اکسید هد

زاهدی: از پرسپولیس به یک اشاره تا برگردم

- نظرات : 1 اظهار نظر - بازدید [ 2719 ] - یکشنبه, 17 آذر 1398

زاهدی: از پرسپولیس به یک اشاره تا برگردم

مهاجم سابق پرسپولیس این روزها توانسته در اوکراین آمادگی خود را به رخ بکشد و به مهره تاثیرگذار المپیک دونتسک تبدیل شده است. شهاب زاهدی، بازیکن سابق پرسپولیس بع... 5 out of 5 based on 7 ratings.
زاهدی: از پرسپولیس به یک اشاره تا برگردم

مهاجم سابق پرسپولیس این روزها توانسته در اوکراین آمادگی خود را به رخ بکشد و به مهره تاثیرگذار المپیک دونتسک تبدیل شده است. شهاب زاهدی، بازیکن سابق پرسپولیس بع...

ارتش سرخ دات كام :

مهاجم سابق پرسپولیس این روزها توانسته در اوکراین آمادگی خود را به رخ بکشد و به مهره تاثیرگذار المپیک دونتسک تبدیل شده است.

شهاب زاهدی، بازیکن سابق پرسپولیس بعد از نیم فصل دوری از فوتبال با توجه به اتفاقاتی که در مسیر حضور در لیگ کره جنوبی و تیم سوون سامسونگ شکل گرفت، اکنون با حضور در لیگ اوکراین و تیم المپیک دونتسک، طی هفته های اخیر به چهره تاثیرگذار این تیم تبدیل شده و امیدوار است با تداوم این روند بتواند در مسیر اهداف خود پیشرفت داشته باشد.

*با المپیک دونتسک برای سهمیه اروپا می جنگیم
خدا را شکر شرایط خیلی خوبی دارم و تقریبا شش هفته ای هست که مربی ام به من اعتماد کرده است و می توانم خیلی خوب خودم را نشان دهم و روند گلزنی ام شروع شد و خوشبختانه تا به حالا ادامه دارد . تیم المپیک هم شرایط ایده آلی دارد. قبل از اینکه مربی جدید به تیم ما بیاید در اوایل فصل در انتهای جدول بودیم و یک امتیاز بیشتر نداشتیم ولی بعد از آن شرایط به کلی تغییر کرد ما در حال حاضر برای کسب سهمیه لیگ اروپا تلاش می کنیم.

*از نیمکت نشینی تا درخشش در المپیک دونتسک
زمانی که با این تیم قرارداد بستم توسط باشگاه به اینجا دعوت شده بودم و سرمربی تیم، بازیکن سابق رئال مادرید و یک برزیلی بود و به خوبی مربیگری می کرد. او هیچ شناختی از من نداشت زمانی که زیرنظر این مربی برزیلی تمرین کردم و شرایط فنی ام را دید و از نحوه عملکردم خیلی خوشش آمد و این موضوع باعث شد تا با تیم المپیک قرارداد امضا کنم. بعد از رفتن او، یک مربی اوکراینی جانشینش شد و به این دلیل که به زبان انگلیسی تسلط نداشت ارتباط برقرار کردن با او برای تمامی بازیکنان تیم سخت شد. بعضی از بازیکنان تیم با توجه به شرایط پیش آمده از تیم جدا شدند ولی من تصمیم به ماندن گرفتم که پس از  دو هفته یک مربی اسپانیایی آمد که تا به الان هم  هدایت تیم را به عهده دارد. پس از آمدنش تقریبا با باشگاه به مشکل خوردم گویا به او گفته بودند که به من اعتماد نکند و  اجازه ندهد تا بازی کنم زیرا قرار بود از این تیم جدا شوم. چون نقل وانتقالات بسته شده  بود به زمان خیلی بدی خورده بودیم و هیچ امکانی برای جدایی ام از این تیم فراهم نبود، صبر کردم تا زمانی که تیم ما به یک تعطیلی دوهفته ای خورد و ما یک بازی دوستانه با یک تیم لیگ برتری برگزار کردیم. تیم ما تا آن زمان اکثراً شکست می خورد و نمیتوانست نتیجه بگیرد. خوشبختانه در آن بازی دوستانه تیم ما دو بر صفر پیروز شد که هر دو گل تیم را نیز من به ثمر رساندم بعد از آن مجبور شدند به من فرصت بازی بدهند و به لطف خدا در اکثر بازی ها یا گلزنی کردم یا پاس گل دادم. اینطور شد که سرمربی تیم به من اعتماد کرد و شرایطم در این تیم به کلی تغییر کرد.

*قرارداد دوساله دارم اما به تغییر فکر نمی کنم
در حال حاضر دو سال دیگر با تیم المپیک دونتسک قرارداد دارم اما از لیگ دانمارک و سوئد هم پیشنهاد دارم و یک صحبت هایی هم از یک تیم در لیگ ایران شده است اما فعلاً به قراردادم نسبت به تیم المپیک دونتسک متعهد هستم و از حضورم در این تیم خوشحالم. در اوکراین برای بازیکنی مثل من خیلی سخت است که بخواهد خودش را ثابت کند، خصوصاً در خط جلو  چون اینجا اکثر بازیکنان برزیلی هستند و خیلی خوب فوتبال بازی می کنند. علاوه بر آن دو تیم خیلی بزرگ مثل دینامو و شاختار در لیگ اوکراین حضور دارند و به جز این دو تیم باشگاه های خوب دیگری هم مثل زوریا که در لیگ اروپا عملکرد خوبی داشته وجود دارد. خدا را شکر با توجه به دانش فوتبالی مربی تیم که خیلی کمک حالم بود و چیزهای زیادی در کنارش یاد گرفتم توانستم بازی به بازی پیشرفت کنم و تمامی تلاشم را می کنم که این روند خوب ادامه دار باشد.

*پرسپولیس مثل خانه ام است و از آنها به یک اشاره تا برگردم
تمامی بازی های پرسپولیس را نگاه می کنم. معتقدم که در این فصل کمی با بدشانسی مواجه شده ولی شرایط تیم خوب است و شکی ندارم که بهتر از این هم خواهد شد. همیشه برای پرسپولیس آرزوی موفقیت می کنم چون این تیم را مثل خانه خودم می دانم. زمانی که در پرسپولیس بودم خیلی جوان بودم. پرسپولیس مثل همیشه تیم بسیار بزرگی بود و این بزرگی خیلی کمکم کرد و به جرات می توانم بگویم که هرچه دارم از پرسپولیس است و هیچ شکی در این موضوع ندارم. آنقدر به تیم پرسپولیس علاقه دارم که اگر پیشنهادی از این تیم به من داده شود بدون شک حاضر به ترک اروپا خواهم بود و با کمال میل به پرسپولیس برمی گردم و کافی است فقط یک اشاره کنند!

*شرایط علیپور شاید برای مسی هم پیش بیاید
این را می دانم که پست مهاجم بسیار پر نوسان است و بعضی وقت ها بازیکن تمامی تلاشش را می کند ولی توپ ها گل نمی شود و این تقصیر بازیکن نیست و برای تمامی بازیکنان بزرگ دنیا مثل رونالدو و مسی هم ممکن است پیش بیاید. بنظرم فوتبال شانسی است  و زمان درخشش هیچ بازیکنی دست خودش نیست. در خصوص علیپور چون با او همبازی بودم باید بگویم او عملکرد فوق العاده ای داشته و سطح انتظارات از او بالا است و این موضوع قدری او را تحت فشار قرار داده است، به سبک بازی علی خیلی اعتقاد دارم او فوق العاده است و امیدوارم که بتواند دوباره به روزهای اوجش برگردد. زمانی که آقای برانکو در تیم بود همه چیز تعریف شده بود علی هم دیگر راه نفوذ به دروازه حریف را به خوبی می دانست. در خصوص آقای کالدرون هم باید بگویم که ایشان سبک بازی خودشان را دارند و کمی زمان خواهد برد تا بتوانند این سبک را در تیم جا بیندازند ولی در مجموع آقای کالدرون خیلی مربی خوب و بادانشی است و امیدوارم که پرسپولیس با هدایت او عالی نتیجه بگیرد.

*برانکو ایوانکوویچ بهترین گزینه برای تیم ملی است
در جریان این موضوع نیستم ولی جدا از شناختی که از نحوه عملکرد برانکو دارم می دانم که او انقدر بادانش و با برنامه است که می تواند در این مقطع مناسب ترین گزینه باشد و بیشترین کمک را به تیم ملی می تواند بکند زیرا به واسطه حضور در پرسپولیس، هم به فضای ایران آشنایی دارد و هم به نحوه و سبک بازی بازیکنان ایرانی به همین خاطر به موفقیت او خیلی خوشبین هستم و امیدوارم همه چیز دست به دست هم دهد و ایران بتواند با اقتدار به جام جهانی صعود کند.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
اکسید نیوز
چيدمان به ترتيب :
  • رضا مهدوی
    رضا مهدوی :
    به نظر من زاهدی الان بازیکن خوبی شده و میتواند به تیم کمک کند

نظرسنجی

بهترین بازیکن پرسپولیس برابر سایپا کدام بازیکن بود؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
صنعت نفت
صنعت نفت
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : تختی آبادان
داور مسابقه : امیر عرب براقی
شنبه, 16 اسفند 1399 / ساعت : 15:00
پرسپولیس
پرسپولیس
1 - 0
سایپا
سایپا
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : سید رضا مهدوی
دوشنبه, 11 اسفند 1399 / ساعت : 17:25

گلزنان برتر پرسپولیس

احمد نورالهی
# نام بازیکن تعداد گل
1احمد نورالهی6
2سیدجلال حسینی4
3وحید امیری2
4مهدی عبدی2

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2021 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن