bahrami_head

فنونی زاده: پرسپولیس زیبا بازی نمی کند اما عالی نتیجه می گیرد

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 629 ] - دوشنبه, 9 دی 1398

فنونی زاده: پرسپولیس زیبا بازی نمی کند اما عالی نتیجه می گیرد

پرسپولیس کالدرون در این فصل تبدیل به تیمی شده که به حریفان موقعیت نمی دهد حتی اگر ده نفره بازی کند و حتی اکثر گل های محدودی را هم که دریافت کرده روی ضربات ایس... 5 out of 5 based on 1 ratings.
فنونی زاده: پرسپولیس زیبا بازی نمی کند اما عالی نتیجه می گیرد

پرسپولیس کالدرون در این فصل تبدیل به تیمی شده که به حریفان موقعیت نمی دهد حتی اگر ده نفره بازی کند و حتی اکثر گل های محدودی را هم که دریافت کرده روی ضربات ایس...

ارتش سرخ دات كام :

پرسپولیس کالدرون در این فصل تبدیل به تیمی شده که به حریفان موقعیت نمی دهد حتی اگر ده نفره بازی کند و حتی اکثر گل های محدودی را هم که دریافت کرده روی ضربات ایستگاهی بوده است. پرسپولیس در جریان بازی به حریفانش موقعیت چندانی نمی دهد و این دستاورد کالدرون است. در این رابطه و استفاده کالدرون از سیستم چرخشی در بین بازیکنان نظرات مرتضی فنونی زاده مدافع سابق پرسپولیس را جویا شدیم.
   
*سیستم نوبتی کالدرون با انتقاداتی مواجه شد، شما این روش را می پسندید؟
 من موافق سیستم چرخشی هستم و ایرادی در این کار نمی بینم. پرسپولیس در سه جام درگیر مسابقات بوده و در آینده مسابقات بسیار دشوار لیگ قهرمانان را هم پیش رو خواهد داشت، به همین دلیل کالدرون در تصمیمی درست از همه بازیکنان به نوبت استفاده کرده و به نوعی آنها را در جریان بازی حفظ می کند، از همین رو من ایرادی در استفاده چرخشی نمی بینم و معتقدم بازیکنان در بهترین شرایط حفظ شده اند و به جز چند بازیکن جوان بقیه همگی در بهترین فرم ممکن توانایی های شان را نشان داده اند.

*اما برانکو برخلاف کالدرون از تعدادی بازیکن مشخص استفاده می کرد و ارنجش را خیلی کم تغییر می داد؟
 برانکو هم مربی بسیار خوبی بود اما بالاخره هر مربی ای روش و سیستم کاری خودش را بر اساس تفکراتش دنبال می کند و در این رابطه کسی نمی تواند از کالدرون ایرادی بگیرد، چه بسا  تیم کالدرون خیلی خوب هم نتیجه گرفته و با صدرنشینی به کار خودش در نیم فصل پایان داده است.

*عملکرد مدافعان تیم را با توجه به کسب بهترین عنوان خط دفاعی نیم فصل اول چگونه ارزیابی کردید؟
 خط دفاعی تیم پرسپولیس دارای بهترین عملکرد بوده و کمترین گل خورده را داشته است. در این موفقیت البته چند عامل مهم وجود داشته اند اول اینکه دو هافبک دفاعی در جلوی مدافعان بازی می کنند که شاید در این بین یکی از آنها که محسن ربیع خواه باشد از جلوی مدافعان تکان نمی خورد؛ بازیکنی که با وجود زیبا بازی نکردنش نقش مهمی در گل نخوردن تیمش دارد، از سوی دیگر تیم کالدرون با گلرهایی نظیر بیرانوند و رادو شویچ عالی کار کرده و با چندین کلین شیت بیشترین موفقیت را در خط دفاعی داشته است.

*پرسپولیس زیبا بازی نمی کند، این موضوع در کنار صدرنشینی سرخ پوشان در نیم فصل ارزشمند است؟
 پرسپولیس از گذشته هجومی ترین تیم ایران بوده است و بهترین مهاجمان را در اختیار داشته اما کمبود مهاجم در کنار روش دفاع و ضدحمله این فصل پرسپولیس موجب شده تا پرسپولیس خیلی زیبا بازی نکند اما به هر حال نکته مهم جایگاه پرسپولیس و صدرنشینی سرخ پوشان است که نکته مهم و بسیار حائز اهمیت همین روش کالدرون است، از همین رو کسی نمی تواند از کالدرون ایرادی بگیرد و مربی پرسپولیس با نتایجی که کسب کرد جای پای خودش را در تیم محکم ساخت.
امیدوارم در نیم فصل خواسته های به حق مربی پرسپولیس برآورده شود تا این مربی بتواند بهترین عنوان ممکن را برای پرسپولیس به ازمغان بیاورد و در سه جام هم بهترین نتایج را کسب کند.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
bahrami_news

نظرسنجی

پرسپولیس برابر ماشین سازی به چه نتیجه ای دست پیدا خواهد کرد؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
ماشین سازی
ماشین سازی
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : بنیان دیزل
داور مسابقه : رضا کرمانشاهی
جمعه, 20 تیر 1399 / ساعت : 20:15
پرسپولیس
پرسپولیس
1 - 0
شاهین بوشهر
شاهین بوشهر
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : سیدوحید کاظمی
شنبه, 14 تیر 1399 / ساعت : 21:00

گلزنان برتر پرسپولیس

مهدی ترابی
# نام بازیکن تعداد گل
1مهدی ترابی9
2علی علیپور8
3وحید امیری5
4مهدی عبدی3

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن