bahrami_head

سرگیجه سرخ؛ سلام آقای سلطانی فر!

- نظرات : 5 اظهار نظر - بازدید [ 2498 ] - یکشنبه, 8 دی 1398

سرگیجه سرخ؛ سلام آقای سلطانی فر!

پرسپولیس با کسب هفتمین پیروزی پیاپی، در بهترین فرم ممکن راهی تعطیلات نیم فصل شد، اما فضای این باشگاه کوچک ترین شباهتی به اوضاع و احوال فنی تیم ندارد. اگر کسی ... 5 out of 5 based on 14 ratings.
سرگیجه سرخ؛ سلام آقای سلطانی فر!

پرسپولیس با کسب هفتمین پیروزی پیاپی، در بهترین فرم ممکن راهی تعطیلات نیم فصل شد، اما فضای این باشگاه کوچک ترین شباهتی به اوضاع و احوال فنی تیم ندارد. اگر کسی ...

ارتش سرخ دات كام :

پرسپولیس با کسب هفتمین پیروزی پیاپی، در بهترین فرم ممکن راهی تعطیلات نیم فصل شد، اما فضای این باشگاه کوچک ترین شباهتی به اوضاع و احوال فنی تیم ندارد. اگر کسی نشست خبری بعد از بازی را بدون اطلاع از نتیجه تماشا می کرد، لابد گمان می برد این یک محاکمه بعد از شکست است؛ صحنه یک جنگ علنی بین مربی ناکام و باشگاه گرفتار. پشت پرده این همه خشم، این همه عصیان چیست و آیا تیمی که اینطور تا خرخره در حاشیه گیر کرده، می تواند شرایط مطلوب موجود را تا انتها حفظ کند؟

جا دارد در همین لحظه تاریخی یک سلام گرم خدمت وزیر محترم ورزش عرض کنیم؛ جناب مسعود سلطانی فر که تنها وجه مشترک سرخابی ها، عدم رضایت از عملکرد و سیاست های ایشان است. مطلقا تعجب نمی کنیم اگر آقای وزیر ندانند در فاز مدیریتی باشگاه پرسپولیس (یکی از زیرمجموعه های وزارتخانه) چه اتفاقات مهیبی در جریان است. بنابراین برای ایشان می نویسیم که مدت هاست یک دو پارگی وحشتناک بین مدیرعامل و هیأت مدیره به وجود آمده؛ تنش مخرب و غیرقابل انکاری که شدیدترین لطمه ممکن را به تیم زده است. هواداران به دو گروه تبدیل شده اند؛ برخی جانب هیأت مدیره را می گیرند و عده ای نیز در صف حامیان مدیرعامل هستند. مربی خارجی هم مثل گوشت قربانی وسط این مهلکه گرفتار شده و از این سو به آن سو کشانده می شود.

ببخشید که از این کلمه استفاده می کنیم؛ اما به معنای واقعی کلمه «مسخره» است اگر تصور کنیم محمدحسن انصاری فرد را همین هیأت مدیره موجود، با رضایت قلبی مدیرعامل کرده باشد. اینکه حق با کدام طرف است خودش یک داستان مفصل دیگر دارد، اما آنچه به وضوح می بینیم این است که دو طرف برای تخریب هم از هیچ کاری فروگذار نیستند. آنها نیروهای شان را در رسانه ها و فضای مجازی بسیج کرده اند تا ریشه طرف مقابل را بزنند.
شطرنج وحشتناکی شروع شده که در نهایت هم تنها «مات»شونده آن، هوادار بی گناه و از همه جا بی خبر است. اگر از ما می شنوید، از صمیم قلب عقیده داریم هیچ کدام از این
 دو طرف آنقدرها پاک و منزه نیستند؛ نه مدیرعامل و رفقای سناریونویسی او و نه هیأت مدیره ای که اخیرا دندانپزشک جناب وزیر هم به عضویت آن درآمده است!

کاش یک جا جلوی این بازی زیانبار قدرت گرفته شود؛ قبل از آنکه کار از کار بگذرد و قطار تیم از ریل بیرون برود. این وضعیت مضحک و پر از نفاق بین مدیران باشگاه مطلقا قابل تحمل نیست و این بار کج، دیر یا زود زمین می خورد. به صحنه بیایید و کادر مدیریتی را یکپارچه کنید. حداقلش آن است که یک گروه از مدیران ضعیف، بهتر از دو گروه متخاصم از همین جنس مدیران است؛ کسانی که نه تنها کار بلد نیستند، بلکه مدام به دست و پای هم می پیچند. «طلوع» کنید آقای وزیر؛ البته اگر زحمتی نیست!


مرتبط با موضوع

تبلیغات
bahrami_news
چيدمان به ترتيب :
 • ایبو صامت
  ایبو صامت :
  عالی عالی
  من به شدت نگران این دودستگی هستم
  استقلالی هاهرچه که هست همه شان باتمام توان ایستاده اندواستراماچونی رامیخواهند
  پرسپولیسی ها گروهی هواداراتصاری فردشده اندوانتظادردارند کالدرون دربرابرش کوتاه بیاید
  وگروهی هوادارمطلق کالدرون هستند که به هیئت مدیره نزدیکتراست
  ضمن اینکه به میدان آمدن وزیرلازم است هواداران هم بایدسنگ هاشان راوابکنندو یکدست شوند
  بازهمدراین باره نظرخواهم گذاشت
  دوستان نظرات شان رادریغ نفرمایندکه درمرحله خطرناکی هستیم
 • محمد ابراهیم حبیبی
  محمد ابراهیم حبیبی :
  در هر صورت انصاریفرد و همکاراش از جنس پرسپولیسند و ارجح هستند.
 • بهار شراهی
  بهار شراهی :
  کاملا مشخصه مدیریت نباید فدای سرمربی بشه...آرامش و امنیت پرسپولیس همین الآن هم با وجود مشکلات از استقلال بیشتره...چرا؟؟؟ چون مدیریت داره خوب عمل میکنه...
  اگر مدیر قوی نباشه هر سرمربی باشه نمیتونه موفق بشه.....اون چیزی که زمان رفتن برانکو خیلی آزاردهنده بود احساس کمبود از ناحیه مدیریت بود برانکو مثل کالدرون بهانه نگرفت...برای پول هم خیلی صبر کرد...
 • حبیب اله شهریاری
  حبیب اله شهریاری :
  ناراحتی بیش از حد آقای کالدرون هم از همین موضوع پول بود ، ایشان آدم دنیا ندیده ای نبود حرف هایش را سربسته می زد ، از اینکه در مدیریت باشگاه اختلاف شدیدی وجود دارد رنج می برد ، که عامل اصلی آن هم شخص وزیر ورزش می باشد ، آقای وزیر خیلی دوست داشتند که یکی دیگر از دوستان گرمابه و گلستانشان جانشین مدیر قبلی که متاسفانه آن جناب هم دست کمی از دندانپزشک شخصی آقای وزیر نداشتند بشود .
  تا کی باید این انتصابات اعلیحضرتانه را شاهد باشیم .
  حتما باید چند هزار هوادار درب وزارتخانه را از جا بکنند تا آقای وزیر کمی به خود بیایند و بدانند با این هوادار نمی شود لابی کرد و حیثیت یک باشگاه را به خاطر رفیق بازی و عطا کردن پست های ملوکانه بر باد داد.
 • رضا مهدوی
  رضا مهدوی :
  آقایان قرار نیست کسی قربانی کسی شود. شما هواداران چرا جنگ دوقطبی ایجاد می کنید؟ جنگ دوقطبی در کار نیست. ما هواداران باید از کالدرون و انصاریفر از هر دو دفاع کنیم. باید کمپین بگذاریم و اگر قضیه درست نشد اجتماع کنیم . از انصاریفر بخواهیم روراست تر باشد و از کالدرون حمایت کند و از کالدرون بخواهیم از کسی که به او خط میدهد دوری کند.
  من طرف هر دو نفر هستم چون اعتقاد دارم هم انصاریفر و هم کالدرون هیچیک دنبال نابود کردن نیستند . یکی به خاطر اعتبار و کارنامه اش و دیگری از جنس پرسپولیس است.
  # پس از هر دو حمایت کنید. راه درست اینست

نظرسنجی

پرسپولیس برابر ماشین سازی به چه نتیجه ای دست پیدا خواهد کرد؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
ماشین سازی
ماشین سازی
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : بنیان دیزل
داور مسابقه : ؟؟؟
جمعه, 20 تیر 1399 / ساعت : 20:15
پرسپولیس
پرسپولیس
1 - 0
شاهین بوشهر
شاهین بوشهر
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : سیدوحید کاظمی
شنبه, 14 تیر 1399 / ساعت : 21:00

گلزنان برتر پرسپولیس

مهدی ترابی
# نام بازیکن تعداد گل
1مهدی ترابی9
2علی علیپور8
3وحید امیری5
4مهدی عبدی3

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن