مجله ارتباط

    melibet

قدوسی: به گمانه زنی های نقل و انتقالاتی توجه نکنید

- نظرات : 1 اظهار نظر - بازدید [ 1144 ] - دوشنبه, 9 دی 1398

قدوسی: به گمانه زنی های نقل و انتقالاتی توجه نکنید

 مدیر روابط عمومی باشگاه پرسپولیس گفت: باشگاه پرسپولیس ضمن تبریک قهرمانی نیم فصل و صعود به نیمه نهایی جام حذفی تاکید می کند این موفقیت ها تکرار نمی شود م... 5 out of 5 based on 2 ratings.
قدوسی: به گمانه زنی های نقل و انتقالاتی توجه نکنید

 مدیر روابط عمومی باشگاه پرسپولیس گفت: باشگاه پرسپولیس ضمن تبریک قهرمانی نیم فصل و صعود به نیمه نهایی جام حذفی تاکید می کند این موفقیت ها تکرار نمی شود م...

ارتش سرخ دات كام :

 مدیر روابط عمومی باشگاه پرسپولیس گفت: باشگاه پرسپولیس ضمن تبریک قهرمانی نیم فصل و صعود به نیمه نهایی جام حذفی تاکید می کند این موفقیت ها تکرار نمی شود مگر در سایه همدلی و اتحاد همه جانبه.

حسین قدوسی در گفت گویی اظهار داشت: حفظ تمرکز و آرامش رمز موفقیت پرسپولیس است و بدون آنها نمی توان موفقیت ها را تکرار کرد.

 وی در خصوص وضعیت نقل و انتقالات عنوان کرد: درباره نقل و انتقالات و برخی مسائل دیگر هم از هواداران درخواست می شود به گمانه زنی ها توجه نشود چرا که می بینیم بسیاری از گمانه زنی ها از جمله مذاکره با انصاری فرد، رضاییان، محرمی، پورعلی گنجی، دامیایو و...هیچ پایه و اساسی نداشته چرا که این نفرات ملی پوش یا شناخته شده به واسطه برخورداری از وضعیت خوب در تیم های خارجی تحت قرارداد و عدم تمایل به بازی در لیگ ایران در مقطع کنونی و یا عدم اعلام نیاز آقای کالدرون به جذب دفاع راست یا مدافع میانی نه گزینه خرید باشگاه بوده اند و نه در لیست خرید کادر فنی.

 وی افزود: برای جذب نفرات ایرانی مدنظر کادر فنی نیز اقداماتی برای اخذ رضایت نامه انجام شده اما از آنجا که باشگاهها دوست ندارند ستاره های خود را از دست دهند باشگاه پرسپولیس کار سختی برای اخذ رضایت نامه گزینه های خرید دارد اما مدیریت تلاش خود را انجام می دهد.

قدوسی تاکید کرد: بطور کلی همه ما باید در راستای تکرار موفقیت های پرسپولیس قدم برداریم و تکرار این موفقیت ها بدون همدلی، آرامش در نظر گرفتن مصلحت تیم حمایت و پرهیز از حواشی میسر نخواهد شد.

 مدیر روابط عمومی این باشگاه خاطر نشان کرد: به امید خدا با حمایت هواداران عزیز تلاش مجموعه مدیران و پرسنل باشگاه درایت کادر فنی و سخت کوشی بازیکنان شاهد آن باشیم که قهرمانی در نیم فصل و صعود به نیمه نهایی جام حذفی منجر به قهرمانی در پایان فصل شود.

 قدوسی همچنین در خصوص اینکه گفته می شود برخی از بازیکنان خبرچینی کرده اند گفت: آقای کالدرون در هیچ یک از جلساتی که با مدیریت داشته در مورد خبرچینی عالیشاه و کامیابی نیا و هیچ بازیکن دیگری حرفی نزده است. این دو بازیکن هم از پرسپولیسی های متعصب هستند و زحمات زیادی هم در این سالها متحمل شده اند و برای شان موفقیت تیم از هر چیزی مهم تر است .

وی اضافه کرد: بازی نکردن عالیشاه همچون برخی نفرات دیگر تیم تصمیم و نظر آقای کالدرون بوده و دیدیم که عالیشاه هم به تصمیمات سرمربی احترام گذاشته و حتی در برنامه تلویزیونی اعلام داشت که تلاش خود را بیشتر می کنم تا بتوانم در افکار و برنامه های آقای کالدرون جایگاه خوبی داشته باشم. همچنین سرمربی تیم  از سخت کوشی کامیابی نیا و تلاش او برای بازگشت به میادین  تمجید کرده و حتی دیدید که از او در بازی های اخیر بهره برده است.

قدوسی تاکید کرد: از هواداران پرسپولیس درخواست می کنیم که فقط برای حمایت و افزایش همدلی ها تلاش کرده و از توجه به حواشی و گمانه زنی ها توجهی نداشته باشند چرا که تیم پرسپولیس نیاز به آرامش دارد. باشگاه امور نقل و انتقالات قطعی شده از نگاه کادر فنی را پیگیری می کند و برخی مسائل نیر مستلزم هماهنگی های مجدد است تا در نهایت طبق نظر سرمربی بتوان برای تقویت تیم اقدام کرد.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
melibet

مجله ارتباط_اخبار
چيدمان به ترتيب :
  • امیر نیکروش
    امیر نیکروش :
    ای کاش باشگاه واضح لیست فروش آقای کالدرون را اعلام میکرد. باید ببینیم واقعا آیا اسم کمال در لیست خروج هست یا نه؟ درضمن تکلیفمان را با وزارت خانه روشن کنبم، چطور میشود کل دستمزد استراماجونی را یک جا میدهند تا بیاید و آن وقت الان قسط دوم کالدرون را نمیدهند که زبانش برای باشگاه دراز شود؟

نظرسنجی

کدام گزینه را عامل مهمتری در قهرمانی پرسپولیس می دانید؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
گل گهرسیرجان
گل گهرسیرجان
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : سیرجان
داور مسابقه : ؟؟؟
شنبه, 25 مرداد 1399 / ساعت : 20:45
پرسپولیس
پرسپولیس
0 - 1
ذوب آهن
ذوب آهن
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : کوپال ناظمی
جمعه, 17 مرداد 1399 / ساعت : 20:30

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور10
2مهدی ترابی10
3وحید امیری5
4مهدی عبدی4

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن