bahrami_head

عاشوری: پرسپولیس اواخر دوره برانکو هم زیبا بازی نمی کرد

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 933 ] - جمعه, 13 دی 1398
عاشوری: پرسپولیس اواخر دوره برانکو هم زیبا بازی نمی کرد

محسن عاشوری که معتقد است پرسپولیس کالدرون خوب بازی نمی کند؛ گفت: «تا آنجایی که من حضور ذهن دارم پرسپولیس در اواخر حضور برانکو هم جذاب بازی نمی کرد. در فوتبال ...

ارتش سرخ دات كام :

محسن عاشوری که معتقد است پرسپولیس کالدرون خوب بازی نمی کند؛ گفت: «تا آنجایی که من حضور ذهن دارم پرسپولیس در اواخر حضور برانکو هم جذاب بازی نمی کرد. در فوتبال این بازیکنان هستند که بازی را جذاب می کنند. پرسپولیس برای اینکه تبدیل به تیم جذاب تری شود باید در میانه میدان بازیکن اکتیوتری را به خدمت بگیرد. هر چند محسن ربیع خواه مسئولانه بازی می کند. باید در میانه میدان یکی مثل کامیابی نیا فوتبال پرسپولیس را تهاجمی تر کند. به هر صورت تیمی می تواند ارائه گر بازی زیبا و تهاجمی باشد که همه عناصرش هم در حمله شرکت کنند و هم در دفاع. پرسپولیس در کناره های خط دفاعی نیاز به بازیکنان جدیدی دارد، بازیکنانی که در حمله هم حضور مثمر ثمری داشته باشند. پرسپولیس از گذشته تا به امروز معروف به تیم تهاجمی بوده. در دنیا همه تیم های بزرگ و موفق تیم های تهاجمی هستند و پرسپولیس اگر دو، سه بازیکن جدید در این پست ها به ترکیب اضافه کند تبدیل به تیم جذاب تری خواهد شد. فوتبال پرسپولیس امروز صلابت گذشته را ندارد.»

محسن عاشوری که مربیگری و حتی سرمربیگری موقت را در تیم پرسپولیس تجربه کرده در خصوص اینکه آیا موافق است در این برهه از زمان مربی ایرانی هدایت تیم ملی را بر عهده بگیرد؟ گفت: «کاملاً موافقم؛ به خصوص در این برهه از زمان که کشور با مشکلات اقتصادی درگیر است. ما مربیان خوبی داریم، مربیانی که بازیکنان خوبی بوده اند و با مربیان خوبی کار کردند که برخی از آن ها خارجی بودند. اگر این سؤال را در گذشته از من می پرسیدید موافق نبودم، اما الان نظر عکس دارم. از سویی فاصله ها در فوتبال با توجه به دوره هایی که مربیان ما پشت سر گذاشته اند کم تر شده و حتی در برخی موارد از بین رفته است. باید به این موضوع هم توجه کنید که اینترنت هم پدیده ای بود که همه اقشار را با ایده های نوین آشنا کرده است. اکنون به وضوح می بینیم برخی از تیم ها که مربی ایرانی در اختیار دارند به خوبی فوتبال می کنند.»

سرمربی سابق تیم خوشه طلایی در خصوص حمید استیلی، مربی تیم امید که با او در تیم ملی همبازی بوده می گوید: «حمید استیلی یکی از سرمایه های فوتبال این مملکت است. او با مربیان خوبی، چون آری هان، دنیزلی، زوبل، استانکو و ایویچ کار کرده و در گذشته هجمه هایی به او وارد شد که شایسته اش نبود. باید به مربی اجازه داد فرصت آزمون و خطا داشته باشد. به هر صورت این فرصت بهترین فرصت برای حمید استیلی است که توانمندی های خود را نشان دهد. او تیم خوبی در اختیار دارد و به نظر من می تواند موفق شود و من به شخصه به موفقیت تیم امید امیدوار هستم.»


مرتبط با موضوع

تبلیغات
bahrami_news

نظرسنجی

پرسپولیس برابر ماشین سازی به چه نتیجه ای دست پیدا خواهد کرد؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
ماشین سازی
ماشین سازی
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : بنیان دیزل
داور مسابقه : رضا کرمانشاهی
جمعه, 20 تیر 1399 / ساعت : 20:15
پرسپولیس
پرسپولیس
1 - 0
شاهین بوشهر
شاهین بوشهر
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : سیدوحید کاظمی
شنبه, 14 تیر 1399 / ساعت : 21:00

گلزنان برتر پرسپولیس

مهدی ترابی
# نام بازیکن تعداد گل
1مهدی ترابی9
2علی علیپور8
3وحید امیری5
4مهدی عبدی3

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن