مجله ارتباط

    melibet

کالدرون از هواداران پرسپولیس خداحافظی کرد

- نظرات : 12 اظهار نظر - بازدید [ 3154 ] - شنبه, 7 دی 1398

کالدرون از هواداران پرسپولیس خداحافظی کرد

 سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس پیش از خروج از ایران با انتشار مطلبی انتقادی نسبت به مسئولان باشگاه، از هواداران خداحافظی کرد. گابریل کالدرون سرمربی تیم فوتب... 3 out of 5 based on 5 ratings.
کالدرون از هواداران پرسپولیس خداحافظی کرد

 سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس پیش از خروج از ایران با انتشار مطلبی انتقادی نسبت به مسئولان باشگاه، از هواداران خداحافظی کرد. گابریل کالدرون سرمربی تیم فوتب...

ارتش سرخ دات كام :

 سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس پیش از خروج از ایران با انتشار مطلبی انتقادی نسبت به مسئولان باشگاه، از هواداران خداحافظی کرد.

گابریل کالدرون سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس با توقف رقابت های لیگ برتر برای مدتی راهی کشور خود آرژانتین شود.

وی در پیامی که در صفحه اینستاگرام خود منتشر کرده است، نوشت: در فرودگاه هستم تا به آرژانتین بروم. دوست نداشتم بدون خداحافظی از هواداران پرسپولیس بروم، هوادارانی که بهترین در دنیا هستند ؛ این را همه می گویند و من هم پس از شش ماه حضورم در ایران تائید می کنم. از اعتماد و لطف هواداران ممنونم. از بازیکنان تیم هم تشکر می کنم که به من اطمینان کردند، بازیکنانی که با تمام وجود تلاش کردند، بدون هیچ توقعی.

در ادامه این پیام آمده است: خیلی از ایرانی ها ممنونم چون هر روز شاهد لطف، احترام و میهمان نوازی آنها بودیم. می روم اما از رفتار باشگاه دلگیر هستم چون مدام می گویند کالدرون به خاطر پول دلخور است اما این آخرین درخواست من بود. چیزی که من می خواهم احترام است، باشگاه به من احترام نگذاشت.

در پایان پیام کالدرون عنوان شده است: برای اینکه منظورم را متوجه شوید، به طور مثال، من و دستیاران هزینه تشریفات فرودگاه را از جیب خودمان پرداخت کردیم چون برای باشگاه مهم نبود و آنطور که وظیفه یک باشگاه بزرگ است، ما را بدرقه نکردند. رفتار باشگاه باید درخور هواداران و تیم باشد. اما با دلی شاد ایران را ترک می کنم، چون تیم و هواداران فوق العاده ای داریم.
مرسی، مرسی، مرسی.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
melibet

مجله ارتباط_اخبار
چيدمان به ترتيب :
 • محسن فهیم
  محسن فهیم :
  آقای کالدرون برای شما احترام قائلیم ولی داری حاشیه سازی میکنی. برای برانکو هم کسی هزینه تشریفات پرداخت نمی کرد. اعضای هیئت مدیره می خواهند کالدرون را روبروی انصاری فرد قرار دهند و انصاری فرد را برکنار کنند. بازی بعدی باید از انصاری فرد حمایت کنیم تا کالدرون متوجه باشه باید حرفه ای باشه و زیر نظر انصاری فرد کار کنه و وارد بازیهای هیئت مدیره خائن نشود. عرب نبی حیا کنید پرسپولیسو رها کنید. ای وزیر خائن این هیئت مدیره خائن را برکنار کن. چرا انصاری فرد عضو هیئت مدیره نیست!!!؟؟
 • رضا مهدوی
  رضا مهدوی :
  ممکن است حرف شما صحیح باشد آقای فهیم که در اینصورت یک توطئه بزرگ از بالا طرح شده است ولی ممکن است قضیه قدرها هم پیچیده نباشد و در حد یک سری سو تفاهم باشد. ولی اینکه انصاریفر هر چند روز یکبار با کالدرون جلسه میگذارد و در پایان هم عکس یادگاری با خنده و قهقهه میگذارند ولی کالدرون در مصاحبه جور دیگری حرف میزند خوب نیست. این وسط بعضیها صادق نیستند. من هم نمیدونم کی ولی باید صبر کرد.
 • امیر نیکروش
  امیر نیکروش :
  درود بر شما جناب فهیم. دقیقا زدید به هدف. صدای پای دلال ها میاد. ظاهرا دلال ها در کنار این هیات مدیره خائن، سعی کردند کالدرون را بیندازند به جان انصاری فرد. کالدرون هم آدرس را اشتباه رفته و فکر کرده ما هم مانند هواداران استقلال 4 سال در حسرت صدر نشینی موقت بودیم که با این عشوه ها بریزیم تو خیابان. من همیشه از روز اول از کالدرون حمایت کردم ولی اگر قرار است نظم باشگاه به هم بخورد و به بهانه تشریفات و پول تاکسی و قهوه و ... برای این مسائل جزئی برای تیم حاشیه درست کند بهتر است برود در خانه اش بنشیند ما با کریم باقری قهرمان 2 گانه خواهیم شد و منت کالدرون را نخواهیم کشید. باید بفهمد هواداران پرسپولیس از انصاری فرد حمایت میکنند و اینجا استقلال نیست که کسی منت یک اجنبی رابکشد.
 • omid 110
  omid 110 :
  افسوس اگر برنگرده
 • ایبو صامت
  ایبو صامت :
  خوب
  پس رفت
  بدون فوت وقت دنبال جانشین باشید
  اقاکریم
  آقایحیی
  نشدوحیدهاشمیان
  فقط زمان راازدست ندید
 • محمد گودرزی
  محمد گودرزی :
  فقط استعفای هیات مدیره خائن و ترکیب انصاری فر کالدرون
 • روح الله م59
  روح الله م59 :
  متاسفانه هر موقع تیم اوج میگیرد باید وارد،حاشیه بشویم آقای کالدرون شما متاسفانه وارد بازی کثیف هیئت مدیره خائن شدی،ولی بدان برای مارهیچ نامی بزرگتر از پرسپولیس نیست وباید تحت نظر آقای انصاری فر باشی وگرنه مجبوریم قیدت را بزنیم سخنان کالدرون نسبت به یک هفته قبل از زمین تا آسمان باهم تفاوت کردن لعنت بر مافیایی که نمیگزارند،انصاری فر کارش،را انجام بده و میخواهند،دوباره یه جونیور براندائو برامون بیارن تا حسابی جیب خودشان را پر کنند وحالا که به مانع سختی،مثل انصاری فر خوردند،میخواهند حذفش،کنند هوادار به هوش،باش
 • abbas mousavi
  abbas mousavi :
  رفتار کالدرون مثل ادمهای کم تجربه ای که تحریکش کرده باشنه ، شاید خبرنگاره ورزش3 دروغ بگه یا حرفها رو تحریف کنه ، شما حق نداری به مدیر ما دشنام بدی ،باید بری رو در رو مشکل حل کنی با حاشیه درست کردن به خودت و تیم ضربه میزنی این چند بار نوشتم تیم شانسی و با تجربه بهترین بازیکنان ایران داره نبیجه میگیره با این بازی دیشب از پس سپاهان و تراکتور و استقلال برمیاند ، انشالل که من اشتباه میکنم.
 • ایبو صامت
  ایبو صامت :
  درفوتبال نتیچه گیری شانسی نداریم
  40 ساله مخاطب پیگیرفوتبالم
  موفقیت شانسی نداریم
 • OMID PERSI
  OMID PERSI :
  قضیه کاملا مشخصه
  هیئت مدیره کالدرون رو اغوا کرده که به سمت اونا غش کنه
  هیئت مدیره ای که حرف دروازبان تیم رو نقض میکنه به خاطر استقلالی ها و به دروغ بدون هیچ سندی میگه وزیر به پرسپولیس کمک کرده و... تکلیفش مشخصه
  امروز باید پشت انصاریفرد باشیم
 • محمد ابراهیم حبیبی
  محمد ابراهیم حبیبی :
  در قضیه کالدرون و انصاریفر البته اگه واقعا اختلافی باشه بنده شخصا پشت انصاریفر هستم. چون مثل روز روشنه که این توطئه وزارت ورزش و هیات مدیره کثیف و خائن پرسپولیس هست برای زمین زدن انصاریفر عزیز بعنوان یه مدیر عامل پرسپولیسی شجاع و تمام عیار . و متاسفانه کالدرون به اشتباه داره توی زمین دشمنان پرسپولیس بازی میکنه. شک نکنید اونقدر که کنار رفتن انصاریفر برای پرسپولیس مضر هست از دست دادن کالدرون ضرر نداره. حذف انصاریفر یعنی حضور افراد دست نشانده ی وزارت مثل عرب و .... و به هدف خوردن تیر وزارت ورزش در عدم قهرمانی پرسپولیس.
 • ایبو صامت
  ایبو صامت :
  من که والله نمیدونم کی راست میگه کی دروع؟
  احساسات مالگدمال عده ائباش کلاش شد ه که خرمن خرمن پول ازپرسپولیس پارومیکنندوحرص وج.شش مال ماست
  دومیلیون دلارپول پرسپولیس به فتارفته وهیسکی جوابگونیست
  حالاهم معلوم نیست کی راست میگه وکی دروغ
  گیج شدم والله

نظرسنجی

پرسپولیس برابر ذوب آهن به چه نتیجه ای دست پیدا خواهد کرد؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
ذوب آهن
ذوب آهن
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : کوپال ناظمی
جمعه, 17 مرداد 1399 / ساعت : 20:30
نساجی
نساجی
1 - 1
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : وطنی
داور مسابقه : حمید حاج ملک
شنبه, 11 مرداد 1399 / ساعت : 19:30

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور10
2مهدی ترابی10
3وحید امیری5
4مهدی عبدی4

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن