مجله ارتباط

    melibet

مدافعان شناور و بهترین خط دفاع لیگ

- نظرات : 2 اظهار نظر - بازدید [ 1978 ] - یکشنبه, 8 دی 1398

مدافعان شناور و بهترین خط دفاع لیگ

با توجه به ترافیک بازیکن در خط دفاعی پرسپولیس، با تدابیر گابریل کالدرون ضمن خنثی کردن حواشی پیرامون این موضوع، مدافعان این تیم عملکرد قابل قبولی داشته اند... ... 4 out of 5 based on 5 ratings.
مدافعان شناور و بهترین خط دفاع لیگ

با توجه به ترافیک بازیکن در خط دفاعی پرسپولیس، با تدابیر گابریل کالدرون ضمن خنثی کردن حواشی پیرامون این موضوع، مدافعان این تیم عملکرد قابل قبولی داشته اند... ...

ارتش سرخ دات كام :

با توجه به ترافیک بازیکن در خط دفاعی پرسپولیس، با تدابیر گابریل کالدرون ضمن خنثی کردن حواشی پیرامون این موضوع، مدافعان این تیم عملکرد قابل قبولی داشته اند...

پرسپولیس در فصل جاری و در عمق دفاع به صورت شناور و چرخشی از 3 دفاع وسط خود بهره برده است؛ گرچه از بین هرسه نفر ظاهرا کالدرون اعتقاد بیشتری به شجاع خلیل زاده دارد اما در تمام مدت نیم فصل و 16 بازی انجام شده شاهد حضور مدافعان وسط پرسپولیس به صورت چرخشی در ترکیب بودیم.

اینکار گرچه با انتقاداتی همراه بود اما در نگاه اول منطقی به نظر می رسید؛ پرسپولیس 3 دفاع وسط در اختیار دارد که قطعا در پست شان بهترین های ایران هستند و نیمکت نشین شدن هرکدام می توانست با حواشی همراه باشد. بنابراین بازی دادن به هر 3 مدافع میانی، نخست باعث کنترل حواشی شد.

ضمنا خط دفاع پرسپولیس با 7 گل خورده در 16 بازی، عنوان بهترین خط دفاع لیگ نوزدهم تا نیم فصل را تصاحب کرد تا به انتقادات فنی نیز پاسخ داده شود.

گفتنی است بعد از پرسپولیس، تیم های نفت مسجدسلیمان (با 8 گل خورده)، شهر خودرو و فولاد (با 9 گل خورده) و سپاهان (با 10 گل خورده) بهترین خطوط دفاعی را به خود اختصاص دادند.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
melibet

مجله ارتباط_اخبار
چيدمان به ترتيب :
 • وحيد خان بابالو
  وحيد خان بابالو :
  اقاچرا طرفدارای مانمیریم حق تیمومث استقلالیابگیریم وزیرورزش انصاریفرد رو اورده بدون اینکه واردهییت مدیرش کنه تیم مدیریتی پرسپولیسو وارد درگیری کرده ک ریشه تیمو بزنن وقتی میبینن توزمین حریف نیستن
  کالدرون هم دوسه تاتیم ضعیف روبرده فک کرده چ گلی بسرتیم زده والاامسال فوتبال خوبی ازپرسپولیس ندیدیم بزارپنج هفته نیم فصل دوم بره ببینیم چندتابردوباخت میاری بعد انقداعتراض کن
  بنظرم بایدطرفداراجمع شن جلوباشگاه تکلیف هییت مدیره رو روشن کنن ک اورده ای ندارن چراتوباشگاه بزرگی مثل پرسپولیسن
 • رضا مهدوی
  رضا مهدوی :
  ما هم که از اول گفتیم مشکل تغییر نفرات نیست و این روش کالدرون است ولی کارشناسان بزرگی مثل سپهر حیدری نمی فهمن. اونا موقع تحلیل بازیها میان تلویزیون و فقط همین جملات کلیشه ای "ترکیب ثابت" ، "باید به ترکیب ثابت برسه"، "هنوز شناخت پیدا نکرده" را میگن این در حالیست که سیستم چرخشی یکی از کارهای اساسی و ریشه ای است که مربیان بزرگ در جهت ایجاد "وحدت تاکتیکی" و یا به عبارت ساده تر جا انداختن تاکتیکهای تیمی برای "تمام" نفرات تیم انجام میدهند و نه فقط 13-14 نفر در حالیکه در تیم برانکو چنین چیزی نبود و بر خلاف نظر آقایان این یک ضعف در تیم برانکو بود که سایر نفرات نسبت به نفرات اصلی فاصله داشتند و وقتی هم وارد ترکیب میشدند چند هفته زمان میبرد تا درک تاکتیکی پیدا کنند و سرخط شوند.
  البته مطمئن هستم که با اولین باخت سپهر حیدری و فرزاد آشوبی و....علت باخت را به همین موضوع ربط می دهند چون آنها بجز این تحلیل دیگری ندارند.

نظرسنجی

با توجه به قیمت دلار؛ موافق تمدید قرارداد بشار رسن هستید؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
ذوب آهن
ذوب آهن
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : کوپال ناظمی
جمعه, 17 مرداد 1399 / ساعت : 20:30
نساجی
نساجی
1 - 1
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : وطنی
داور مسابقه : حمید حاج ملک
شنبه, 11 مرداد 1399 / ساعت : 19:30

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور10
2مهدی ترابی10
3وحید امیری5
4مهدی عبدی4

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن