مجله ارتباط

    melibet

انصاری فرد: سردار سلیمانی نگین شهادت و مقاومت بود

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 869 ] - جمعه, 13 دی 1398

انصاری فرد: سردار سلیمانی نگین شهادت و مقاومت بود

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس در واکنش به شهادت سردار قاسم سلیمانی گفت: جوان هایی که در ورزشگاه ها با خیالت راحت مسابقات فوتبال را نگاه می کنند و بازیکنانی که به ر... 3 out of 5 based on 6 ratings.
انصاری فرد: سردار سلیمانی نگین شهادت و مقاومت بود

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس در واکنش به شهادت سردار قاسم سلیمانی گفت: جوان هایی که در ورزشگاه ها با خیالت راحت مسابقات فوتبال را نگاه می کنند و بازیکنانی که به ر...

ارتش سرخ دات كام :

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس در واکنش به شهادت سردار قاسم سلیمانی گفت: جوان هایی که در ورزشگاه ها با خیالت راحت مسابقات فوتبال را نگاه می کنند و بازیکنانی که به راحتی در فضای امن بازی می کنند، به خاطر فداکاری این بزرگان است.

محمدحسن انصاری فرد در گفت وگوی زنده با شبکه سوم سیما درخصوص شهادت سردار قاسم سلیمانی اظهار داشت: خدمت مردم عزیز کشورمان و تمام مسلمان های دنیا عرض تسلیت دارم. سردار سلیمانی را دوست و دشمن دوست داشتند، او پشتوانه و سنگر ما بود و خباثت های علیه کشورمان را خنثی می کرد. او مایه عزت، سرافرازی و امنیت کشور بود. دوست داشتم که او را از نزدیک زیارت کنم، همیشه می خواستم صورت ماه و دست ایشان را ببوسم اما خدا این سعادت را به من نداد، ما به سردار سلیمانی افتخار می کنیم و هر کجا هم که بنشینیم این را هم می گوییم.

مدیرعامل باشگاه  پرسپولیس در مورد که چرا سردار سلیمانی مایه افتخار همه ایرانیان بود گفت: به خاطر سادگی، خلوص، خدایی بودن، شجاعت، دلاوری و تبعیت از رهبری، همه اینها باعث شد که او را افتخار خودمان بدانیم. امروز عکس تمام  مردم و جوانان را که در فضای مجازی می دیدم عکس سردار سلیمانی بود. صبح که از خواب بیدار شدم این خبر را دیدیم و برای ما بهت آور بود و از این مساله خیلی ناراحت هستیم.

وی خطاب به اهالی فوتبال، هوادران و مردم ایران تصریح کرد: به نظر من عملکرد سردار سلیمانی برای دفاع از وطن، خاک و ناموس می تواند راهنمای جوانان ما باشد. باید رشادت ها و خلوص ایشان را برای خودمان الگو قرار دهیم . سردار سلیمانی نگین شهادت و مقاومت بود و به ما درس بزرگ مقاومت داد که از دشمن نترسیم. امنیت کشور ما در سایه زحمت این بزرگمردان است. جوان هایی که در ورزشگاه ها با خیالت راحت مسابقات فوتبال را نگاه می کنند و بازیکنانی که به راحتی در فضای امن بازی می کنند، به خاطر فداکاری این بزرگان است. ان شاءالله از راه آنها به درستی درس بگیریم و راه رو این بزرگ مردان پیرو  ولایت باشیم. 


مرتبط با موضوع

تبلیغات
melibet

مجله ارتباط_اخبار

نظرسنجی

با توجه به قیمت دلار؛ موافق تمدید قرارداد بشار رسن هستید؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
ذوب آهن
ذوب آهن
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : کوپال ناظمی
جمعه, 17 مرداد 1399 / ساعت : 20:30
نساجی
نساجی
1 - 1
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : وطنی
داور مسابقه : حمید حاج ملک
شنبه, 11 مرداد 1399 / ساعت : 19:30

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور10
2مهدی ترابی10
3وحید امیری5
4مهدی عبدی4

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن