مجله ارتباط

    melibet

خداش در همه حال از بلا نگه دارد

- نظرات : 7 اظهار نظر - بازدید [ 2464 ] - شنبه, 7 دی 1398

خداش در همه حال از بلا نگه دارد

شاید در این شش ماه پر از بلبشو، درست ترین حرف را در مورد گابریل کالدرون، حضرت حافظ زد؛ وقتی در پایان آن ویژه برنامه یلدایی از مرد آرژانتینی خواستند تفالی به د... 5 out of 5 based on 19 ratings.
خداش در همه حال از بلا نگه دارد

شاید در این شش ماه پر از بلبشو، درست ترین حرف را در مورد گابریل کالدرون، حضرت حافظ زد؛ وقتی در پایان آن ویژه برنامه یلدایی از مرد آرژانتینی خواستند تفالی به د...

ارتش سرخ دات كام :

شاید در این شش ماه پر از بلبشو، درست ترین حرف را در مورد گابریل کالدرون، حضرت حافظ زد؛ وقتی در پایان آن ویژه برنامه یلدایی از مرد آرژانتینی خواستند تفالی به دیوان خواجه شیراز بزند و البته که لسان الغیب یکی از شاه بیت هایش را برای او کنار گذاشته بود: «هرآنکه جانب اهل وفا نگه دارد، خداش در همه حال از بلا نگه دارد.»

راستی که چه حیرت انگیز است. پیشکسوت سینما میهمان وی آی پی پرسپولیس در ورزشگاه آزادی شده، اما قبل و بعد از بازی تندترین اهانت ها را به سرمربی همین تیم می کند. نه اینکه فکر کنید سعید راد از مازاد شدن آدام همتی شاکی است؛ او به قول خودش از بردهای یک بر صفر تیم کلافه شده. فقط باباجون آدام یادش نیست برانکو هم از این یک- هیچ ها زیاد داشت و اتفاقا گل یکی از آنها را نوه جانش در دقیقه نود به سپیدرود رشت زد.

خیمه پرسپولیس کالدرون البته از این خودی های غریبه زیاد دارد، مثل سپهر حیدری که کارشناس تلویزیونی بازی با نساجی بود؛ کسی که اول فصل پوست مربی را کند و مزدش را هم با حکم مربیگری در تیم امید پرسپولیس گرفت. مثل مهرداد میناوند که او هم بعد از سلاخی اینستاگرامی کالدرون در روزهای سخت، حالا عضو جدید باشگاه و مدیر شبکه تلوزیونی است. مبارک باشد! نه اینکه گابریل مربی پرفکت یا بی خظایی باشد، اما معامله ها با او در این شش ماه بس جفاکارانه بوده است.

برانکو پا به پای بازیکنان جوانش بالای صد تا ایسلندی زد و همه هم حظ می کردند، اما امروز فیلم دست تکان دادن مربی آرژانتینی برای تماشاگران با تیتر «حرکات عجیب کالدرون بعد از پیروزی» روی خروجی خبرگزاری ها می رود. تازه گابریل در یک حرکت شرم آور دیگر شجاع خلیل زاده را هم در آغوش کشید؛ خدا به دور!

هفت پیروزی پیاپی در سی ویک روز؛ رکوردی که برای برانکو هم قفل بود، اما کالدرون از آن گذشت و البته هنوز هم تریبون دست مخالف هاست. هنوز هم هر بار او را نقطه ای می رسانند که با خشم از نشست خبری بیرون برود. به طعنه برایش تیتر زده بودند: «ناز مربی آرژانتینی خریدار دارد؟» و البته از خودشان نپرسیده بودند کدام ناز؟ اینکه به جای بازیکن خارجی جدید طلب بچه هایم را بدهید یعنی ناز؟ دلم برای پیرمرد می سوزد؛ چون نیم فصل دوم با کارشکنی های بیشتر در راه است، اما خواجه شیراز هنوز دلگرمی می دهد؛ مثل آنچه عوام می گویند: « گر نگهدار من آنست که من می دانم، شیشه را دربغل سنگ نگه می دارد.» ای امان، از این سنگ های بدسگال امان...!


مرتبط با موضوع

تبلیغات
melibet

مجله ارتباط_اخبار
چيدمان به ترتيب :
 • ایبو صامت
  ایبو صامت :
  بابادمت گرم بهروش جان
  جدی جدی کالدرون به جزماهوادارها وخدای مهربان کی راداره؟
 • omid 110
  omid 110 :
  ذر یک جمله بگم...عاشقتم مرد نجیب و متعهد
 • بهرام عظیمی
  بهرام عظیمی :
  خبرنگارهای وابسته به انصاریفرد در کانال ها و گروههای باندی خودشون مرتب تبلیغ می کنند که کالدرون به سمت هیئت مدیره غش کرده و هیئت مدیره هم دشمن انصاریفرد هست! هیچ سند و مدرکی هم ارایه نمی دهند
  اولا آقای انصاریفرد اگر واقعا شرایط اینگونه است چرا استعفا نمی دهید?
  یا چرا صراحتا سنگ اندازی هیئت مدیره را افشا نمی کنید?
  حالا کالدرون به کنار!! چرا پول بشار رسن را نمی دهید?
  کالدرون برود و مربی بعدی بیاید و نتیجه نگیرد که خود جنابعالی هم باید بروید
 • محسن فهیم
  محسن فهیم :
  حرف کالدرون دفاع از منافع پرسپولیس و انتقاد از تبعیض وزارت ورزش است. چرا پول بازیکنان قهرمان از فصل قبل هنوز پرداخت نشده!!؟ کار به جایی رسیده که کالدرون می گوید بازیکن خارجی نمی خواهم و طلب بازیکنان را پرداخت کنید. چرا با وجود وضعیت بسیار بد مالی باشگاه، مدیرعامل باشگاه مصاحبه می کند و می گوید ما هیچ توقعی از دولت و وزارت ورزش نداریم ولی استقلال همه توقعی از دولت و وزارت ورزش دارد و همه کار برای استقلال انجام می شود!!!؟؟ چرا همیشه استقلال باید بیشتر از پرسپولیس هزینه کند و یه عده دلال مثل خطیر، پولها را بالا بکشند و با حربه وزیر پرسپولیسی باجگیری کنند!!؟ برانکو و دستیارانش و رسن، بودیمیر و کالدرون پول نگرفتند. پس کو اون پول آماده ای که قرار بود برانکو بگیره!!!؟؟ چرا وزارت ورزش شفاف سازی نمیکنه بگه آقا با اینکه درآمد کمتری داشتید من همیشه به شما بیشتر پول دادم ولی اینکه جام نمی گیرید مشکل از خودتون هست. چرا وزارت ورزش عملاً مدیر استقلال شده!!؟ بحث تبعیض هاست که باید برطرف بشه. هواداران از حرفها و خواسته های بحق کالدرون برداشت شخصی نکنند. بحث منافع پرسپولیس است.
 • OMID PERSI
  OMID PERSI :
  کالدرون خودشو اثبات کرد تموم شد رفت از این به بعدم حمایت هوادارو داره
  ولی انقد بعضی از هوادارا احمقانه فکر نکنن و با انصاریفرد چپ نیافتن
  کل مشکل کالدرون با هیئت مدیرس مثل نبی و عرب
  لطف کنین اسیر جوی نشین که از سمت استقلالیا راه میافته که مدیرعامل پرسپولیسیمونو پر بدین و تیمو بندازین دست عرب و نبی
 • مهدی ادیب
  مهدی ادیب :
  دمت گرم آقای بهروش! کالدرون هم کارش و هم مرامش در این مدت درست بوده. ظاهراً باید یه تجمع اعتراض آمیز حسابی بگزار کنیم تا هیات مدیره رو عوض کنن.
 • رضا مهدوی
  رضا مهدوی :
  من نمیتوانم نظر درستی در این باره بدهم. در اینکه انصاریفر مدیر پرتلاش و خوش فکری هست شک ندارم ولی با شناختی که از اخلاقیات انصاریفر دارم اون تا کسی را که ایده آل خودش نباشه قبول نداره و از طرفی هم اهل سیاست بازی و مصلحت است. من فکر می کنم که اگر به خود انصاریفرد بود همین الان کالدرون را برکنار میکرد. اون با مربیان چالشی مثل کالدرون سازش نداره . انصاریفر فقط مربی رو برمیتابه که بتونه بالا سرش مدیریت کنه. این در مورد سایر ارکان باشگاه مثل سرپرست و تدارکات و... هم صادق است. به نظر من انصاریفر فکر فوتبالی داره و خیلی از جاها هم درست فکر میکنه و سلیقه خوبی هم داره ولی اون هم مثل خیلی از کارشناسان در مورد کالدرون اشتباه میکنه. شاید فشاری که روی کالدرون برای نتیجه گرفتن قرار دادن باعث شده کالدرون فلسفه خودش که فوتبال زیبا و هجومی است را فدای نتیجه کنه.

نظرسنجی

کدام گزینه را عامل مهمتری در قهرمانی پرسپولیس می دانید؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
گل گهرسیرجان
گل گهرسیرجان
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : سیرجان
داور مسابقه : ؟؟؟
شنبه, 25 مرداد 1399 / ساعت : 20:45
پرسپولیس
پرسپولیس
0 - 1
ذوب آهن
ذوب آهن
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : کوپال ناظمی
جمعه, 17 مرداد 1399 / ساعت : 20:30

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور10
2مهدی ترابی10
3وحید امیری5
4مهدی عبدی4

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن