسب میکرد. نکته مهم در صحبت های انصاریفر این بود که کالدرون خواهان کمکهای مشورتی کارشناسان است ولی تا زمانی که این مشورتها بجهت کمک به شناخت بیشتر کالدرون بدرستی انجام نشود بی فایده است و با مقاومت کالدرون همراه خواهد شد.
 • ایبو صامت
  ایبو صامت :
  تیم خوب موقعیت میسازه
  اماگلزن نداریم
  تیمی جمع کرده ایم که متوازن نیست
  مهاجم نداره
  نیم فصل اگربتوانیم فقط یک مهاجمدرحدشیخ دیاباته بگیریم هیچ تیمی حریفمان نمیشه

نظرسنجی

بهترین بازیکن پرسپولیس برابر ذوب آهن کدام بازیکن بود؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
گل گهرسیرجان
گل گهرسیرجان
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : ؟؟؟
سه شنبه, 19 آذر 1398 / ساعت : 17:30
ذوب آهن
ذوب آهن
0 - 3
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : فولادشهر
داور مسابقه : بیژن حیدری
پنجشنبه, 14 آذر 1398 / ساعت : 17:30

گلزنان برتر پرسپولیس

مهدی ترابی
# نام بازیکن تعداد گل
1مهدی ترابی5
2علی علیپور4
3مهدی عبدی1
4احمد نورالهی1

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2019 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن