مجله ارتباط

    melibet

شماره 44 کروات در قامت مرد نجات بخش

- نظرات : 4 اظهار نظر - بازدید [ 2867 ] - شنبه, 23 آذر 1398

شماره 44 کروات در قامت مرد نجات بخش

گلر کروات در بازگشت دوباره به ترکیب سرخپوشان با نمایش ایده آلش، به چهارمین کلین شیت فصل دست یافت. بوژیدار رادوشوویچ انتخاب ویژه گابریل کالدرون برای دیدار مقاب... 5 out of 5 based on 15 ratings.
شماره 44 کروات در قامت مرد نجات بخش

گلر کروات در بازگشت دوباره به ترکیب سرخپوشان با نمایش ایده آلش، به چهارمین کلین شیت فصل دست یافت. بوژیدار رادوشوویچ انتخاب ویژه گابریل کالدرون برای دیدار مقاب...

ارتش سرخ دات كام :

گلر کروات در بازگشت دوباره به ترکیب سرخپوشان با نمایش ایده آلش، به چهارمین کلین شیت فصل دست یافت.

بوژیدار رادوشوویچ انتخاب ویژه گابریل کالدرون برای دیدار مقابل سایپا بود؛ دروازه بانی که با توجه به گل به ثبت رسیده در نیمه اول این بازی تفاوت بزرگ بین دو تیم را نیز رقم زد؛ جایی که فلاح زاده با تجربه در درون دروازه سایپا خیلی زود کاخ آرزوهای ابراهیم صادقی را خراب کرد و با گل عجیبی که روی ضربه آکروباتیک وحید امیری دریافت کرد، نارنجی پوشان را در مسیر شکست قرار داد.

رادوشوویچ اما در چهارمین حضور خود در ترکیب اصلی بار دیگر مطمئن نشان داد و روی تک حملات حریف در قامت یک نجات دهنده بزرگ ظاهر شد؛ همانند اتفاقی که از او در آخرین دیداری که مقابل ذوب آهن دیده بودیم تا اکنون با 4 بازی و چهار کلین شیت و چهار پیروزی، سهم بزرگی در حضور پرسپولیس در صدر جدول داشته باشد.

گلر کروات اما حتی تصور چنین آماری را تا به اینجای فصل هم نمی کرد؛ چرا که در روزهای آماده سازی تیم توسط گابریل کالدرون شایعات زیادی حول او مطرح شده بود و حتی تا یک قدمی کنار گذاشته شدن از لیست تیم نیز پیش رفت و ناگهان بازگشت.

رادوشوویچ چهارمین فصل حضورش در پرسپولیس را با حضور در اولین بازی این تیم مقابل پارس جنوبی و دستیابی به اولین پیروزی و اولین کلین شیت به پایان رساند. او در هفته بعد از آن نیز جای ثابتی در ترکیب اصلی به دست آورد و در جریان پیروزی تک گله تیمش مقابل نفت آبادان باز هم با نمایش دیدنی و چند سیو نجات بخش سهم خوبی در پیروزی داشته باشد.

گلر شماره 44 پرسپولیس اما با بدشانسی در تیمی حضور دارد که شماره یک آن دروازه بانی بی رقیب حتی در سطح آسیا است که برای رقابت بر سر عنوان مرد سال آسیا نامزد دو فصل اخیر بوده وگرنه با این عملکرد هرگز کسی نمی توانست تصور نیمکت نشینی او در هفته سوم را داشته باشد. رادو اما به نیمکت دوخته شد تا بار دیگر شانس دوباره ای برای خود بجوید و اعلام کنفدراسیون آسیا برای قرار گرفتن نام علیرضا بیرانوند در جمع سه کاندیدای مرد سال آسیا و حضور او در هنگ کنگ، بار دیگر او را به ترکیب اصلی رساند تا این بار در جدال حساس مقابل ذوب آهن در جمع 11 نفر اصلی قرار گیرد. اوج عملکرد بوژیدار هم در این بازی رقم خورد تا برخلاف تصورات بعد از مدت ها نیمکت نشینی همچنان با انگیزه و سرحال مانع از کمرنگ شدن امیدهای تیمش برای پیروزی شود. بوژیدار در اصفهان مرد شماره یک پرسپولیس بود و بارها با واکنش های خود تیمش را در مسیر پیروزی و کلین شیت حفظ کرد و بی جهت نبود که در پایان بازی با حضور روی تابلوهای تبلیغاتی و کوبیدن مشت بر سینه اش فریاد می زد تا شاید بیشتر از یک گلر ذخیره دیده شود.

با نمایش بی نقص بوژیدار در اصفهان، او در هفته گذشته مقابل گل گهر سیرجان بار دیگر به نیمکت زنجیر شد و شاید اگر حوادث آخر بازی و گلی که روی اتفاق علیرضا بیرانوند دریافت نکرد و در رختکن به آن معترض شد نبود، بار دیگر باید نیمکت نشینی را تجربه می کرد اما کالدرون در ادامه دیسیپلین خاص خود، تصمیم گرفت تا بوژیدار را پیشاپیش دیگر بازیکنان به عنوان یکی از 11 بازیکن اصلی به میدان بفرستد.

بازگشت بوژیدار با همان شماره 44 معروف و جالب توجهش و انرژی فوق العاده ای که بعد از هر واکنش از خود نشان می داد باعث شد تا یک کلین شیت دیگر به نام او ثبت شود. او خصوصا روی ضربه سر عجیب آرمان رمضانی بالاتر از مدافعان پرسپولیس، با رفلکسی دیدنی یکی از واکنش های ویژه این هفته را به نام خود کرد تا بار دیگر در همان سناریوی چند هفته اخیرش، مشت ها را به سینه بکوبد و شاید در دل می گفت: کلین شیت می خواهید؟ به بوژیدار زنگ بزنید!

نمایش موفق او طی چهار بازی این فصل و دیسیپلین خاصی که کالدرون این روزها دنبال می کند، شاید این بار باعث شود تا رقابت شماره 1 و 44 برخلاف فصول اخیر داغ تر از همیشه شود و او نگرانی بابت اینکه بعد از هر بار درخشش باید نیمکت نشین شماره یک ملی پوش ایران باشد، نداشته باشد. علیرضا بیرانوند اکنون در کنار بوژیدار رادوشوویچ بزرگترین سرمایه پرسپولیس محسوب می شوند، آن هم در فصلی که هر تیم شاید در بهترین شرایط خود یک گلر در قواره شماره یک داشته باشد.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
melibet

مجله ارتباط_اخبار
چيدمان به ترتيب :

نظرسنجی

کدام گزینه را عامل مهمتری در قهرمانی پرسپولیس می دانید؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
گل گهرسیرجان
گل گهرسیرجان
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : سیرجان
داور مسابقه : مهدی سیدعلی
شنبه, 25 مرداد 1399 / ساعت : 20:45
پرسپولیس
پرسپولیس
0 - 1
ذوب آهن
ذوب آهن
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : کوپال ناظمی
جمعه, 17 مرداد 1399 / ساعت : 20:30

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور10
2مهدی ترابی10
3وحید امیری5
4مهدی عبدی4

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن