مجله ارتباط

    melibet

کالدرون: رفتار بیرانوند روی نیمکت فوق العاده بود

- نظرات : 8 اظهار نظر - بازدید [ 3166 ] - پنجشنبه, 14 آذر 1398

کالدرون: رفتار بیرانوند روی نیمکت فوق العاده بود

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت:ما شایسته این 3 امتیاز بودیم، می دانستیم که 9 سال است در اینجا برنده نشدیم اما امروز تیم من عالی بود. گابریل کالدرون در نشست خب... 5 out of 5 based on 6 ratings.
کالدرون: رفتار بیرانوند روی نیمکت فوق العاده بود

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت:ما شایسته این 3 امتیاز بودیم، می دانستیم که 9 سال است در اینجا برنده نشدیم اما امروز تیم من عالی بود. گابریل کالدرون در نشست خب...

ارتش سرخ دات كام :

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت:ما شایسته این 3 امتیاز بودیم، می دانستیم که 9 سال است در اینجا برنده نشدیم اما امروز تیم من عالی بود.

گابریل کالدرون در نشست خبری بعد از بازی تیمش مقابل ذوب آهن درباره این بازی اظهار داشت: قبل از هر چیز به بازیکنانم تبریک می گویم. به هواداران هم تبریک می گویم که حمایت کردند. ما شایسته این 3 امتیاز بودیم. می دانستیم که 9 سال است در اینجا برنده نشدیم اما امروز تیم من عالی بود. از بازیکنانم ممنون هستم.

*  می توانستیم برنده این بازی باشیم
وی در خصوص اینکه فکر می کرد پرسپولیس سه گل به ذوب آهن بزند، عنوان کرد: ما در بازی آخر موقعیت های زیادی داشتیم اما به گل نمی رسیدیم. در هفته ای که گذشت روی شوت و سانتر کار کرده بودیم و می دانستیم که بازیکنان توانمندی داریم و با این روش می توانیم برنده شویم. من درباره کیفیت تیم خودم حرف می زنم و معتقدم که می توانستیم برنده این بازی باشیم.

* ذوب آهن به دردسر افتاد
سرمربی پرسپولیس افزود: ذوب آهن در سه بازی اخیر خود دو برد و یک مساوی داشت اما کیفیت و کار بازیکنان من باعث شده بود تا آنها به دردسر بیفتند و این به خاطر شایستگی تیم ما بود.

* از رسن راضی هستم
کالدرون در مورد استفاده از بشار رسن تصریح کرد: او در اختیار تیم ملی عراق بود و وقتی برگشت نتوانست خوب تمرین کند و به همین خاطر در بازی قبل از او استفاده نکردیم اما برای این بازی شرایط خوبی داشت و به او اطمینان داشتم، امروز نشان داد که بازیکن خوبی است و از او راضی هستم.

* واکنش به درگیری عالیشاه و نعمتی 
وی در خصوص درگیری امید عالیشاه و سیامک نعمتی پیش از این مسابقه، خاطر نشان کرد: این اتفاقات همیشه در فوتبال افتاده و در آینده هم ممکن است رخ بدهد. من هم خودم فرزند دارم و ممکن است آنها هم با هم درگیر شوند. این اتفاق برای روز قبل از بازی بود. تصمیم درستی گرفتم و اجازه دادم آنها استراحت کنند. کمیته انضباطی باشگاه در این مورد تصمیم لازم را خواهد گرفت.

* رسانه ها فکر می کنند تیم همیشه باید ثابت باشد اما برای من این طور نیست
سرمربی پرسپولیس در پاسخ به این سؤال که آیا از عملکرد شجاع خلیل زاده و سیدجلال حسینی راضی است، گفت: من از هر سه دفاع وسط خودمان راضی هستم. مشکل دفاع نداریم. همیشه اینطور هستم که هر کسی در تیم من ممکن است بازی کند. ممکن است برای رسانه ها اینطور باشد که فکر کنند یک تیم همیشه باید ثابت باشد اما برای من اینطور نیست.

*در دقایق آخر بازی تصمیم گرفتم هر سه مدافع بازی کنند
کالدرون افزود: هر سه دفاع وسط من بین المللی و بزرگ هستند. شخصیت خوبی دارند و بازیکنان خوبی هستند. این شانس برای ما وجود دارد که هر سه نفر آنها را در اختیار داریم. در یک بازی دو نفر آنها بازی می کنند و یک نفر باید بیرون بنشیند اما امروز در دقایق آخر بازی تصمیم گرفتم هر سه نفر آنها بازی کنند. 

* به من گفتند بیرانوند نرود جایزه را از دست می دهد
وی در مورد نیمکت نشینی علیرضا بیرانوند عنوان کرد: این تصمیم من بود. وقتی علی می خواست برود و جایزه را بگیرد پرسیدم لازم است که برود، گفتند اگر نرود ممکن است جایزه را از دست بدهد. به نظر من این حقیقت نداشت چون بازیکن قطری نرفت اما جایزه را گرفت. به هر حال نمی خواستم علی جایزه را از دست بدهد. از او پرسیدم کی برمی گردد و به من گفت که دوشنبه؛ اما سه شنبه برگشت و با یک جلسه تمرین نمی توانست در ترکیب قرار بگیرد.

* علی بهترین است اما من هم اصول خودم را دارم 
سرمربی پرسپولیس اضافه کرد: علی بهترین دروازه بان آسیا است. من رابطه نزدیکی با او دارم و همیشه از من حمایت کرده است اما اصول خودم را برای هدایت تیم دارم که برای همه یکسان است. او بهترین است، ضمن اینکه باید به رادوشوویچ به خاطر بازی خوبش تبریک بگویم و این اتفاقی نبود. او در کنار بهترین دروازه بان آسیا تمرین می کند و با اینکه شانس زیادی برای بازی کردن ندارد اما طوری تمرین می کند که انگار در بازی بعدی فیکس خواهد بود.

* رفتار بیرانوند روی نیمکت فوق العاده بود
کالدرون در ادامه اظهار داشت: باید بگویم علی هم با اینکه روی نیمکت بود رفتار فوق العاده ای داشت. او به هم به عنوان بازیکن و هم به عنوان هم بازی فوق العاده است.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
melibet

مجله ارتباط_اخبار
چيدمان به ترتيب :
 • رضا مهدوی
  رضا مهدوی :
  متاسفانه کارشناسان ما بیشتر از مردم عادی فوتبال را نمیفهمند و مشکل کالدرون و پرسپولیس را تغییرات زیاد در ترکیب تیم میدانند ...همانطور که قبلا گفته بودم این روش کوچینگی است که مربیان در تیمهای بزرگ دنیا اجرا میکنند و در واقع به جای 13-14 نفر ترکیب ثابت و تعویضها تاکتیک های تیمی برای 22 بازیکنی که در تمرینات حضور دارند جا می افتد ولی متاسفانه امثال سپهر حیدری و.. متوجه نمیشوند که کالدرون قصد ایجاد " بستر تاکتیکی در قالب تیم " را دارد و یک تیم متشکل از 22-23 نفر است و نه 11 3 نفر !!!! منتها چون این کارشناسان دنیا ندیده هستند و فقط با مربیان اروپای شرقی کار کرده اند که اعتقاد به کمترین تغییرات و ثبات در ترکیب دارند، اشکال اصلی کار را در این موضوع میدانند در حالیکه زمانی میتوانیم این را مطرح کنیم که در حرکات تیمی پرسپولیس " ناهماهنگی " ببینیم ولی اتفاقا در پرسپولیس مشکل هماهنگی تیمی مشاهده نمیشود. البته چینش کالدرون ممکن است ایده آل نباشد و مثلا در جایی بی جهت نفرات دفاعی را جابجا کرده باشد که این اشکال است ولی واقعا مشکل اصلی این هم نیست حتی مشکل اصلی مصاحبه های کالدرون هم نیست .... بلکه همانطور که بارها و بارها گفته ام مشکل پرسپولیس در برنامه آماده سازی و تمرینات این تیم است و نه در کوچینگ . مشکل اصلی " عدم آماده سازی متناسب با قهرمان فوتبال ایران " است. ایراد کار پرسپولیس " نقص در برنامه آمادگی جسمانی " این تیم است که آنهم به دلیل عدم شناخت کالدرون از وضعیت و خصلتهای " فیزیکی " بازیکنان ایرانی است .
 • محسن فهیم
  محسن فهیم :
  درود بر فرمانده کالدرون. مشکلات مربوط به کالدرون نبود. تقصیر کالدرون نیست تنها هافبک بازیساز که بشار هست میره و غیبت میکنه. مدیریت تیمی با اینهمه بازیکن سخته . همه می خواهند بازی کنند ولی امیدوارم همه توی پست خودشون بازی کنند. نادری واقعاً در هافبک کارایی نداره. حتی دفاع چپ هم باید گزینه دوم باشه.
 • قلمراد دوم
  قلمراد دوم :
  تبریک به همه نکته جالب قبل از بازی این بود که حسن کچل گفته بود وقت مدارا کردن نداریم، خندیدم، نمیدونم با این روحیه چرا مو در نمیاره
 • پرسپولیس ایران
  پرسپولیس ایران :
  مطمئنا و قطعا تحت هر شرایطی و هر نتایجی در اینده,بهترین و منطقی ترین و دلسوزانه ترین شکل,حمایت قاطعانه از گابریل است تا پایان فصل,
  و انشاالله با خوشحال ترین شکل ممکن برای هواداران پرسپولیس کبیر تمام خواهد شد,
 • رضا مهدوی
  رضا مهدوی :
  حالا به حرف من رسیدید ... تغییرات زیاد در ترکیب پرسپولیس " روش " کالدرون است . اگر کسی فکر میکند او به خاطر این تغییرات در تیم مشکل ایجاد کرده پس باید به مربیگری " زیدان " ، " گواردیولا " ، " مورینیو " و " کلوپ" هم شک کنیم چون من بازیهایی از این تیمهای بزرگ دیده ام که عین 11 نفر تغییر میکنند ولی " وحدت تاکتیکی" تیم برقرار میماند و این کار بزرگی است که کالدرون در حال انجام دادن آن است .. روشی که مربیان " اروپای شرقی " مثل برانکو زیاد نمی پسندند ولی به این دلیل که کارشناسان ! فوتبال ایران زیاد مربی " غیر کروات " به خود ندیده اند فکر میکنند تنها روش کوچینگ همان است ????
  حتی کارلوس کیروش هم از روش تغییرات متوالی بر اساس بازی حریفان استفاده میکرد ولی انتقادی از او نشد و این انتقادات فقط برای کالدرون تدارک دیده شده است .
  اشکال اینکه پرسپولیس علیرغم وجود طرحهای تاکتیکی خوب هنوز نتوانسته به ثبات برسد یک اشکال بزرگتر است و آن " عدم آمادگی جسمی متناسب" بازیکنان است البته این به معنای کتمان کامل برنامه بدنسازی کالدرون نیست بلکه به این معنی است که در فوتبال ایران " قهرمان تیمی است که از نظر فاکتورهای قدرتی و استقامتی بدنسازی از تیمهای دیگر سطح بالاتری داشته باشد"
  در صورتی که این نقیصه برطرف شود اثر آن حتی مهمتر و ماندگارتر از حضور مهاجم خارجی تاپ است ولی اگر کارشناسان عزیز پرسپولیسی مشاوره غلط بدهند نتیجه ای عاید کالدرون و پرسپولیس نمی شود .
 • amir abedyan
  amir abedyan :
  واقعا عالی بود تیم با سه چهارضرب موقعیت ایجادمیکرد.البته مقابل تیمهای دفاعی و تیمهایی که دیر گل بخورن کار راحت نیست.اما الان وظیفه رسانه هاست که با تعریف و تمجید که بیراه هم نیست هم روحیه بازیکنان رو بالا ببرن و هم از کالدرون حمایت کنند د بهش اعتماد به نفس بدن.واقعا بشار عالی بود و اگه یک فوروارد حرفه ای تر داشتیم بیشترگل میزدیم.الان استقلال دیاباته رو خارج کنید چهل درص قدرتشون رو ازدست میدن..امیدوارم با تعرف و حمایت نوشتاری کالدرون رو هم بالا ببرید.همونطوری که الان از استراماچونی دارن اسطوره میسازن..و همین تعریف ها امروز پدیده رو تحت تاثیرقرار داد البته بعلاوه حمایت تماشاگرانشون..
 • حبیب اله شهریاری
  حبیب اله شهریاری :
  برای آقای کالدرون آرزوی موفقیت روز افزون داریم ، کسی که طلسم 9 ساله در مقابل ذوب را شکست و از همه مهم تر ، بازگشت تیم به روزهای اوج ، امروز نزدیک به چهل میلیون هوادار یک بار دیگر به این حقیقت رسیدند که حمایت از تیم یک اصل واقعی است ، همانطور که امروز در ورزشگاه فولادشهر حضور هواداران و تشویق ها چقدر موثر بود ، امیدواریم که در بازیهای خانگی ورزشگاه آزادی را خالی نبینیم .
 • ایبو صامت
  ایبو صامت :
  تازمانی که ورزشگاه رامثل بازی استقلال پرنکنیم مشکل خواهیم داشت
  تیم هم هچی داره غیرازطرفدار
  تیم درشهرستان هابهتربازی میکنه
  دوستان
  تیم مان عالیه
  بااضافه شذت بشاروکمال ومهاجم خارجی ودرک بیشترازاندیشه کالدرون عالی ترهم خواهدشد
  فقط به حمایت نیازداریم
  ره رتبه تیم گل گهردرجدول نگاه نکنید.همین تیم رده پانزده اگرجدی نگیریمشون دردسرسازهستند
  این سه بازی کاری کنیم که اقلا30 هزارنفردرآزادی پشت تیم باشند
  تیمی که نتونه 5000نفرراهم به آزادی بکشونه هم داورهابهش زورمیگند،هم فدراسیون وارکانش وهم پیشکسوت های دوزاری خودش
  وهمه اینهاتیم راضعیف میکنه
  حمایت حمایت حمایت حمایت

نظرسنجی

با توجه به قیمت دلار؛ موافق تمدید قرارداد بشار رسن هستید؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
ذوب آهن
ذوب آهن
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : ؟؟؟
جمعه, 17 مرداد 1399 / ساعت : 20:30
نساجی
نساجی
1 - 1
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : وطنی
داور مسابقه : حمید حاج ملک
شنبه, 11 مرداد 1399 / ساعت : 19:30

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور10
2مهدی ترابی10
3وحید امیری5
4مهدی عبدی4

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن