betbord_head

اسماعیلی فر بیاید، کدام بازیکن از پرسپولیس جدا می شود؟

- نظرات : 2 اظهار نظر - بازدید [ 1900 ] - شنبه, 14 دی 1398

اسماعیلی فر بیاید، کدام بازیکن از پرسپولیس جدا می شود؟

از سوی باشگاه پرسپولیس برای جذب هافبک تیم ذوب آهن اصفهان تلاش هایی صورت گرفته تا این بازیکن شمالی، سرخپوش شود. پرسپولیسی ها به دنبال آن هستند تا دانیال اسماعی... 5 out of 5 based on 3 ratings.
اسماعیلی فر بیاید، کدام بازیکن از پرسپولیس جدا می شود؟

از سوی باشگاه پرسپولیس برای جذب هافبک تیم ذوب آهن اصفهان تلاش هایی صورت گرفته تا این بازیکن شمالی، سرخپوش شود. پرسپولیسی ها به دنبال آن هستند تا دانیال اسماعی...

ارتش سرخ دات كام :

از سوی باشگاه پرسپولیس برای جذب هافبک تیم ذوب آهن اصفهان تلاش هایی صورت گرفته تا این بازیکن شمالی، سرخپوش شود.

پرسپولیسی ها به دنبال آن هستند تا دانیال اسماعیلی فر را به لیست خود اضافه کنند. البته برای این کار، اخذ رضایت باشگاه ذوب آهن، سخت ترین مانع به حساب می آید، اما اگر رضایتنامه به دست دانیال برسد، او به زودی سرخپوش خواهد شد. در این صورت، باشگاه تهرانی باید قید یک کدام از بازیکنان خود را بزند.

همان طور که در خبر ها خواندید، امید عالیشاه و آدام همتی، بازیکنانی هستند که با توجه به لیست گابریل کالدرون باید پرسپولیس را ترک کنند، زیرا این دو بازیکن در پازل تاکتیکی سرمربی سرخپوشان جایی نداشتند. به معنای دیگر، به جای این دو بازیکن، باشگاه نیازی به جذب یار جدید ندارد با فوریت نمی بیند اما پرسپولیسی ها قطعا فعالیتی در بازار نقل و انتقالات دارند.

جذب اسماعیلی فر باید توجیه داشته باشد. در این مورد شنیده می شود در صورتی که هافبک ذوب آهن یک گام دیگر به پرسپولیس نزدیک شود، آن وقت باید شاهد جدایی قطعی فرشاد احمدزاده وینگر راست سرخپوشان باشیم. بازیکنی که در ابتدای این فصل، با امید های فراوانی به جمع سرخپوشان پیوست و در همین مدت کوتاه، حواشی زیادی را خلق کرد.

گویا کالدرون به مدیران باشگاه گفته بود فقط در صورتی حاضر است احمدزاده را از لیست خود کنار بگذارد که به جای او در پست هافبک و وینگر سمت راست، بازیکن خوبی جذب تیم شود. باید دید آیا این اتفاقات رخ می دهد یا باشگاه با چالش های دیگری در نقل و انتقالات مواجه خواهد شد. 


مرتبط با موضوع

تبلیغات
betbord_news

نظرسنجی

پرسپولیس برابر تراکتور به چه نتیجه ای دست پیدا خواهد کرد؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
تراکتور
تراکتور
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : محمدرضا اکبریان
یکشنبه, 6 بهمن 1398 / ساعت : 15:15
پرسپولیس
پرسپولیس
1 - 0
نساجی
نساجی
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : مرتضی منصوریان
جمعه, 6 دی 1398 / ساعت : 16:30

گلزنان برتر پرسپولیس

مهدی ترابی
# نام بازیکن تعداد گل
1مهدی ترابی7
2علی علیپور5
3وحید امیری3
4احمد نورالهی2

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن