دوباره صدرنشین، باز هم در قواره قهرمانی

- نظرات : 2 اظهار نظر - بازدید [ 1499 ] - یکشنبه, 8 دی 1398

دوباره صدرنشین، باز هم در قواره قهرمانی

با شکست 4 گله سپاهان در آبادان پرسپولیس در صدر جدول ماند و به عنوان قهرمانی نیم فصل رسید. عنوانی که فصل قبل به آن دست نیافته بود. با این حال با در نظر گرفتن ا... 5 out of 5 based on 2 ratings.
دوباره صدرنشین، باز هم در قواره قهرمانی

با شکست 4 گله سپاهان در آبادان پرسپولیس در صدر جدول ماند و به عنوان قهرمانی نیم فصل رسید. عنوانی که فصل قبل به آن دست نیافته بود. با این حال با در نظر گرفتن ا...

ارتش سرخ دات كام :

با شکست 4 گله سپاهان در آبادان پرسپولیس در صدر جدول ماند و به عنوان قهرمانی نیم فصل رسید. عنوانی که فصل قبل به آن دست نیافته بود. با این حال با در نظر گرفتن اینکه یک هفته از نیم فصل دوم هم برگزار شده باید شرایط پرسپولیس در هفته شانزدهم این فصل را با شرایط سرخ ها در همین هفته طی فصول گذشته مقایسه کرد.

با توجه به اینکه پرسپولیس در چهار فصل گذشته توسط برانکو هدایت شد و یک نایب قهرمانی و سه قهرمانی متوالی به دست آورد همچنان مقایسه ها بین کالدرون و برانکو یکی از داغ ترین مباحث امروز پرسپولیسی هاست و مقایسه آمار نتایج پرسپولیس در پایان هفته شانزدهم این فصل با چهار فصل گذشته می تواند جواب های جالبی برای هواداران پرسپولیس داشته باشد.

پرسپولیس در پایان هفته شانزدهم لیگ نوزدهم صدرنشین است در حالی که هر سه فصل قبل هم این رده را در اختیار داشت. سرخ ها اما در فصل اول حضور برانکو یعنی لیگ پانزدهم بعد از 16 بازی در رده ششم ایستاده بودند.

پرسپولیس کالدرون با کسب 11 برد از 16 بازی آمار بسیار خوبی ثبت کرد در حالی که تیم برانکو فقط در لیگ هفدهم به 11 برد از این تعداد بازی رسیده بود.

پرسپولیس کالدرون فقط یک بار مساوی کرد که مقابل ماشین سازی ثبت شد در حالی که تیم های برانکو در 16 مسابقه حداقل 4 و حداکثر 6 مساوی داشتند.

از نظر باخت تیم کالدرون شرایط خوبی در نیم فصل اول و بازه زمانی 16 هفته ای نداشت و 4 بار باخت. آماری که مشابه آمار تیم برانکو در لیگ پانزدهم است اما قهرمان سه فصل گذشته در 16 هفته دو فصل تنها یک باخت داشت و فصل قبل در پایان هفته شانزدهم بدون باخت بود.

از نظر گل زده هم با اینکه بسیاری معتقدند تیم این فصل کالدرون در خط حمله خوب نبوده اما از دو فصل برانکو بیشتر گل زده. پرسپولیس کالدرون در 16 بازی 20 گل زده در حالی که تیم برانکو در لیگ های هجدهم و شانزدهم که قهرمان شد 19 گل زده بود. البته گل های زده سرخ ها در لیگ های پانزدهم و هفدهم در همین مقطع زمانی 23 و 28 بود.

از نظر گل خورده هم آمار تیم کالدرون خوب است و در 16 بازی فقط 7 گل خورده اما تیم برانکو در لیگ های شانزدهم و هجدهم از این هم کمتر گل خورده بود.

در نهایت اینکه از نظر امتیاز تیم فعلی پرسپولیس و کالدرون در پایان هفته شانزدهم درست به اندازه تیم فصل قبل برانکو امتیاز گرفته و از 16 بازی 34 امتیاز دارد. اگر آمار تیم برانکو در لیگ پانزدهم را به حساب نیاوریم (26 امتیاز از 16 بازی) تیم های قهرمان برانکو در سه فصل گذشته به ترتیب 35، 37 و 34 امتیاز کسب کرده بودند که کالدرون به آخری رسید.


مرتبط با موضوع

چيدمان به ترتيب :
  • محسن فهیم
    محسن فهیم :
    آقای انصاری فرد، شما که شهامت داشتی و رفتی توی تلوزیون و مستند گفتی نمی خواهند پرسپولیس قهرمان بشه چرا نمیگی اختیاری ندارم!!؟ چرا نمیگی عضو هیئت مدیره نیستم!!؟ چرا نمیگی وزیر حمایت نمیکنه!!؟ چرا نمیگی این هیئت مدیره خائن باید بروند و آدمهای همدل و همسو بیایند!!!؟ آقای انصاری فرد، اگه شما هم با این هیئت مدیره همراه و دمخور بشی زود اعتبارت را از دست میدی. همه چیز با پنهان کاری و محافظه کاری و خنده حل نمیشه. باید پیش وزیر بروی و درخواست کنی هیئت مدیره عوض بشه. اینها خائن به امانت هواداران هستند. نیم فصل قراره مهاجم درجه یک خارجی جذب کنید کو!!!؟؟ بعد میگید به باشگاه فشار نیارید. فشار نیاریم که بعد نیم فصل انتظار بازیکنی جذب نشه!!!؟؟
  • ایبو صامت
    ایبو صامت :
    تزتین بحران به سلامت عبورنکنیم این صدرنشینی بدجوربه بادمیره

نظرسنجی

پرسپولیس برابر فولاد به چه نتیجه ای دست پیدا خواهد کرد؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
فولاد
فولاد
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : محمد حسین زاهدی فرد
دوشنبه, 29 دی 1399 / ساعت : 16:40
استقلال
استقلال
2 - 2
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : رضا کرمانشاهی
دوشنبه, 22 دی 1399 / ساعت : 16:35

گلزنان برتر پرسپولیس

احمد نورالهی
# نام بازیکن تعداد گل
1احمد نورالهی2
2میلاد سرلک1
3وحید امیری1
4مهدی عبدی1

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2021 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن