مجله ارتباط

    melibet

انصاری فرد: هیچ باشگاهی ستاره هایش را از دست نمی دهد

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 2252 ] - چهارشنبه, 11 دی 1398

انصاری فرد: هیچ باشگاهی ستاره هایش را از دست نمی دهد

محمدحسن انصاری فرد مدیرعامل باشگاه پرسپولیس روز های شلوغی را پشت سر گذاشته و روز های پرترافیکی را در پیش دارد. او از یک سو با مشکلات مالی و از طرف دیگر با اخت... 5 out of 5 based on 5 ratings.
انصاری فرد: هیچ باشگاهی ستاره هایش را از دست نمی دهد

محمدحسن انصاری فرد مدیرعامل باشگاه پرسپولیس روز های شلوغی را پشت سر گذاشته و روز های پرترافیکی را در پیش دارد. او از یک سو با مشکلات مالی و از طرف دیگر با اخت...

ارتش سرخ دات كام :

محمدحسن انصاری فرد مدیرعامل باشگاه پرسپولیس روز های شلوغی را پشت سر گذاشته و روز های پرترافیکی را در پیش دارد. او از یک سو با مشکلات مالی و از طرف دیگر با اختلافات درون تیم دست و پنجه نرم می کند، اما امیدوار است با شروع دوباره تمرینات، اوضاع به حالت اولیه برگردد. دیروز دقایقی با مدیرعامل باشگاه پرسپولیس به گفتگو نشستیم که می خوانید.

*آخرین تصمیمات در مورد رابطه تان با گابریل کالدرون چه بوده؟
ما دوشنبه شب جلسه هیئت مدیره را پشت سر گذاشتیم و امروز (ظهر روز گذشته) به همراه علی رغبتی و یک عضو دیگر هیئت مدیره تشکیل جلسه دادیم تا باز هم صحبت های مان را ادامه دهیم. قرار شد نامه هایی برای گابریل کالدرون ارسال کنیم.

*دلیل ارسال نامه ها چیست؟ چه مواردی در آن گنجانده شده؟
در این نامه ها در مورد نقل و انتقالات و آخرین وضعیت تیم و شرایط مالی باشگاه توضیحاتی ارائه شده که روز چهارشنبه (امروز) نامه ها برای کالدرون ارسال خواهد شد. ما بار دیگر از ایشان بابت همراهی در تأخیر پرداخت قسط اول تشکر کردیم و سال نوی میلادی را تبریک گفتیم. در خصوص اردوی قطر هم اطلاعاتی برای او فرستادیم.

*آیا در قرارداد کالدرون تغییری ایجاد می شود؟
نه، اما در نامه های ارسالی ما، یک سری موارد در خصوص قرارداد او با باشگاه توضیح داده شده است. باقی مسائل، اتفاقات روز است. با توجه به وضعیت تیم در فصل نقل و انتقالات، با نظر کالدرون پیش می رویم و باید ببینیم ایشان چه نظری می دهند.

*اردوی قطر قطعی است؟
بله با باشگاه الشحانیه قرارداد بستیم و با وجود این قرارداد، نمایندگان باشگاه راهی دوحه می شوند تا وضعیت را ارزیابی کنند تا اردوی خوبی داشته باشیم. قرار است آن ها برای انجام بازی های تدارکاتی هم به دنبال حریف باشند.

*میزان قرارداد با باشگاه الشحانیه برای برپایی اردو چقدر است؟
اصلاً نمی توانیم در حال حاضر در این خصوص صحبت کنیم.

*بالاخره قرار شد بازیکنان داخلی جذب کنید یا خارجی؟
در هر دو مسیر پیش می رویم. ما در شرایطی قرار داریم که مدیران باشگاه های داخلی با انتقال بازیکنان خود به پرسپولیس مخالفت می کنند و سختی های زیادی بر سر راه ماست. طبیعی است که هیچ باشگاهی نمی خواهد ستاره هایش را از دست بدهد، اما ما دقیقاً طبق نظر کالدرون پیش می رویم و تلاش های مان در جهت جذب بازیکنان ایرانی ادامه دارد.

*این همه نام بازیکنان داخلی که برای مذاکره با باشگاه پرسپولیس بیرون می آید واقعیت دارد یا نه؟
نمی توانم در این مورد به صورت شفاف توضیح بدهم. به هر حال گمانه زنی ها وجود دارد، اما برخی اخبار به سمت و سوی عجیب و غریبی پیش می رود. یک سری نام ها مطرح شده که نه گزینه ما بودند و نه گزینه شخص کالدرون، اما نام شان را در فضای مجازی و حتی برخی رسانه ها می بینیم. آن ها تیم و قرارداد دارند و برخی از این بازیکنان وضعیت شان بسیار خوب است، اما معلوم نیست به چه طریقی برای عقد قرارداد با پرسپولیس مطرح می شوند.

*بازیکن لژیونر هم در لیست تان بوده؟
خوب شد در این مورد پرسیدید؛ من واقعاً از شنیدن این خبر ها تعجب می کنم. تا این لحظه هیچ بازیکن لژیونری در لیست مان نبوده و نمی دانم از کدام منبع، این خبر ها منتشر می شود. اصلاً حرفه ای نیست که نام لژیونر ها را تک تک به زبان بیاورم و بگویم آن ها را نمی خواهیم یا در لیست مان نیستند. اکثر این بازیکنان عملکرد بسیار خوبی در تیم های خود دارند و قرار نیست به پرسپولیس بیایند.

*داستان بشار رسن چیست؟ چرا این بازیکن عراقی این قدر از باشگاه شاکی شده؟
من بار دیگر از صبری که این بازیکن داشته، تشکر می کنم. همه بازیکنان ما صبوری به خرج می دهند، چون اکثر آن ها از فصل قبل طلب دارند. باشگاه با چالش سنگینی مواجه است و باید پرداخت های سنگینی داشته باشد. بخش گسترده ای از درآمد های ما در همان ابتدای فصل هزینه شده است. کلی بدهی پرداخت کردیم. بشار از ما طلب دارد و باید پولش را بدهیم. باقی بازیکنان هم چنین شرایطی دارند.

*در حال حاضر وضعیت مالی باشگاه چطور است؟
چندان جالب نیست، اما ناامید هم نیستیم. با درآمدزایی امسال و قرارداد هایی که بستیم توانستیم حدود 30 درصد قرارداد ها را پرداخت کنیم. در حال حاضر به دنبال آن هستیم تا طلب پارسال اعضای تیم را بدهیم و در کنار آن باید یک سری از بدهی های دیگر خارج از تیم و باشگاه را تسویه کنیم. واقعاً شرایط سخت است، اما نمی گذاریم هواداران ناامید شوند.

*اختلاف بین شما با کالدرون به کجا کشید؟
من همه این مسائل را در قالب سوءتفاهم می بینم. ما رابطه بسیار خوبی با کالدرون داشتیم و همه این مسائلی که پیش آمده، قابل بررسی و رفع کردن است. هنوز هم می گویم مشکلی وجود ندارد همان طور که تا همین یک هفته قبل، هیچ مشکلی در میان نبود. یک سری گلایه هایی در میان بود که ما تلاش کردیم در جلسات مختلف، این نگرانی ها را از بین ببریم به خصوص در مورد قول های شفاهی که به ایشان داده شده بود، سؤالاتی داشتند که ما این موضوع را هم حل کردیم. با اعضای هیئت مدیره هم حرف زدیم و خیال او برای ادامه کار در تیم راحت است.

*با این حساب کالدرون در پرسپولیس می ماند؟
بله ایشان سرمربی تیم ماست و با پرسپولیس ادامه می دهد. همان طور که گفتم طبق برنامه کالدرون اردوی قطر را هماهنگ کردیم و طبق خواسته های او، لیست تیم در نیم فصل دوم را می بندیم. تماس ها و نامه نگاری ها با کالدرون ادامه دارد و هیچ زمانی برای ایجاد هماهنگی را از دست نمی دهیم.

*پس شما می گویید در طول فصل باز هم از کالدرون حمایت می کنید؟
بله ایشان صددرصد تحت حمایت ماست و معتقدیم خودش توانست تیم را به بالای جدول برساند. همان طور که می دانید در هفته های نخست مشکلات زیادی داشتیم و متأسفانه شاهد سنگ اندازی گسترده ای علیه پرسپولیس بودیم ولی کالدرون ایستاد، جنگید و تیم را به صدر جدول رساند. او مربی موفقی است و توانست انتظارات را برآورده کند. ما در لیگ برتر و جام حذفی، عملکرد خوبی داشتیم و می توانیم این روند را ادامه دهیم. هیچ دلیلی وجود ندارد در این شرایط از سرمربی تیم مان حمایت نکنیم.

*با این تفاسیر، در شروع تمرینات و هنگام بازگشت کالدرون، خبری از درگیری های گذشته نیست؟
ما هیچ مشکلی نداریم و اگر مسئله ای وجود داشته باشد، با تعامل و توافق آن را حل می کنیم. از رسانه ها هم خواهش می کنم به خاطر پرسپولیس که یک تیم پرطرفدار است، به حواشی دامن نزنند. از سوی دیگر، هواداران باید از باشگاه و تیم حمایت کنند و از ورود به حاشیه ها بپرهیزند. البته آن ها هوشیار و پرانرژی هستند و در این مدت حمایت شان عالی بود. از صبوری و حمایت های طرفداران ممنونیم. پرسپولیس نیاز به آرامش دارد و هواداران باید همدلی ها را بیشتر کنند، چون با این وضعیت پرسپولیس هر روز بهتر می شود.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
melibet

مجله ارتباط_اخبار

نظرسنجی

پرسپولیس برابر ذوب آهن به چه نتیجه ای دست پیدا خواهد کرد؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
ذوب آهن
ذوب آهن
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : کوپال ناظمی
جمعه, 17 مرداد 1399 / ساعت : 20:30
نساجی
نساجی
1 - 1
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : وطنی
داور مسابقه : حمید حاج ملک
شنبه, 11 مرداد 1399 / ساعت : 19:30

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور10
2مهدی ترابی10
3وحید امیری5
4مهدی عبدی4

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن