کالدرون: 9 سال است پرسپولیس در خانه ذوب آهن پیروز نشده

- نظرات : 1 اظهار نظر - بازدید [ 1385 ] - چهارشنبه, 13 آذر 1398

کالدرون: 9 سال است پرسپولیس در خانه ذوب آهن پیروز نشده

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: 9 سال است پرسپولیس در خانه ذوب آهن پیروز نشده است و من به تیم خودم اطمینان خوبی دارم. گابریل کالدرون در نشست خبری پیش از دیدار... 3 out of 5 based on 5 ratings.
کالدرون: 9 سال است پرسپولیس در خانه ذوب آهن پیروز نشده

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: 9 سال است پرسپولیس در خانه ذوب آهن پیروز نشده است و من به تیم خودم اطمینان خوبی دارم. گابریل کالدرون در نشست خبری پیش از دیدار...

ارتش سرخ دات كام :

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: 9 سال است پرسپولیس در خانه ذوب آهن پیروز نشده است و من به تیم خودم اطمینان خوبی دارم.
گابریل کالدرون در نشست خبری پیش از دیدار پرسپولیس مقابل ذوب آهن درباره این بازی اظهار داشت: از اینکه در اصفهان هستیم خوشحالیم. می دانید که بازی فردا برای هر دو تیم سخت است. ما 9 سال است که در خانه ذوب آهن پیروز نشده است. ذوب آهن در بازی های خود خوب بازی کرده اما من به تیم خودم اطمینان خوبی دارم.

*تیمی خوب فردا رقیب ما است
وی ادامه داد: تیم خیلی خوبی رقیب فردای ماست. در ابتدای فصل مشکلاتی داشتند اما در دو بازی آخر خیلی خوب بازی کردند.

*برای دیدار مقابل ذوب آهن آماده هستیم
سرمربی پرسپولیس در مورد اینکه بازی آنها با نساجی لغو شد و به همین دلیل یک بازی کمتر انجام دادند، باتوجه به این موضوع برای بازی فردا چقدر آماده هستند، افزود: ما بعد از اینکه بازی با نساجی لغو شد تمرینات خوبی انجام دادیم. در تمرینات خیلی خوب بودیم و برای بازی فردا آماده هستیم.
وی در مورد اینکه بیرانوند با توجه به سفر به هنگ کنگ فردا بازی می کند یا نه افزود: فردا ترکیب ما را می بینید. برای ما و ایران افتخار است که بیرانوند جزو 3 نامزد برتر آسیا و بهترین گلر آسیاست.

*رسیدن به قهرمانی چهارم سخت است
کالدرون درباره اینکه پرسپولیس در 3 فصل گذشته انتظارات را بالا برده اما این فصل نسبت به قبل عملکرد خیلی خوبی نداشته اظهار داشت: من به همه نظرات احترام می گذارم. وقتی این چالش را پذیرفتم می دانستم کار سختی داریم و رسیدن به قهرمانی چهارم سخت است. برای همین به توانایی بازیکنانم ایمان دارم و می توانیم باز هم قهرمان شویم. درست است نتایج خیلی خوبی نداشتیم اما موقعیت های زیادی ایجاد می کنیم. اگر این موقعیت ها گل شوند تیم بهتری می شویم.

*از بازگشت کمال خوشحالیم
وی درباره محروم و مصدوم های پرسپولیس برای بازی فردا هم افزود: کمال امروز برای اولین بار بعد از عمل جراحی اش در لیست 18 نفره ماست. ما خیلی خوشحالیم که او برگشته چرا که بازیکن مهمی برای ماست. البته نیاز به زمان دارد تا آماده شود. کمال بازیکن حرفه ای است و از امروز در کنار ماست.

*خط دفاع ما همیشه خوب کار کرده است
سرمربی پرسپولیس در مورد خط دفاعی و ثباتی که در این خط نیست اظهار داشت: خط دفاعی ما، خط هافبک ما و دروازه بان ما خیلی عالی هستند. مسلما 3 دفاع وسط خوب داریم که یکی بیرون می ماند. هر 3 بازیکن در سطح عالی هستند. اگر با 3 دفاع بازی نکنیم یکی همیشه بیرون می ماند. خط دفاع ما همیشه خوب کار کرده است. سیدجلال حسینی گاهی مصدوم بود و شجاع خلیل زاده هم محروم بود. سوالات شما طبیعی است اما هر کدام برای ما بازی کنند ما خوب هستیم. برای من خیلی خوب است 3 دفاع در این سطح داریم. دوست دارم در پست های دیگر هم این مشکل را داشته باشم و رقابت خیلی زیادی بین بازیکنان باشد. وقتی شجاع محروم شد یک نفر دیگر بازی کند. سید جلال هم مصدوم شد یک بازیکن دیگر بازی کرد.


مرتبط با موضوع

چيدمان به ترتيب :
  • وحيد خان بابالو
    وحيد خان بابالو :
    اقای کالدرون یسوال پرسپولیس بهترازکدوم تیمهای اروپایی بازی میکنه ؟لیگ اسپانیا لیگ انگلیس یا باتیمهای ته جدولی لیگ نروژ

نظرسنجی

کدام دروازه بان را برای ادامه لیگ مناسب می دانید؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پیکان
پیکان
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : شهرقدس
داور مسابقه : ؟؟؟
دوشنبه, 2 تیر 1399 / ساعت : 17:00
پرسپولیس
پرسپولیس
3 - 1
شهرخودرو
شهرخودرو
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : علی صفایی
پنجشنبه, 8 اسفند 1398 / ساعت : 18:30

گلزنان برتر پرسپولیس

مهدی ترابی
# نام بازیکن تعداد گل
1مهدی ترابی8
2علی علیپور7
3وحید امیری5
4احمد نورالهی3

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن