مجله ارتباط

    melibet

توضیح طلبکار میلیاردی باشگاه در مورد آخرین وضعیت مطالباتش

- نظرات : 1 اظهار نظر - بازدید [ 1355 ] - دوشنبه, 9 دی 1398

توضیح طلبکار میلیاردی باشگاه در مورد آخرین وضعیت مطالباتش

یکی از طلب کاران بزرگ باشگاه پرسپولیس در مورد آخرین وضعیت مطالباتش از این باشگاه توضیحاتی ارائه داد. رسول دوره در گفت وگویی، درباره آخرین وضعیت مطالباتش از با... 5 out of 5 based on 2 ratings.
توضیح طلبکار میلیاردی باشگاه در مورد آخرین وضعیت مطالباتش

یکی از طلب کاران بزرگ باشگاه پرسپولیس در مورد آخرین وضعیت مطالباتش از این باشگاه توضیحاتی ارائه داد. رسول دوره در گفت وگویی، درباره آخرین وضعیت مطالباتش از با...

ارتش سرخ دات كام :

یکی از طلب کاران بزرگ باشگاه پرسپولیس در مورد آخرین وضعیت مطالباتش از این باشگاه توضیحاتی ارائه داد.

رسول دوره در گفت وگویی، درباره آخرین وضعیت مطالباتش از باشگاه پرسپولیس اظهار داشت: همه می دانند که داستان طلب ما از پرسپولیس چیست و این طلب چقدر است. ما برای گرفتن طلب حدوداً سه و نیم میلیاردی خود اظهارنامه پر کردیم و راه های قانونی را می رویم. من و شرکتم از زمان مدیرعاملی نژادفلاح تا همین الان به بهترین شکل به باشگاه پرسپولیس سرویس دادیم و برای موفقیت پرسپولیس خرج کردیم اما الان شرایط طوری شده که حتی طلب ما را نمی دهند.

وی ادامه داد: بارها شده که ما به صورت دستی و قرض به پرسپولیس پول دادیم اما الان خبری از پرداخت طلب ما نیست و مدیران و اعضای هیئت مدیره باشگاه هیچ عکس العملی نشان نمی دهند. من بارها از بازار و حتی دوستانم پول جمع کردم و پول قرض کردم تا بتوانیم مشکلات مالی پرسپولیس را رفع کنیم. از تامین اردو، مسابقه، اجاره زمین و حتی حقوق کارمندان من پول به باشگاه دادم تا مشکلی نباشد و بتوانم خدمتی بکنم اما این طور با من برخورد می شود.

دوره خاطرنشان کرد: باشگاه حدود 2 میلیارد تومان بابت خرید بلیط هواپیما و ویزا به ما بدهکار است. در زمان مدیریت عرب و با اطلاع هیئت مدیره زمانی که پرسپولیس در امارات با الاهلی عربستان بازی داشت چک یک و نیم میلیارد تومانی بابت تضمین بازی از جیب خودم پرداخت کردم. آن زمان آنقدر شرایط بد بود که به خاطر بدهی اجازه نمی دادند پرسپولیس بازی کند اما من از جیب خودم چک ضمانت دادم تا مشکلی پیش نیاید. حالا بعد از گذشت ده، یازده ماه باشگاه پرسپولیس بدهی خود را پرداخت نکرده و چک ضمانت من چند بار برگشت خورده. در این بین هم اموالم توقیف شده وهم حساب هایم مسدود شده است.

وی عنوان کرد: توقیف اموال و مسدود شدن حساب ها جایزه من برای این کارها بوده. متاسفانه هیچکس هم پاسخگو نیست آن هم در شرایطی که پشت چک ضمانت مهر باشگاه و هیئت مدیره است اما می بینیم که هیچ اتفاقی رخ نداده. برایم جای تعجب دارد عرب و هیئت مدیره که در جریان هستند چرا هیچ حرفی نمی زنند. من حتی از آقایان دست خط هم دارم و دنبال این هستند تا به صورت قانونی .کارها را انجام بدهم.

دوره تاکید کرد: من نه می خواهم از من تقدیر و تشکر کنند و نه چیز دیگری فقط مطالبات خودم را می خواهم. متاسفانه 4 ماه است که فقط به من وعده می دهند و پولی در کار نیست. حتی چند باری پول به باشگاه آمده اما طلب من را ندادند و فقط در این مدت 300 میلیون تومانی که به صورت قرض به باشگاه دادم به من برگردانده شده آن هم در شرایطی که قرار بود این پول ده روزه به من برگردد اما حدود دو ماه طول کشید.

وی در پایان گفت: انتظار و توقع من این است که باشگاه با من با صداقت برخورد کند. شرکت من 25 کارمند دارد که اگر نتوانم این مطلب را وصول کنم آنها به مشکل می خورد و آقایان باید در این خصوص توضیح بدهد. امیدوارم هرچه زودتر با انصاری فرد بتوانیم تعامل کنیم و این طلب را تسویه کنیم تا خدایی نکرده مجبور نشوم علیه پرسپولیس شکایت کنم.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
melibet

مجله ارتباط_اخبار
چيدمان به ترتيب :
  • مرتضی پرسپولیسی
    مرتضی پرسپولیسی :
    و شما هم مثل بقیه طلبکارا بصورت خودجوش یدفعه یادت اومد این طلب رو!

نظرسنجی

پرسپولیس برابر ذوب آهن به چه نتیجه ای دست پیدا خواهد کرد؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
ذوب آهن
ذوب آهن
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : کوپال ناظمی
جمعه, 17 مرداد 1399 / ساعت : 20:30
نساجی
نساجی
1 - 1
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : وطنی
داور مسابقه : حمید حاج ملک
شنبه, 11 مرداد 1399 / ساعت : 19:30

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور10
2مهدی ترابی10
3وحید امیری5
4مهدی عبدی4

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن