حیدری: گواردیولا و زیدان هم مربیگری را از پایه شروع کردند

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 840 ] - چهارشنبه, 13 آذر 1398
حیدری: گواردیولا و زیدان هم مربیگری را از پایه شروع کردند

 مربی تیم فوتبال امید پرسپولیس گفت: مربی های بزرگی مانند گواردیولا و زیدان هم از رده های پایه شروع کردند، من هم تصمیم گرفتم مربیگری را از پایه شروع کنم. ...

ارتش سرخ دات كام :

 مربی تیم فوتبال امید پرسپولیس گفت: مربی های بزرگی مانند گواردیولا و زیدان هم از رده های پایه شروع کردند، من هم تصمیم گرفتم مربیگری را از پایه شروع کنم.

سپهر حیدری در گفت وگویی، در ارتباط با حضور خود روی نیمکت تیم فوتبال امید پرسپولیس به عنوان مربی اظهار داشت: صحبت های خوبی با محمدحسن انصاری فرد و محمد پنجعلی داشتم و پیشنهاد هدایت تیم امید پرسپولیس را پذیرفتم. پیش از این هم از چند تیم پیشنهاد مربیگری داشتم، ولی می خواستم اول مدرک مربی گری سطح A را بگیرم بعد وارد این حوزه شوم. پیشنهادی هم داشتم که با افشین قطبی کار کنم، اما فعلا برنامه ام این است که تا پایان فصل مربی امید های پرسپولیس باشم.

وی در ادامه در خصوص قرارداد خود با پرسپولیس تصریح کرد: هیچ قرارداد و دریافتی فعلا ندارم، چون قرارداد من با پرسپولیس، دلی است. قراردادم با پرسپولیس سفید امضاست، به خانه خودم برگشتم. مربی های بزرگ مانند گواردیولا و زیدان هم از رده های پایه شروع کردند و من هم تصمیم گرفتم مربیگری را از پایه شروع کنم.

مربی تیم فوتبال امید پرسپولیس پیرامون وضعیت این تیم افزود: فعلا تیم ما در رتبه ششم جدول است و یازده هفته دیگر تا پایان رقابت ها باقی است. سعی می کنیم در این فرصت با کمک کادر فنی خوبی که حضور دارند، امید های پرسپولیس را به جایگاه واقعی آنها برسانیم. هدف اصلی ما این است که بازیکنان خوبی را به تیم اصلی پرسپولیس تحویل بدهیم.

حیدری در پایان در مورد ارتباط خود با گابریل کالدرون سرمربی آرژانتینی بزرگسالان پرسپولیس خاطرنشان کرد: بعد از این ارتباطم را با کالدرون بیشتر می کنم و در تمرینات تیم بزرگسالان شرکت خواهم کرد؛ به طور کلی باید ارتباط خودمان را با تیم بزرگسالان بیشتر کنیم.


مرتبط با موضوع

نظرسنجی

کدام دروازه بان را برای ادامه لیگ مناسب می دانید؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پیکان
پیکان
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : شهرقدس
داور مسابقه : ؟؟؟
دوشنبه, 2 تیر 1399 / ساعت : 17:00
پرسپولیس
پرسپولیس
3 - 1
شهرخودرو
شهرخودرو
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : علی صفایی
پنجشنبه, 8 اسفند 1398 / ساعت : 18:30

گلزنان برتر پرسپولیس

مهدی ترابی
# نام بازیکن تعداد گل
1مهدی ترابی8
2علی علیپور7
3وحید امیری5
4احمد نورالهی3

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن