bahrami_head

آقای بردهای میلیمتری

- نظرات : 1 اظهار نظر - بازدید [ 1304 ] - دوشنبه, 9 دی 1398

آقای بردهای میلیمتری

اگرچه ویدئویی جنجالی از سعید راد منتشر شده که از کالدرون به دلیل سبک هدایت تیمش انتقاد شدیدی می کند، اما این پرسپولیس چراغ خاموش کالدرون از لحاظ آماری در جمع ... 5 out of 5 based on 5 ratings.
آقای بردهای میلیمتری

اگرچه ویدئویی جنجالی از سعید راد منتشر شده که از کالدرون به دلیل سبک هدایت تیمش انتقاد شدیدی می کند، اما این پرسپولیس چراغ خاموش کالدرون از لحاظ آماری در جمع ...

ارتش سرخ دات كام :

اگرچه ویدئویی جنجالی از سعید راد منتشر شده که از کالدرون به دلیل سبک هدایت تیمش انتقاد شدیدی می کند، اما این پرسپولیس چراغ خاموش کالدرون از لحاظ آماری در جمع بهترین های تاریخ پرسپولیس قرار دارد. شاید بردهای میلیمتری یک بر صفر و پرتعداد پرسپولیس به مذاق خیلی ها خوش نیاید و شاید سبک بازی تیم را هواداران نپسندند اما هرچه باشد آمار بردهای کالدرون در نیم فصل اول حضورش در پرسپولیس بالاتر از تیم قهرمان پروین و قطبی و همسنگ تیم درخشان دوران برانکو است.

سرخ ها با پرسپولیس در 19 بازی این فصلش با برانکو 14 پیروزی کسب کرده که 11 پیروزی از این آمار متعلق به بازی های لیگ برتر است. از میان 3 مربی که پرسپولیس را قهرمان لیگ برتر کرده اند، تنها یک مربی نیم فصل اولش را با 11 برد پشت سر گذاشته. پرسپولیس علی پروین در فصلی که قهرمان شد، بازی های نیم فصل اولش را با 10 پیروزی پشت سر گذاشته و تیم قهرمان قطبی هم در نیم فصل اولش 10 پیروزی کسب کرده بود. تنها تیم برانکو بود که در دو فصل نخست قهرمانی اش از 16 بازی 11 پیروزی را کسب کرده و در فصل سوم قهرمانی اش هم موفق به ثبت 9 پیروزی شده بود.

با نگاهی به این آمار درمی یابیم پرسپولیس کالدرون کارنامه درخشانی در نیم فصل اول از خود به جای گذاشته، اگرچه تیمش از نظر نمایش بازی زیبا نتوانسته نظر مثبت هواداران را جلب کند اما سختکوشی اش برای رسیدن به پیروزی و کسب نتیجه مطلوب ستودنی است؛ تیمی که حتی در بازی پرفشاری که 10نفره هم شده، کوتاه نمی آید و یکی دیگر از همان بردهای یک بر صفرش را دشت می کند تا نیم فصل را با آمار درخشان 11 پیروزی پشت سر بگذارد.

اگر نگاهی به تعطیلات پیش فصل لیگ امسال بیندازیم، می بینیم باشگاه پرسپولیس یکی از تیم هایی بود که خیلی دیر سرمربی اش را شناخت. ماجرای رفتن برانکو و دلخوری شدید هواداران موجب شد کالدرون خیلی دیر به تیمش اضافه شود و حتی وقتی هم اضافه شد، از او استقبال خوبی نشود اما او خیلی زود خودش را در پرسپولیس پیدا کرد و علی رغم مقاومت هایی که می شد، توانست خیلی هم مصرانه فلسفه فوتبالی اش را در این تیم پیاده کند. ایستادگی اش در جمع کردن حواشی و استفاده حداکثری از ابزاری که در دست داشت هم موجب شد خیلی زود تیمش را جمع و جور کند. همین است که در تیم او ترابی و علیپور و احمد نوراللهی در مرکز توجهات هستند و بار اصلی پیروزی های تیم روی دوش آنها حمل می شود. همین هم موجب می شود آنها علی رغم عملکرد نه چندان خوبی که در برخی بازی ها از خود به نمایش می گذارند، در نهایت با پیروزی زمین را ترک می کنند. پرسپولیس کالدرون اگرچه هنوز دل هواداران را به دست نیاورده اما تیم گردن کلفتی محسوب می شود که به این راحتی ها نمی خواهد قافیه را ببازد؛ تیمی که از دل بازی های سخت بردهای میلمتری را کسب می کند.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
bahrami_news
چيدمان به ترتيب :
  • amir abedyan
    amir abedyan :
    اگه یک فوروارد خوب و یک هافبک طراح خوب بخرن تیم بهتر هم میشه..اگه نخرن برای آسیا کار سخت میشه..

نظرسنجی

پرسپولیس برابر ماشین سازی به چه نتیجه ای دست پیدا خواهد کرد؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
ماشین سازی
ماشین سازی
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : بنیان دیزل
داور مسابقه : ؟؟؟
جمعه, 20 تیر 1399 / ساعت : 20:15
پرسپولیس
پرسپولیس
1 - 0
شاهین بوشهر
شاهین بوشهر
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : سیدوحید کاظمی
شنبه, 14 تیر 1399 / ساعت : 21:00

گلزنان برتر پرسپولیس

مهدی ترابی
# نام بازیکن تعداد گل
1مهدی ترابی9
2علی علیپور8
3وحید امیری5
4مهدی عبدی3

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن