bahrami_head

فتوحات محمدحسن

- نظرات : 7 اظهار نظر - بازدید [ 2917 ] - سه شنبه, 10 دی 1398

فتوحات محمدحسن

پنجم شهریورماه سرانجام ایرج عرب بعد از تحمل انتقادات فراوان از مدیرعاملی باشگاه پرسپولیس کنار رفت و جای خودش را به محمدحسن انصاری فرد داد. حالا بیش از 4 ماه ا... 3 out of 5 based on 10 ratings.
فتوحات محمدحسن

پنجم شهریورماه سرانجام ایرج عرب بعد از تحمل انتقادات فراوان از مدیرعاملی باشگاه پرسپولیس کنار رفت و جای خودش را به محمدحسن انصاری فرد داد. حالا بیش از 4 ماه ا...

ارتش سرخ دات كام :

 پنجم شهریورماه سرانجام ایرج عرب بعد از تحمل انتقادات فراوان از مدیرعاملی باشگاه پرسپولیس کنار رفت و جای خودش را به محمدحسن انصاری فرد داد. حالا بیش از 4 ماه از آغاز به کار مدیرعامل جدید می گذرد، اما نشانه های زیادی از اثربخشی مثبت انصاری فرد روی عملکرد باشگاه به چشم نمی خورد. در حقیقت مشکلات مهم تیم هنوز «حل نشده» باقی مانده و چه بسا دردسرهای جدیدی نیز به آن افزوده شده است.

دلخوری های بی پایان کالدرون
مطمئنا مهم ترین چالش انصاری فرد، مربوط به دلخوری های بی پایان کالدرون است. اگرچه هنوز بخشی از قسط اول و تمامی قسط دوم سرمربی آرژانتینی پرداخت نشده و باشگاه بدهی چشمگیر به او دارد، اما بعید است تنها دلیل دلخوری کالدرون از انصاری فرد همین باشد. فراموش نکنیم گابریل در دوره ایرج عرب هیچ پولی نگرفته بود و حتی یک خلف وعده صد هزار دلاری هم در مورد رقم قراردادش کرده بودند، با این حال او صبوری به خرج می داد و حتی یکی از این رفتارهای ناسازگارانه را هم نداشت. بنابراین طبیعتا مشکل کالدرون فقط پول نیست. او در کنفرانس آخرش هم تأکید کرد بیشتر از هر چیز دیگری متقاضی «احترام» است؛ با این حال باشگاه حتی برای بدرقه مربی قهرمان نیم فصل هم کسی را به فرودگاه نمی فرستد. از سوی دیگر کالدرون با برخی منصوبان مدیرعامل جدید به مشکل خورده؛ حالا یا حضور این آدم ها از ابتدا اشتباه بوده و یا اینکه انصاری فرد نتوانسته رابطه آنها با کادرفنی را به خوبی «مدیریت» کند.

برانکو چه شد؟
پرونده شکایت برانکو از پرسپولیس همچنان باز است، اما انصاری فرد از همان روز اول تنها یک جمله را تکرار می کند؛ «حل خواهد شد!» جالب است که چند تن از کارمندان باشگاه به خرج پرسپولیس راهی اروپا می شوند و چند روز با برانکو مذاکره می کنند، اما نهایتا با دست کاملا خالی به تهران برمی گردند. هر بار موجی از خبرها در مورد مذاکره پرسپولیس با مربی کروات منتشر می شود، اما عاقبت پروفسور مصاحبه می کند و قاطعانه می گوید: «هیچ پیشرفتی حاصل نشده است.»

رسن و ترابی می توانند فسخ کنند
مسلما یکی از اصلی ترین وظایف مدیرعامل باشگاه، تامین بودجه است. مخصوصا انصاری فرد که همیشه نزدیک به فوتبال بوده و سابقه یک دوره مدیریت در پرسپولیس را هم دارد، قبل از پذیرفتن مسئولیت باید در جریان همه مشکلات قرار می گرفته است. او اما این روزها فقط مصاحبه می کند و از کمبودها و تنگناهای مالی سخن می گوید که البته اصلا کار سختی نیست! به هر حال مطالبات معوق کالدرون تنها مشکل جاری باشگاه به شمار نمی آید؛ چه اینکه الان برخی بازیکنان کلیدی پرسپولیس هم آنقدر کم پول گرفته اند که به راحتی می توانند فسخ کنند. بشار رسن در کنار مهدی ترابی دو تن از همین نفرات هستند. رادوشویچ هم کلی پول از باشگاه طلبکار است.

آلبوم شخصی انصاری فرد؟
محمدحسن انصاری فرد هر قدر در حوزه اجرایی عملکرد بحث برانگیزی داشته، در عوض در فاز تبلیغاتی بسیار فعال بوده است. آقای مدیرعامل معمولا همه جا با عکاس و خبرنگار حاضر می شود و مدام خبرهای مربوط به او در رسانه های رسمی باشگاه انعکاس می یابد. تنها روی سایت رسمی باشگاه با غوغایی از اخبار و تصاویر رنگارنگ مربوط به انصاری فرد مواجه خواهیم شد. ما شمردیم و دیدیم تنها در یک بازه زمانی 10روزه (از 30آذر تا 9دی) 17عکس و خبر از انصاری فرد روی صفحه اول سایت باشگاه رفته که احتمالا در تمام جهان یک رکورد است. جلسه با معاونان، ملاقات با مهدی عبدی، نشست با هیأت مدیره، تبریک سال نوی میلادی، دیدار با کادرفنی، یک مصاحبه در مورد مطالبات کالدرون، یک خبر در مورد تغییر تاریخ اردوی قطر، عیادت انصاری فرد از تاج، ملاقات با مهدی شریفی، یک مصاحبه در مورد مشکلات مالی، یک خبر در مورد کمپ قطر، جلسه با کادرفنی، یک مصاحبه در مورد بیرانوند، یک خبر در مورد نقل وانتقالات زمستانی و 3عکس از حضور در اردوی تیم؛ این موارد تشکیل دهنده 17 آیتم تولید محتوای سایت رسمی پرسپولیس ظرف فقط 10روز در مورد آقای مدیرعامل است که تماما هم با عکس ایشان کار شده؛ آیا ما با یک آلبوم شخصی مواجه هستیم؟ حالا بگذریم از بقیه رسانه های رسمی مخصوصا در شبکه های اجتماعی؛ جایی که مثلا عکس خندان آقای انصاری فرد در کنار سامان گوران منتشر می شود و کلی هم جنجال درست می کند!


مرتبط با موضوع

تبلیغات
bahrami_news
چيدمان به ترتيب :
 • قلمراد دوم
  قلمراد دوم :
  انصاریفرد یه مصاحبه کرد و چند تا حمله به این و اون کرد تا هوادار رو خام کنه اما خودش داره تیشه به ریشه پرسپولیس میزنه اینقدر موضوع برانکو رو کش میده تا با کسر امتیاز مواجه بشیم شاید تنها راه جلوگیری از قهرمانی مجدد اول اخراج کالدرون باشه که فعلا تلاشش به جایی نرسیده و دوم جریمه فیفا و کسر امتیاز بخاطر شکایت برانکو، انصاری فرد گرگ در لباس میشه من فکر میکنم اون یه ماموره حالا که از بیرون نمیتونن مانع پیشرفت و موفقیت تیم بشن میخوان از درون نابودش کنن بخاطر همین کالدرون عصبیه و میگه یه عده باید از باشگاه برن و در عوض از عرب تمجید میکنه
 • محمد ابراهیم حبیبی
  محمد ابراهیم حبیبی :
  واقعا" که. خجالت هم خوب چیزیه . مثل اینکه بدجوری هوس کردید امثال عرب دوباره برگردن به پرسپولیس.

  پاسخ مديريت : در ابتدای مقاله عنوان شده که چقدر انتقادات به عرب شده بود!مسائل رو با هم قاطی نکنید لطفا.

 • بهار شراهی
  بهار شراهی :
  این رویکرد شما باعث تاسفه...این مطلب کاملا مغرضانه بود......
  یک کلام بفرمایید با این هیئت مدیره مخالف و البته بی خاصیت چه میشه کرد؟؟؟؟؟
  تازه اضافه کنید به همه مشکلات عضو رسمی هیئت مدیره نبودن رو که طبیعتا حق رای هم نیست......

  پاسخ مديريت : شرح ماوقع بود!
  نظر شما علی رغم تندگوییتون تایید شد!

 • امیر نیکروش
  امیر نیکروش :
  انتظار دارید مدیریت چه بکند؟ وقتی قبل از انتصاب آقای انصاری فرد صندوق پول باشگاه را غبار روبی کردند، کلی وعده دروغ به برانکو دادند و رفتار زشت با او کردند که حسابی سر لج افتاده است و مشخصا یک عده کالدرون را به جون مدیریت انداخته اند چه کند؟ وقتی 1 سال و نیم مطالبات بشار و رادو و ترابی را نداده اند و معلوم هم نیست پول های سامانه هواداری و پاداش آسیایی در دوره مدیریت جناب عرب چه شده انتظار دارید آقای انصاری فرد یک شبه معجزه کند؟ وزارت ورزش که شمشیر را برای ما با این هیات مدیره خائن از رو بسته و همه دشمنی میکند، کمیته انظباطی هم که احکام مربوط به پرسپولیس را به جای قلم با شمشیر خونین مینویسد، اقلا خودمان به خودمان رحم کنیم.
 • OMID PERSI
  OMID PERSI :
  دست و پای انصاریفردو بستن بدبخت چیکار کنه؟ تازه الان نیم فصل شده و الان کم کم منتظر عملکرد انصاریفردیم
 • رضا مهدوی
  رضا مهدوی :
  دوستان و هواداران عزیز توجه :
  واقعیت اینست که در شرایط فعلی بهتر است وارد دعوای دوقطبی نشویم . در حال حاضر نه میتوان از کالدرون عبور کرد و نه از انصاریفر
  به جای کالدرون کدام مربی میتواند در شرایط فعلی با هجمه های بی سابقه ای که امسال و بخصوص چند هفته اخیر علیه پرسپولیس راه انداخته اند بجنگد. کالدرون با همه این بی مهریها و مشکلات جنگید و پیروز شد. شک نکنید حتی مربی مثل برانکو نمیتوانست با وجود چنین جوی موفق شود. این چیزی است که نباید در محاسبات باشگاه و هواداران از نظرها پنهان بماند .همچنین کالدرون باید مراقب حاشیه هایی که هر روز بیشتر میشوند باشد. او باید در صحت حرفهایی که از مشاورانش میشنود باشد دقت کند.
  از طرفی اگرچه با برخی اخلاقیات انصاریفر مخالفم و حتی اعتقاد دارم او مدیر سیاست باز و پنهانکاری است و بر خلاف چهره مثبتش چندان رو راست هم نیست ولی باز هم نمیتوان ویژگیهای مثبت او را نادیده گرفت و در شرایط فعلی کسی نیست که بتواند این قطار را هدایت کند.
  این وسط پرسپولیس است که متضرر میشود پس از همه هواداران عزیز پرسپولیس میخواهم به هیچ وجه وارد امواج رسانه ای نشوند.
 • omid 110
  omid 110 :
  نمیدونم چرا وقتی از انصاری فرد انتقاد میکنیم فکر میکنن طرفدار عرب هستیم...کاری به عرب و دیگران نداریم..ولی عملکرد انصاری فرد تا حالا خوب نبوده..بازیکن جدید نگرفتیم...اردوی قطر داره لغو میشه...کالدرون شاید برنگرده...بشار رسن ممکنه جدا بشه..واقعا انصاری فرد توی این مدت چیکار کرده...اگر به گفته بغضی ها هیئت مدیره اذیتش میکنن و بهش اختیار نمیدن چرا خودش به طور واضح همه چیز رو نمیگه...اگر میدونه که اختیار نداره و نمیتونه کمک بکنه چه اصراری با باقی موندن توی پست مدیرعاملی داره..اگر نمیتونه کاری بکنه و اختیاری نداره موندنش خیانت به پرسپولیس هست...اقای انصاری فرد باید هم الان و هم اخر فصل جوابگوی نتایج تیم باشه..اینکه اختیار نداره و هیئت مدیره باهاش همراه نیستن دلیل بر رفع مستولیت انصاری فرد نمیشه....

نظرسنجی

پرسپولیس برابر ماشین سازی به چه نتیجه ای دست پیدا خواهد کرد؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
ماشین سازی
ماشین سازی
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : بنیان دیزل
داور مسابقه : ؟؟؟
جمعه, 20 تیر 1399 / ساعت : 20:15
پرسپولیس
پرسپولیس
1 - 0
شاهین بوشهر
شاهین بوشهر
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : سیدوحید کاظمی
شنبه, 14 تیر 1399 / ساعت : 21:00

گلزنان برتر پرسپولیس

مهدی ترابی
# نام بازیکن تعداد گل
1مهدی ترابی9
2علی علیپور8
3وحید امیری5
4مهدی عبدی3

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن