bahrami_head

میناوند: از کالدرون عذرخواهی کردم

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 2414 ] - چهارشنبه, 11 دی 1398

میناوند: از کالدرون عذرخواهی کردم

مهرداد میناوند، پیشکسوت فوتبال ایران در حاشیه تمرین امروز (چهارشنبه) تیم ملی فوتبال امید اظهار کرد: فوتبال پیشرفت کرده و از این موضوع خوشحالم. خود من هم یک دو... 5 out of 5 based on 2 ratings.
میناوند: از کالدرون عذرخواهی کردم

مهرداد میناوند، پیشکسوت فوتبال ایران در حاشیه تمرین امروز (چهارشنبه) تیم ملی فوتبال امید اظهار کرد: فوتبال پیشرفت کرده و از این موضوع خوشحالم. خود من هم یک دو...

ارتش سرخ دات كام :

مهرداد میناوند، پیشکسوت فوتبال ایران در حاشیه تمرین امروز (چهارشنبه) تیم ملی فوتبال امید اظهار کرد: فوتبال پیشرفت کرده و از این موضوع خوشحالم. خود من هم یک دوره در بازی های مقدماتی المپیک شرکت کرده بودم و خاطرات تلخی دارم. هر وقت در هر دوره ای می گویند این بهترین تیم امید است، یاد تیم خودمان می افتم. در آن تیم کریم باقری، مهدی مهدوی کیا، حمید مطهری، نیما نکیسا و خیلی از بزرگان حضور داشتند.

او ادامه داد: امیدوارم این اتفاق بزرگ بیفتد. هر چند کار بسیار سختی است. سه، چهار مربی عوض شده است. البته نفرات تیم بسیار خوب هستند و خدا را شکر کار تیمی هم در هفته های گذشته انجام دادند. امیدوارم این اتفاق بیفتد. اگر هم نیفتاد از الان بدانید و شروع نکنیم با تیم ملی مملکت رنگی برخورد کنیم و بگوییم فلانی اگر بود تیم را بالا می برد. تا دو سال دیگر همین تیم، تیم ملی بزرگسالان ماست. اگر هم صعود نکردیم باید این تیم را حمایت کنیم و بازیکنان به باشگاه هایشان برگردند و قوی تر از قبل ادامه دهند تا اسمشان در لیست تیم ملی بزرگسالان بیاید، آن هم با شرایطی که تیم ملی بزرگسالان دارد و چند بازیکن باید خداحافظی کنند.

میناوند در پاسخ به این پرسش که چقدر به صعود تیم ملی امید به المپیک امیدوار است، گفت: من همیشه امیدوارم. با پرسپولیس 3 بر صفر از آلیمای قزاقستان شکست خوردیم و در تهران 5 بر صفر برنده شدیم. چون امید داشتیم و تیم ما روح داشت که این اتفاق افتاد. این جا با استرالیا یک بر یک مساوی کردیم و در استرالیا با تساوی 2 بر 2 صعود کردیم. خیلی اتفاقات این شکلی حتی در اروپا که بازی می کردم برایم رخ داد. این درسی برای من بود که از هر لحظه مان باید استفاده کنیم. ما از نطر بازیکن، خوب هستیم. تفاوت ما با تیم های حتی ضعیف تر، برنامه ریزی است. جا دارد از حمید استیلی تشکر کنم که از دیروز به دنبال پاداش بازیکنان است. نباید برای یک مربی این اتفاق بیفتد که خودش دنبال یکسری مسائل باشد. امیدوارم با دعای خیر مردم تیم ملی صعود کند.

بازیکن پیشین تیم فوتبال پرسپولیس در پاسخ به این پرسش که چقدر امیدوارم است سوءتفاهم ها در این تیم رفع شود هم اظهار کرد: سوءتفاهم همه جا هست. من به عنوان پک پرسپولیسی خیلی در شوک بودم چون همه این چیزها انگار در یک هفته و 10 روز اتفاق افتاد. دلایل بسیار زیادی دارد. من همیشه رک حرفم را زدم.

او اضافه کرد: اعتقاد دارم کسانی نمی خواهند این اتفاق بیفتد که متاسفانه خودی هم هستند، حالا یا نمی خواهند یا دوست دارند همه چیز به اسم خودشان تمام شود. به نظر من این اتفاق خیلی معمولی نیست. با این مصاحبه هایی که شده از حد استاندارد بالاتر رفته است. یکسری از این مسائل باید در خود خانواده حل شود. از این مشکلات در تیم های بزرگتر خیلی بیشتر از این داریم ولی در خانواده حل می کنند. این مردمی که در شرایط اقتصادی این شکلی هستند، مخصوصا به هواداران پرسپولیس می گویم که الان درست نیست این شکلی هر لحظه بگویند این بازیکن می رود یا آن بازیکن آن طوری شد یا مربی برنمی گردد. من با مردم از طریق صفحه شخصی ام ارتباط خوبی دارم و می دانم روزهای خیلی بدی را می گذرانند. حداقل در اتفاقات این شکلی کاری نکنید که دل آنها بلرزد و بشکند. آقای انصاری فرد واقعا تنهاست و واقعا پول نداریم. من در پرسپولیس به همراه یک تیم حرفه ای و نه از طرف باشگاه هستم. هیچ وقت به پرسپولیس این قدر نزدیک نشده بودم. چیزهایی را می بینم که باورم نمی شود. اتفاقات خیلی عجیب و غریبی می افتد که اگر بخواهم بگویم همه چیز بهم می ریزد ولی واقعا در حال کار کردن هستند. دیشب به آقای انصاری فرد گفتم یک تختخواب در اتاقت بگذار و یک حمام هم درست کن و همین جا بخواب! انصاری فرد از صبح زود می آید و دست تنهاست و همه باید کمکش کنیم. حالا که خیلی جاها کمک نمی کنند مردم باید کمکش کنند. امیدوارم که این مشکلات رفع شود ولی حل شدنش خیلی کار سختی است.

او درباره گابریل کالدرون و برانکو گفت: من از آقای برانکو انتقاد کردم اما خیلی منصفانه و به دور از حواشی بود. من بعد از آن به تمرین رفتم و درباره انتقادات صحبت کردم. یک پیشکسوت اگر درباره پرسپولیس در چارچوب صحبت کند چه اشکالی دارد. کالدرون مربی ماست و برانکو رفت. او در دل مردم جا دارد اما چیزی که می ماند پرسپولیس است. من در پیج شخصی ام درباره تغییر پست شجاع خلیل زاده انتقاداتی را مطرح کردم. من نظرم تغییر کرده است. فوتبالیست های ایرانی با همه جای دنیا فرق می کنند. ما باید با سیستم چرخشی به نتیجه می رسیدیم و رسیدیم و کالدرون نتیجه اش را گرفت و به آرامش رسید. ما اجازه نداریم با حرف زدن به تیم آسیب برسانیم. ما همه در یک قایق هستیم. اگر کسی می گوید که کسانی در بیرون هستند که این اتفاقات را رقم می زنند، به خاطر این است که می خواهند آن اتفاق ها با آن ها بیفتد و با امثال پیروانی و انصاری فرد نیفتد. من حرف دلم را زدم  و به کالدرون گفتم اگر به تو برخورده عذر خواهی می کنم اما در کل نقش من به عنوان پیشکسوت چیست؟

او در پاسخ به این سوال که آیا هنوز به انتقاداتی که به هیات مدیره کردید، اعتقاد دارید؟ گفت: الان رئیس هیات مدیره عوض شده و به آقای انصاری فرد نزدیک تر است. وظیفه هیات مدیره این است که پولسازی کند. آیا به نظر شما با این وضعیت جلو رفتیم یا عقب رفتیم؟ من دلم می سوزد که طرفدار پرسپولیس به من زنگ می زند و مشکل روحی دارد و آرزو دارد به استادیوم بیاید ولی پول ندارد. هنوز خیلی مشکل در هیات مدیره پرسپولیس داریم. استقلال در این چند وقت چقدر بازیکن خارجی گرفت و هزینه کرد؟ این اتفاق برای پرسپولیس چرا پیش نمی آید؟ قرار شده است در این رابطه یک تفکیکی انجام شود. من دوست دارم که از من به عنوان پیشکسوت پرسپولیس یک اقدام درستی به عنوان یادگاری بماند و اگر هم حرفی می زنم دلیل نیست که دل کسی را بشکنم. اینجا کار حرفه ای است و کسی نمی تواند از پس کار بیاید، باید برود چون مردم به تیم تکیه کردند و می خواهند عملکرد خوب ببینند.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
bahrami_news

نظرسنجی

پرسپولیس برابر ماشین سازی به چه نتیجه ای دست پیدا خواهد کرد؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
ماشین سازی
ماشین سازی
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : بنیان دیزل
داور مسابقه : رضا کرمانشاهی
جمعه, 20 تیر 1399 / ساعت : 20:15
پرسپولیس
پرسپولیس
1 - 0
شاهین بوشهر
شاهین بوشهر
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : سیدوحید کاظمی
شنبه, 14 تیر 1399 / ساعت : 21:00

گلزنان برتر پرسپولیس

مهدی ترابی
# نام بازیکن تعداد گل
1مهدی ترابی9
2علی علیپور8
3وحید امیری5
4مهدی عبدی3

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن