مجله ارتباط

    melibet

رسمی نه اما فعلاً همه مخالفند

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 3162 ] - سه شنبه, 10 دی 1398

رسمی نه اما فعلاً همه مخالفند

پرسپولیس قصد دارد در فصل نقل و انتقالات زمستانی در فاز حمله خریدهای تازه ای داشته باشد اما بعد از مطرح شدن گزینه های این باشگاه مشخص شده هم رقبای گردن کلفتی د... 5 out of 5 based on 2 ratings.
رسمی نه اما فعلاً همه مخالفند

پرسپولیس قصد دارد در فصل نقل و انتقالات زمستانی در فاز حمله خریدهای تازه ای داشته باشد اما بعد از مطرح شدن گزینه های این باشگاه مشخص شده هم رقبای گردن کلفتی د...

ارتش سرخ دات كام :

پرسپولیس قصد دارد در فصل نقل و انتقالات زمستانی در فاز حمله خریدهای تازه ای داشته باشد اما بعد از مطرح شدن گزینه های این باشگاه مشخص شده هم رقبای گردن کلفتی دارد هم اینکه فعلاً در گام اول با بن بست مواجه شده.

بحث جذب دانیال اسماعیلی فر در حالی مطرح می شود که علاقه باشگاه به این بازیکن در حدود دو هفته پیش مطرح شده بود که باشگاه این مسأله را تکذیب می کرد هر چند همین حالا هم پرسپولیس کار سختی برای گرفتن این بازیکن از ذوب آهن دارد.

گفته می شود مثل چند مورد نقل و انتقالاتی دیگر سپاهان مهم ترین رقیب پرسپولیس در جذب اسماعیلی فر است ضمن اینکه در بدو امر باشگاه ذوب آهن مخالفتش را با انتقال اسماعیلی فر اعلام کرده است.

برای تقویت خط حمله، پرسپولیس دو گلزن برجسته نیم فصل اول لیگ را می خواهد که فعلاً پاسخ مثبتی از سوی باشگاه های شان دریافت نکرده است.

پرسپولیس برای جذب شهریار مغانلو مهاجم بلند قامت و زنجانی پیکان رقیب قدری مثل تراکتور دارد. پاسخ غیررسمی باشگاه پیکان به پرسپولیس هم این بوده که حسین فرکی با توجه به شرایط حساس تیم در جدول و مشکلاتی که وجود دارد، اعلام کرده به مغانلو نیاز دارد و در صورتی که باشگاه رضایتنامه او را صادر کند در ادامه فصل هیچ تضمینی نخواهد داد.

در مورد عیسی آل کثیر هم گفته می شود تلاش روز یکشنبه این بازیکن برای دریافت رضایتنامه به نتیجه نرسیده و باشگاه اعلام کرده با پرداخت مطالبات او مانع از این خواهد شد که او با فسخ یکطرفه شرایط جدایی را به دست بیاورد. خود آل کثیر هم می گوید چند پیشنهاد خوب از تیم های بالای جدول دارد و البته مثل مغانلو دوست دارد با رقم قراردادی بسیار بالاتر برای یکی از این تیم ها بازی کند.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
melibet

مجله ارتباط_اخبار

نظرسنجی

پرسپولیس برابر فولاد به چه نتیجه ای دست پیدا خواهد کرد؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
فولاد
فولاد
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : بیژن حیدری
شنبه, 28 تیر 1399 / ساعت : 21:00
ماشین سازی
ماشین سازی
0 - 1
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : بنیان دیزل
داور مسابقه : رضا کرمانشاهی
جمعه, 20 تیر 1399 / ساعت : 20:15

گلزنان برتر پرسپولیس

مهدی ترابی
# نام بازیکن تعداد گل
1مهدی ترابی10
2علی علیپور8
3وحید امیری5
4مهدی عبدی3

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن