مجله ارتباط

    melibet

هر برد 1500 دلار پاداش برای کالدرون

- نظرات : 1 اظهار نظر - بازدید [ 2118 ] - سه شنبه, 10 دی 1398

هر برد 1500 دلار پاداش برای کالدرون

بامداد شنبه گابریل کالدرون به همراه دستیارانش ایران را به مقصد آرژانتین ترک کرد، اما سرمربی سرخپوشان در صفحه شخصی خود بار دیگر نسبت به رفتار باشگاه گلایه کرد ... 4 out of 5 based on 5 ratings.
هر برد 1500 دلار پاداش برای کالدرون

بامداد شنبه گابریل کالدرون به همراه دستیارانش ایران را به مقصد آرژانتین ترک کرد، اما سرمربی سرخپوشان در صفحه شخصی خود بار دیگر نسبت به رفتار باشگاه گلایه کرد ...

ارتش سرخ دات كام :

بامداد شنبه گابریل کالدرون به همراه دستیارانش ایران را به مقصد آرژانتین ترک کرد، اما سرمربی سرخپوشان در صفحه شخصی خود بار دیگر نسبت به رفتار باشگاه گلایه کرد و از اینکه بدرقه مناسبی از او نشده ناراحتی خود را عنوان کرد. کالدرون در حالی این پست اینستاگرامی را منتشر کرده که جمعه شب هفته گذشته مدیران پرسپولیس برای تبریک سال نو میلادی (!) نزد او رفتند و البته چند روز قبل با همکاری اسپانسر باشگاه رستورانی رزرو شده بود تا به مربیان پرسپولیس بابت کریسمس تبریک بگویند و مراسم کوچکی برگزار کنند. سرمربی پرسپولیس این دعوت را اجابت نکرد و در مراسم حضور نیافت. کالدرون گلایه های خودش از باشگاه و برخی افراد نزدیک به محمدحسن انصاری فرد را در اینستاگرام و ملاقات با اعضای هیئت مدیره بیان کرد. در ادامه، اما اعضای هیئت مدیره دوباره تشکیل جلسه داده و درباره سرمربی آرژانتینی به بحث و تبادل نظر پرداختند. شنیدیم یکی از موضوعات مطروحه در جلسه هیئت مدیره باشگاه بحث پاداش کالدرون بوده است.

ایرج عرب در زمان عقد قرارداد با مرد آرژانتینی به صورت شفاهی به کالدرون وعده داده برای هر برد پرسپولیس مبلغ 1500 دلار به عنوان پاداش به او پرداخت کند. پس از کنار رفتن ایرج عرب از مدیرعاملی باشگاه، کالدرون این وعده مدیر قبلی را به انصاری فرد یادآوری می کند. مدیرعامل جدید، اما به سرمربی آرژانتینی می گوید در جریان این وعده نیست و با توجه به اینکه خودش عضو هیئت مدیره باشگاه نیست نمی تواند این مبلغ را به عنوان پاداش برد به سرمربی تیم پرداخت کند.

انصاری فرد همچنین به کالدرون یادآوری می کند پرداخت 1500 دلار پاداش هر برد ممکن است تبعاتی برای او به عنوان مدیرعامل داشته باشد و باید این موضوع در جلسه هیئت مدیره باشگاه به تصویب جمع برسد. بر همین اساس در آخرین جلسه هیئت مدیره، یک بار دیگر این موضوع مطرح شده و اعضا به بحث و تبادل نظر می پردازند. از آنجایی که تیم پرسپولیس با شکست دادن نساجی مازندران صدرنشین لیگ و قهرمان نیم فصل اول شده بنابراین اعضای هیئت مدیره به این نتیجه رسیدند تا با پاداش کالدرون موافقت کنند.

از قرار معلوم اعضای هیئت مدیره تصویب کرده اند که برای هر برد پرسپولیس مبلغ 1500 دلار به کالدرون پاداش ویژه بدهند.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
melibet

مجله ارتباط_اخبار
چيدمان به ترتيب :
  • amir abedyan
    amir abedyan :
    نمیدونم چرابه کالدرون توجه نمیشه.انگار هیچی نکرده..ممکنه ایراداتی هم داشته باشه.اما تیمش اول جدوله و سبک بازیش هم با برانکو فرق داره و برای این سبکم با زبان بی زبانی میگه یک مهاجم بین المللی میخواد.بازی دربی رو هم که برده..اما انگار نه انگار..حداقل پرسپولیسی ها و پیشکسوتان باید کالدرون رو حمایت کنند..پولش رو به موقع ندادید..حتی بایط ها رو خودش میگیره .درسته باشگاه پولش رو میده ولی این حرفه ای نیست..من بالشخصه این فوتبال کالدرون رو دوست دارم وقتی تیم وارد زمین میشه شروع به حمله میکنه تا دقیقه آخر بازی..قبلا پرسپولیس در بازیها منفعل عمل میکرد و با سیاست بازی میکرد.الانم هرکی بازی ها رو نگاه کنه میبینه پرسپولیس یک مهاجم در سطح دیاباته داشت الان با اختلاف فاحش قهرمان بود هرچند الانم هست اما انگار نه انگار..راست گفتند اوم متوجه چیزی که داره نیست تا وقتی از دستش بده اونوقت میفهمه..

نظرسنجی

کدام گزینه را عامل مهمتری در قهرمانی پرسپولیس می دانید؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
گل گهرسیرجان
گل گهرسیرجان
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : سیرجان
داور مسابقه : ؟؟؟
شنبه, 25 مرداد 1399 / ساعت : 20:45
پرسپولیس
پرسپولیس
0 - 1
ذوب آهن
ذوب آهن
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : کوپال ناظمی
جمعه, 17 مرداد 1399 / ساعت : 20:30

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور10
2مهدی ترابی10
3وحید امیری5
4مهدی عبدی4

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن