مجله ارتباط

    melibet

چه کسانی در فهرست خروجی هستند؟

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 2907 ] - سه شنبه, 10 دی 1398

چه کسانی در فهرست خروجی هستند؟

لیست مازاد پرسپولیس عصر امروز به محمدحسن انصاریفرد مدیرعامل این باشگاه می رسد تا چهار و شاید پنج نفر در آستانه خروج از این تیم باشند. مدیر برنامه های ایرانی گ... 3 out of 5 based on 4 ratings.
چه کسانی در فهرست خروجی هستند؟

لیست مازاد پرسپولیس عصر امروز به محمدحسن انصاریفرد مدیرعامل این باشگاه می رسد تا چهار و شاید پنج نفر در آستانه خروج از این تیم باشند. مدیر برنامه های ایرانی گ...

ارتش سرخ دات كام :

لیست مازاد پرسپولیس عصر امروز به محمدحسن انصاریفرد مدیرعامل این باشگاه می رسد تا چهار و شاید پنج نفر در آستانه خروج از این تیم باشند.

مدیر برنامه های ایرانی گابریل کالدرون عصر امروز جلسه ای مهم پشت درهای بسته با محمدحسن انصاریفرد مدیرعامل باشگاه پرسپولیس برگزار می کند.

نشستی که طبق درخواست کالدرون برای اعلام لیست مازاد پرسپولیس، نحوه پرداخت مطالبات بازیکنان و اعضای کادر فنی، برنامه تمرینی پرسپولیس در تهران و دوحه قطر خواهد بود.

خبرهای غیررسمی حکایت از حضور قطعی چهار بازیکن در لیست مازاد این تیم دارد. ضمن اینکه کالدرون با توجه به فعالیت باشگاه، نفر پنجمی را نیز معرفی کرده است اما خروج این هافبک از لیست تیم منوط به جذب یک بازیکن بازی ساز است.

لیستی که بازیکنان پرسپولیس نیز به طور قطع در جریان آن نیستند تا تعدادی از آنها صبح امروز با برخی مسئولان حاضر در باشگاه تماس گرفته و جویای این موضوع شوند.

همچنین در این جلسه انصاریفرد قصد دارد برخی مسائل را به طور شفاف بیان کرده و از مدیربرنامه های کالدرون بخواهد تا ذهنیت سرمربی تیم را نسبت به برخی افراد اصلاح کند.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
melibet

مجله ارتباط_اخبار

نظرسنجی

پرسپولیس برابر ذوب آهن به چه نتیجه ای دست پیدا خواهد کرد؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
ذوب آهن
ذوب آهن
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : کوپال ناظمی
جمعه, 17 مرداد 1399 / ساعت : 20:30
نساجی
نساجی
1 - 1
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : وطنی
داور مسابقه : حمید حاج ملک
شنبه, 11 مرداد 1399 / ساعت : 19:30

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور10
2مهدی ترابی10
3وحید امیری5
4مهدی عبدی4

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن